Její konec ekniha

Nový psychothriller Shari Lapeny odhalí další nebezpečné tajemství ukryté pod povrchem spořádané rodiny, a to znovu v příběhu plném stupňujícího se napětí a nečekaných zvratů. Stephanie a Patrick, bohatí a spokojení manželé, se nedávno stali rodiči dvojčat. Třebaže je péče o ně značně vysiluje, Stephanie s jistotou ví, že má všechno, po čem kdy toužila. Pak se objeví Erica, žena z Patrickovy minulosti, a s ní šokující odhalení o jeho první manželce. Ta podle Eriky nezemřela nešťastnou náhodou. Patrick tvrdí opak a Stephanie najednou zjišťuje, že muž, kterému důvěřuje, možná lže. A možná i vraždil. A možná se to chystá udělat znovu......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471858/big_jeji-konec-nrs-471858.png 3.8687
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: (ekniha), Kalibr

The End Of Her, 2020

Kniha Její konec

esfinge
dnes

Dlouho se mi nestalo, abych pospíchala na každou volnou chvilku, kdy můžu knížku otevřít. Příběh čtivý, několik zvratů a závěr zajímavý.

veronika3141

Shari me jako vzdy nesklamala i kdyz konec byl najednou rychlejsi nez bych cekala,ale vrele doporucuji si knizku precist :)

CAM

První kniha od této autorky, kterou jsem četla. Napínavý děj, překvapivé zakončení. Dobře se čte.

ještěrka38

Za mě určitě opět super. Nemohla jsem přestat číst. Autorka mě ještě nikdy nezklamala.

LeSk

Napínavé, úchvatné, nepředvídatelné ... Prostě wauuuu. Četla jsem jedním dechem naprosto dokonalý příběh se zvláštním zakončením ... Bude pokračování? Moc knihu doporučuji, tato autorka je skvělá, žádná její kniha není nuda.

MilackovaN

Nejlepší knížka od Shari to není, stále vede Jeden z nás, ale i tento příběh nebyl špatný. Nechybělo napětí a opět jsem podezřívala každého, kdo byl v knize zmíněn. To mě na těchto knihách baví, ve svých myšlenkách si tvořím různé příběhy jak to asi mohlo být, takže to není jen tak nějaká oddechovka, ale donutí mě přemýšlet. Vraha jsem odhadovala od půlky knihy a v té době už jsem se začínala nudit a chtěla jsem, ať už je konec a já se dozvím pravdu... Pravdu jsem se dozvěděla, ale i tak mě ten konec neuspokojil, protože se objeví další vrah a můžeme se opět jen domnívat, kdo za tím asi stojí, to mě na knize zklamalo nejvíc.

Denisa.knizky

Zatim nejslabsi titul od teto dobre spisovatelky, urcite sahnu v budoucnu po dalsim titulu, ale tento byl proste "nic moc", prestoze se kniha jako vzdy dobre cte a je napinava, zaver vsak neni nijak prevratny.

Dandulka

Z pocatku se pribeh moc nerozvijel, moc akteru pribeh malinko rozmelnilo, ale konec byl uchvatny.