Halt v nebezpečí ekniha

Pronásledování zločinců může být smrtelně nebezpečný úkol – dokonce i pro hraničáře.

Halt, Horác a Will sledují Tennysonovu stopu z Clonmelu přes Piktu až do Araluenu. Falešný kazatel se svými nohsledy ...

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/215168/halt-v-nebezpeci-215168.jpg 4.6784

Hraničářův učeň / Hraničiarov učeň (9.)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno: (ekniha), Egmont (ČR)

Halt's peril (2010)

Kniha Halt v nebezpečí

Sofimotýl

Je to super kniha

PhoebePollard

Will se místy chová trochu hloupě, ale jinak opět skvělé. Co mě však nejvíc pálí je !SPOILER! jestli na tom pohřebišti skutečně jsou duchové a jestli tudíž v celém tom světě existuje nejaké "nadpřirozeno", nebo měl Will prostě jen halucinace z vyčerpání.

Dada_cte

Napínavá knížka. Opravdu jsem se bála, jak to s Haltem dopadlo. Doporučuji ❤️

LilianaFalcon

Z Willa je v tomhle díle na můj vkus moc často hlupák.

Malýmedvěd

Výborné čtení pro děti před spaním. Je to chytré, dobrodružné i výchovné. Zdá se mi však, že už je to trochu natahované, aby bylo víc stránek. Předchozí díly měly větší spád.

Čtenář1234
26.12.2018

Opravdu jsem se o Halta trochu bál . Naštěstí to dobře dopadlo . Kniha opět vynikající a oceňuji opět více stran

Devil-Ivet
19.12.2018

Pokračování předešlého dílu a bavil mě o něco více. Po celou dobu jsem čekala na ono nebezpečí, které hlásá název knihy. A toto jsem nečekala a byla jak na jehlách, stejně jako Will s Horácem. Jen mi v jednu chvíli přišli hloupí a čekala jsem, kdy je konečně napadne začít jednat. Závěr nebyl nijak moc okázalý, ale přesto to stačilo. A od dalších dílů si chvíli odpočnu, už toho bylo moc…

3David3
10.12.2018

Jsem sice malý kluk, ale už jet přečetl všechny knihy Hraničářův Učen. Knihy se mi moc líbily a vždy mě napínali k prasknutí. Můžu říct, že všechny knihy stojí za přečtení, a že John Flanagan je kouzelník.