Její konec ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Nový psychothriller Shari Lapeny odhalí další nebezpečné tajemství ukryté pod povrchem spořádané rodiny, a to znovu v příběhu plném stupňujícího se napětí a nečekaných zvratů. Stephanie a Patrick, bohatí a spokojení manželé, se nedávno stali rodiči dvojčat. Třebaže je péče o ně značně vysiluje, Stephanie s jistotou ví, že má všechno, po čem kdy toužila. Pak se objeví Erica, žena z Patrickovy minulosti, a s ní šokující odhalení o jeho první manželce. Ta podle Eriky nezemřela nešťastnou náhodou. Patrick tvrdí opak a Stephanie najednou zjišťuje, že muž, kterému důvěřuje, možná lže. A možná i vraždil. A možná se to chystá udělat znovu......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471858/big_jeji-konec-nrs-471858.png 3.81380
Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: (ekniha), Kalibr
Originální název:

The End Of Her, 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (415)

Kniha Její konec

VeronikaSas1
předevčírem

Další napínavý příběh od teto skvele autorky

Petra101
24. května

Mně se to četlo dobře, bylo to napínavé a překvapivé, nevěděla jsem do poslední chvíle,jak to dopadne. Konec je opravdu takový velmi rychlý,tak jí za to tu jednu hvězdu vezmu,ale počtění to bylo dobré. Doporučuji.


kalinka99
24. května

Příběh plný psychopatů. Konec byl za mě urychlený. Ocenila bych pár napínavých kapitol navíc.

saphiral
20. května

Jako vždy od této autorky velmi čtivá kniha , ten konec se mi nelíbil. Úžasné čtení na dovolenou :-)

magic11
18. května

četla se dobře, konec mi nevadil a jako úplná ptákovina mi to nepřišlo.

Hella
28. dubna

(+ SPOILER) Čtivé, pěkně plynoucí. Plné psychoušů. Ale ptákovina jako hrom. Vážně mi dělá velký problém přijmout údajné vysvětlení příčiny smrti první ženy. To jako někdo odhrabává NASTARTOVANÉ auto - byť z metru sněhu - a SNĚHEM UCPANÝ výfuk se teplem neuvolní? Ahá, psali tam, že auto bylo natěsno přiražené k hradbě sněhu. Tak to potom jo. To se sníh odhrabává jedna radost, když nemůžete dozadu. A samozřejmě se ani jednou nekouknete dovnitř. Jo a taky vám to zabere tak moc času, až to někoho stojí život.

Jana283
11. dubna

Zpočátku mne kniha bavila. Bylo zajímavé studovat psychologii jednotlivých postav i jejich malá tajemství a jako vždy při čtení knih SH přemítat, zda hrdinovi věřit či nikoli. Ale ve druhé půlce se to nějak zvrhlo a těch psychopatů se na mne řítilo najednou nějak moc...
Průměrná oddechovka, která vám příliš nezatíží hlavu. I to je občas potřeba.

Zlatinka.Emilly
08. dubna

Kniha je napínavá, tak jak je u Shari Lapeny zvykem. Konec knihy se mi však zdál rychle ukončený a co hůř, dost zmatený. Trochu mě zamrzelo, že jako vraha nakonec označila toho, koho označila. Já v příběhu kladnou osobu našla (jak zde někdo píše, že neměl komu držet palce). A protože je Shari moje favoritka, těch pět hvězdiček ode mě dostává.

1 ...