Její konec

Její konec https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471858/bmid_jeji-konec-nrs-471858.png 4 1581 453

Nový psychothriller Shari Lapeny odhalí další nebezpečné tajemství ukryté pod povrchem spořádané rodiny, a to znovu v příběhu plném stupňujícího se napětí a nečekaných zvratů. Stephanie a Patrick, bohatí a spokojení manželé, se nedávno stali rodiči dvojčat. Třebaže je péče o ně značně vysiluje, Stephanie s jistotou ví, že má všechno, po čem kdy toužila. Pak se objeví Erica, žena z Patrickovy minulosti, a s ní šokující odhalení o jeho první manželce. Ta podle Eriky nezemřela nešťastnou náhodou. Patrick tvrdí opak a Stephanie najednou zjišťuje, že muž, kterému důvěřuje, možná lže. A možná i vraždil. A možná se to chystá udělat znovu...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

The End Of Her , 2020

Denisa.knizky
12.10.2021 3 z 5

Zatim nejslabsi titul od teto dobre spisovatelky, urcite sahnu v budoucnu po dalsim titulu, ale tento byl proste "nic moc", prestoze se kniha jako vzdy dobre cte a je napinava, zaver vsak neni nijak prevratny.

Dandulka
10.10.2021 5 z 5

Z pocatku se pribeh moc nerozvijel, moc akteru pribeh malinko rozmelnilo, ale konec byl uchvatny.

Andrea864
10.10.2021 4 z 5

Příběh zajímavý, kniha čtivá a konec překvapivý. To je prostě Shari Lapena. Četla jsem téměř všechny knihy, které u nás vyšly a tato se mi zdála nejslabší, ale i tak bezva čtení.

MiskaMa
07.10.2021 4 z 5

Knížka je čtivá a celkem napínavá, jako všechny autorčiny knížky. Příběhy Shari Lapeny mám ráda, protože umí parádně popsat postavy, situace a prostředí.

Trochu mě zklamal překombinovaný závěr.

aydam
03.10.2021 4 z 5

Mé první setkání s Lapenou. S chutí se pustím do další.
Děj rychle plyne bez zbytečných odboček k překvapivému závěru. Postav je akorát.

"Jak ztřeštěný a nepředvídatelný je život. Jako cirkus - nebezpečné akrobatické kousky a lidi, kteří se schovávají za klaunskou maskou."

Anyzz
01.10.2021 4 z 5

Musím uznat, že Shari Lapena umí perfektně vykreslit prostředí na první pohled idylického předměstí. Ovšem to by nebyla Lapena, aby v tom nebyl nějaký háček. Co se může zdát na první pohled dokonalé, se může během okamžiku změnit v kolotoč nečekaných zvratů. Do tří čtvrtin knihy jsem byla jako na trní a plná očekávání, děj svižně ubíhal a autorka mi motala hlavu jedním tvrzením za druhým. Inu, je třeba mít oči otevřené.
Hvězdičku ubírám za konec. I přesto, že jsem byla po celou dobu čtení držena v napětí, poslední stránky mě trochu zklamaly. Vše se událo tak rychle, jako by už to chtěla mít autorka za sebou.

Martin2009
01.10.2021 5 z 5

Něco na dílech autorů, kteří bývali právníky, je neuvěřitelně přitažlivé. Je to promyšlené, logické, funguje to od začátku až do konce a všechno do sebe zapadne. Nic nezůstane nedořešené. Velmi, velmi dobré.

sépie
28.09.2021 1 z 5

No nevím vadí mi psaní v přítomném čase a těch lží bylo na mě až moc. Vystrašenost většiny postav mi nějak nesedí

Toňula
24.09.2021 4 z 5

O něco slabší než předchozí knihy, ale přesto čtivá, napínavá a přes trochu překombinovaný závěr mě nezklamala. Zkrátka mám ráda knihy Shari Lapeny..

klarence
22.09.2021 3 z 5

Za mne krapet pomalý rozjezd a asi i moc osob na jednou, ale pak to nabralo spád..

alnahu
21.09.2021 5 z 5

Další rodinné drama z pera této autorky- tentokrát se příběh rozjíždí velmi pomalu. Nejprv jsme seznámeni s idylickym manželstvím Patrika a Stephanie a jejich dvojčátek, to se změní ,když se mezi ně vmísí Erika -bývalá Patrikova milenka a odhaluje dávné tajemství smrti jeho bývalé ženy.Stephanie se musí rozhodnout zda ji věřít.V knize figurují ještě dva další páry Patrikův společník ve firmě a jeho manželka a další pár Gary a Cheryl a jejich adoptovaný syn a všechny spojuje právě Erika a její intriky,kterými chce všechny zničit. Zda se jí to povede se dočtete v této knize plné podlostí,tajemství a lží.Kniha je opět psána v krátkých kapitolách,jako ty předešlé a její styl psaní mě sedí.

Ajushka
19.09.2021 3 z 5

Od knihy jsem měla veliká očekávání, která se tak z poloviny nenaplnila. Neříkám, že je příběh špatný, ale vadila mi první polovina knihy, kdy se neustále opakovalo to stejné dokola a příběh se nikam neposunul. Na druhou stranu, druhá polovina knihy byla o něco lepší, vypluly na povrch nové informace a zvraty a celkově se děj dal do pohybu. Kniha byla ke konci opravdu velice čtivá a napínavá. Jen si říkám, že autorka mohla celkový příběh pojmout o něco lépe. Konec knihy se mi celkem líbil, jen mi vadilo, že byl urychlený a zůstal poněkud otevřený.

Mi--LADA
18.09.2021 1 z 5

Moc mi to nebavilo.

ninano
18.09.2021 3 z 5

Kniha se čte celkem dobře, ale snaha o šokující překvapení je zde trochu za hranicí uvěřitelnosti a jde trochu proti logice. Od této autorky existují lepší počiny.

jaroiva
17.09.2021 4 z 5

Chytlo mě to od začátku, bylo to i napínavé, knížka mě bavila, myslela jsem, že dám plný počet. Ale konec jsem čekala nějak rafinovanější, připadal mi takový odfláknutý.
Určitě mě ale zase bavila, narozdíl od Nevítaného hosta, který tu má pro mě nečekaně vysoké hodnocení.

novina
10.09.2021 4 z 5

Opět napínavý příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout, ale autorka umí i lépe.

marwinmh
09.09.2021 3 z 5

Kniha byla čtivá, udržovala mě v napětí, kdo má pravdu a kdo lže, kdo za tím vším skutečně stojí a jaké má motivy, ale suma sumárum kniha nebyla tak dobrá jako autorčiny předchozí počiny. Informace se na můj vkus často opakovaly, postavy byly nesympatické (pro mě) a ten konec ....?!

katka134
07.09.2021 3 z 5

Tomuto příběhu nechyběla čtivost a napětí z toho, kdo za vše může, ale předchozí knihy autorky se mi libily mnohem víc.

mag097
07.09.2021 4 z 5

Shari už je pro mě zárukou jistoty, pokud hledám čtení, u kterého můžu vypnout, které mě vtáhne do děje a kde budu hltat stránku za stránkou. Autorka nijak nevybočuje z řady oproti svým předchozím dílům a stále drží laťku velmi vysoko.

martina.bella
07.09.2021 3 z 5

Kniha mě spíš zklamala. Pořád se to motá dokola, děj se nikam moc neposouvá, připadá mi, že by to mohlo mít polovinu stránek a o nic bychom nepřišli. Ke konci už jsem přeskakovala, abych se dozvěděla, jak to dopadlo. Rozhodně to není knížka, která uvízne v hlavě, ale i na oddechovku k moři mi to přišlo slabé. Třetí hvězdu dávám za nečekaný konec, ty tato autorka umí.