Do posledního dechu

Do posledního dechu https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371299/bmid_do-posledniho-dechu-Wxx-371299.jpg 5 2823 668

Mělo to být vysněné rande… Šaty nasáklé krví, víčka násilně zavřená. Tak vypadá mrtvá dívka v kontejneru. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová je na místě nálezu jako první. Problém ovšem je, že to není její případ. Nejprve si musí zajistit místo ve vyšetřovacím týmu, přesto se Erika rovnou vrhne do práce – a odhalí souvislost s jinou nevyřešenou vraždou. Obě oběti se našly ve stejném prostředí a zemřely stejným způsobem. Navíc si obě smluvily schůzku po internetu… Kdo se skrývá za falešnými profily na Facebooku a láká naivní mladé ženy na schůzku? Jak chytí Erika vraha, který vlastně existuje jen virtuálně?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

Last Breath , 2017

makke
28.08.2018 5 z 5

Opět skvělé, co dodat.

Miška.Miška
28.08.2018 5 z 5

Nutně potřebuji další díl !!!!!!
Opět skvělé

Evule *
27.08.2018 5 z 5

Dost dobrá kniha :) napínává do poslední stránky, i když už víš kdo to je... Těším se až vyjde další díl.

Sabča92
27.08.2018 5 z 5

Robert Bryndza zkrátka a dobře psát umí. Do posledního dechu je jeho již čtvrtým dílem o inspektorce Erice Fosterové, tato vyšetřovatelka si nebere servítky, je tvrdovhlavá, chytrá a odvážná. Pro spravedlivost je schopna udělat cokoliv. V tomto díle tkví zápletka v záludnostech sociálních sítí, což je moderní problematika a velmi mě zajímalo, jak vše dopadne. Trošku mě mrzelo, že jsme znali identitu vraha již od první třetiny, ovšem i tak jsem si čtení užila a na konci jsem byla napnutá. Jeden z nejlepších konců :-)
Těším se na další díl a všem vřele doporučuju

ArwenAragorn
27.08.2018 5 z 5

Bezvadný napínavý thriller, přečtený za jeden den.

Milky92
26.08.2018 5 z 5

Dalši díl který stál za to :-)
pěkné počtěníčko.

BlaFre
24.08.2018 5 z 5

Typická detektivka, která se vzpouzí vedení. Je sama, má problematické vztahy, ale kolegové ji uznávají. Z počátku jsem se obávala, že mě toto klišé otráví, ale opak byl pravdou. Ženská vyšetřovatelka byla příjemným zpestřením mezi všemi těmi Bergery, Linny, Holy,... A děj? Doslova mě pohltil. Po dlouhé době kniha, kterou jsem přečetla téměř na jeden zátah.

Ester71
23.08.2018 5 z 5

Pěkný napínavý příběh přečtený během jednoho odpoledne. Těším se na další díla tohoto autora.

Bertik19
23.08.2018

kniha přečtena za tři dny, nedalo se od ní odtrhnout... sice mám raději když je identita pachatele skrytá pokud možno co nejdýl, ale nevadí, byla to zase změna. Už se těším na další díl s Erikou a Petersonem, jsem zvědavá jak se bude jejich vztah dále vyvíjet a jaký případ bude Erika řešit tentokrát :-)

Januli
19.08.2018 4 z 5

Líbil se mi příběh, který s opírá o dnešní fenomén, a to jsou sociální sítě. Opet kniha velmi čtivá, ale předchozí díly jsem přečetla jednim dechem, ale tenhle ne. Možná to bylo tím, že jsme už znali pachatele... Ale určitě se těším na další ☺

Evka27
17.08.2018 4 z 5

Dovolená s knihou přečtenou za odpoledne, není nic lepšího. 1 * ubírám za prozrazeného pachatele a těším se na další případ.

alnahu
17.08.2018 5 z 5

Další skvělá, napínavá kniha od začátku až do konce. Určitě bychom si všichni rádi přečetli v další knize něco o Eričině minulosti .Těším se na další knihu s Erikou a Petersonem . Jako vždy jsem se nemohla od knihy odtrhnout a číst a číst.

Jana65
15.08.2018 5 z 5

Kniha jako vždy nezklamala, doufám, že bude brzy další a že nadřízení Eriky konečně zjistí, že je skvělá vyšetřovatelka a případy se jí jen pohrnou.:-)

veveronka
14.08.2018 5 z 5

Jako vždy super,jen doufám,že si Erika nenechá utéct lásku,když jí má před nosem

Bruklinka
14.08.2018 4 z 5

Jako vždycky skvělé. Ale klidně by mohla jednou Erika dostat případ a řešit ho, nemusí pokaždé třetinu knihy bojovat o to, aby mohla začít vyšetřovat :-D

sissque
11.08.2018 5 z 5

Po téměř "poklidných" hlubinách nasazuje Bryndza opět rychlejší tempo, téma aktuální doby, tedy seznamování na sociálních sítích.
Člověk se zamyslí nad tím, že je dobré být trochu více ostražitý.

Také postupně zjišťuji, že jsem jedna z mála, komu je Erika sympatická.
A samozřejmě se těším na další díly ze série, Cold Blood a Deadly Secrets, jejichž překladu se snad brzy dočkáme.

Dumicek
11.08.2018 5 z 5

Robert Bryndza píše opravdu dobře a jeho knihy si drží opravdu vysokou úroveň. Do posledního dechu není vyjimkou.. Kniha má od začátku co nabídnout, hned vás vtáhne do děje a nutí číst a číst.. Vraha v této knize známe už velice brzo, protože zde je odhalen a sledujeme i jeho linii a jeho myšlenky ke všemu co dělá a proč to dělá..Honička na něj je opravdu dobrá, zápletka povedená a co si budeme sociální sítě jsou opravdu strašáci a nikdy nevíte jestli ten s kým si píšete není někdo jiný a kdo všechno vás sleduje..má svá pro a proti a zde je to ukázáno. Vrah byl opravdu hnusný a sadistický slizoun, který mě teda hodně vadil, ale to k tomu patří. Co se týče Eriky, tak já jsem její fanoušek. Nevadí mi, mám ji ráda a můžu říct, že jsem ráda, že v jejím osobním životě se to posunulo zas o kousek dále...až jednou tato série s ní skončí, tak mi bude chybět...

Alex.rrr
10.08.2018 5 z 5

Hodně dobré čtení. Vtáhne do děje tak, že stránky nestačíte otáčet. Škoda, že pachatele známe tak dlouho.. ale na napětí to nic neměnilo. Konečně se trochu vystříbřila Eričina situace a těším se na další díl. Zakončení jsem se bála, že bude trochu klišé, ale naštěstí z toho autor vybruslil.

betule3
09.08.2018 4 z 5

Tak, konečně jsem se dostala k další detektivce od Roberta Brynzy. Tahle byla opět skvělá, i když mým favoritem není. Na začátku mě Erika neskutečně štvala svým přístupem (jak se zase motala, kam nemá), ale to už prostě patří k její osobnosti. Vraha známe (stejně jako v Nočním lovu) už od začátku a to bylo opět stejně zajímavé, i když bych tuto informaci ocenila spíše o trochu později. Mimochodem vrah byl fakt šílený slizoun, až se mi to někdy zdálo moc. :D
Kniha byla ale stejně jako předcházející díly plná nečekaných zvratů a akcí a o její čtivosti už ani nemluvím. Další díl si rozhodně pořídím.

Nikusha
08.08.2018 5 z 5

Hezky mě to vtáhlo do děje. Ten záporák byl teda solidní hnusák :D