Její konec

Její konec https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471858/bmid_jeji-konec-nrs-471858.png 4 1581 453

Nový psychothriller Shari Lapeny odhalí další nebezpečné tajemství ukryté pod povrchem spořádané rodiny, a to znovu v příběhu plném stupňujícího se napětí a nečekaných zvratů. Stephanie a Patrick, bohatí a spokojení manželé, se nedávno stali rodiči dvojčat. Třebaže je péče o ně značně vysiluje, Stephanie s jistotou ví, že má všechno, po čem kdy toužila. Pak se objeví Erica, žena z Patrickovy minulosti, a s ní šokující odhalení o jeho první manželce. Ta podle Eriky nezemřela nešťastnou náhodou. Patrick tvrdí opak a Stephanie najednou zjišťuje, že muž, kterému důvěřuje, možná lže. A možná i vraždil. A možná se to chystá udělat znovu...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

The End Of Her , 2020

zarybnickylukas
14.01.2022 2 z 5

Knížka je čtivá, stránky rychle ubývají, to mám rád, ale! Zatímco cca první půlka knihy se rozvíjí poměrně hezky, čtenář některým postávám začne fandit / nefandit, tak zbytek se zvrhne v rádoby šokující zvraty, a to pomalu na každé 10té straně. Všechny postavy bez výjimky jsou ploché, bez emocí, bez logiky. Závěr knihy rozhodl, že jsem dal ještě horší hodnocení, než jsem zamýšlel. Nakonec ale musím také uznat, že nejsem cílovka a některým čtenářům se knížka může líbit a chápu i proč.

MarNe
11.01.2022 5 z 5

Přečteno jedním dechem! Reklama na titulní straně nelhala - napínavé, nervydrásající, nepředvídatelné. Vřele doporučuji.

gabriela7982
08.01.2022 4 z 5

Má třetí kniha od autorky (po Manželích odvedle a Někdo cizí v domě). Poslední roky mám problém se na děj v knize soustředit a myšlenky mi těkají jinam a já pak čtu potřetí stejný odstavec. Avšak u knížek od Shari Lapena tento problém nemám. Kniha se četla velmi dobře a měla jsem ji přečtenou za dva dny. Čtenáře rychle vtáhla do děje, byla napínavá a konec byl opět zajímavý, doporučuji!

michal3402
08.01.2022

Tak tohle byla jízda. Nejlepší knížka od Shari. Těším se na další.

lenka.plaszova
08.01.2022 4 z 5

Knihy od této autorky jsou pro mě oddychovky - dobře a rychle se mi čtou. Byla jsem zvědavá, jak to doopravdy s Patrickem a jeho první ženou bylo a nespletla jsem se, ale celkový závěr knížky pro mě byl celkem překvapivý.

Dajine
08.01.2022 3 z 5

Jeden sociopat vedle druhého sociopata. Co ještě je sebeobrana a co už je útok?

Karoley
07.01.2022 5 z 5

Tohle by mohl být.. její konec.

Moje druhá kniha od Shari Lapeny (po Manželích odvedle), původně jsem si ji chtěla půjčit v knihovně, ale čekat přes rok v pořádí bych nevydržela.. tak jsem si ji holt musela koupit ;))
Kniha mě bavila, navíc mám také dvojčata, takže jsem Stephanii v některých chvílích naprosto chápala. Konec perfektní.

"Člověk si prostě nemůže pokaždé vybrat."

iva1154
03.01.2022 3 z 5

Byla jsem napnutá po celou dobu čtení. Z žánru thrillerů je spisovatelka Shari Lapena zatím má nejoblíbenější.

Arsi007
03.01.2022 2 z 5

Milé čtenářky a čtenáři, tohle bylo špatné. Hodně špatné. Jednoduché věty připomínající vám psaný scénář a nepůsobící vám jedinou emoci, prvoplánový příběh, postavy chovající se hloupě, zbytečné postavy, které neměly ve finále žádný větší důvod pro to, aby v knize byly, scény, které nebyly vysvětlené a závěr, který byl zoufalým pokusem o to šokovat. No, nevyšlo to.

Kniha má spoustu kladných recenzí a dokážu to pochopit. Každý má jiný vkus a respektuji to. Za mě ale ne. Její konec byl i můj konec s autorkou. I když se přiznám, že jsem knihu začala číst až po velice příjemné hodinové ukázce z Audioteky. Takže, když už tak doporučuji jako nenáročnou audioknihu.

IG: @hanybooks

lost.in.books
01.01.2022 4 z 5

Hodnocení: Toto byla má 3. přečtená kniha od autorky a opět jsem byla velice příjemně překvapena, sice se mi kniha Jeden z nás líbila o něco víc kvůli dynamičtějšímu ději, ale tato kniha patří též k velmi kvalitním thrillerům.
Kniha měla v tomto případě velice pomalý rozjezd a zvratů jsem se dočkala až ve 2. polovině knihy, za to knize odebírám 1 ⭐️. Ale za to ty překvapivé momenty v 2. polovině knihy byly bomba a ty autorka opravdu umí, když už je člověk přesvědčen že odhalil celý příběh, tak se to nakonec převrátí úplně jiným směrem. Co se týče autorčina stylu, tak mi tato kniha přišla celkem odlišná od ostatních autorčiných knih, ale ty suprové a strhující momenty nechybí ani v této knize. Styl psaní autorky mi sedl ve všech jejích knihách, je srozumitelný , ne zbytečně komplikovaný a přeplácaný. A co se postav týče, tak na ty si také nestěžuji- skvěle vykreslené charaktery, příběhy každé z postav, které do sebe skvěle zapadají a vzájemně se doplňují a propojují.
Pokud Vám nevadí pomalejší rozjezdy a máte rádi napínavé čtení s překvapivými momenty a originálním námětem, tak si knihu klidně přečtěte, myslím si že nešlápnete vedle.

prochajda
30.12.2021 5 z 5

Velmi čtivě napsaná, nenáročná kniha. Nechybělo tajemství a napětí. Konec, pro každého čtenáře jiný.....doporučuji přečíst.

Sisinka874
28.12.2021 3 z 5

Nenáročná oddechovka, která neurazí.

mjanu
28.12.2021 5 z 5

Dobře se četla, doporučuji pokud chcete sáhnout po nenáročné knize, od které se nebudete moci odtrhnout, dokud nezjistíte, kde je pravda. Přečteno za den.

Mojepočteníčko
26.12.2021 3 z 5

V listopadu jsem se vrhla na poslední tři nepřečtené knihy této autorky. První z nich byla právě kniha Její konec. Četla se výborně, kapitoly nebyly příliš dlouhé, ale rozhodně nemůžu tvrdit, že bych byla napnutá jako kšandy. Za mě taková autorčina "klasika".

Pavcas76
25.12.2021 5 z 5

Znáte ten stísněný pocit, když se Vám skoro nechce číst dál, protože se bojíte co se hlavním hrdinům stane? Tak přesně takový pocit jsem měla při čtení téhle knihy a neopustil mě skoro až do konce. Moc dobře napsané, nejednoznačné a překvapivé.

Allla9
17.12.2021 4 z 5

Četlo se dobře, ale co ten konec? Její konec?

Belanna
12.12.2021 3 z 5

Paní Lapena mě hodně zaujala a tak jsem byla zvědavá i na její další knihu. Nicméně mi připadá, že se jakoby již vyčerpala. Námět knížky nebyl až tak originální a vcelku brzy se dalo odhalit, jak se věci mají. Občas mi to připadalo jako přešlapování na místě a děj se moc nikam nehýbal. Plus pro mě je otevřený konec.
Celkově bych řekla, že od této autorky nejslabší knížka.

Lily101
07.12.2021 3 z 5

Na knihu jsem čekala kolem roku. Od počátku jsem věděla, jak to celé bylo (a to se mi většinou nedaří, neb mě autoři dost povodí-Shari se to nepovedlo). Četla jsem bez dechu, ale obrat na straně 255 se prostě nepovedl a bylo to dost “na sílu”.

Za čtivost hvězdičku navíc (+ obligatorní dvě hvězdičky za snahu autora a lidí podílejících se na vzniku knihy).

cukrovka
04.12.2021 5 z 5

Opět super čtení. Autorka umí čtenáře skvěle vtáhnout do děje. Dokáže skvěle mást a její otevřený konec nechává prostor čtenáři.

SSTknihy
04.12.2021 4 z 5

Poučena předchozími autorčinými příběhy, čekala jsem pochopitelně ty nejdivočejší zvraty a překvapení. Podezřívala jsem asi úplně každého. V jednu chvíli jsem byla přesvědčená, že vím naprosto přesně, kdo je vrah, abych vzápětí podlehla absurdním pochybám, že jsou všichni neviní a pravda je někde úplně jinde. Takhle mě dosud uměla za nos vodit akorát tak Agatha Christie. Jen mě napadá, že kdyby příběh ještě chvíli pokračoval, teprve to mohlo začít být pořádně zajímavé!