Zlo pod sluncem

Zlo pod sluncem https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61638/bmid_zlo-pod-sluncem-oz5-61638.jpeg 5 611 82

Hercule Poirot série

Hercule Poirot se domníval, že si na Pašeráckém ostrově bude užívat zasloužené dovolené, ale vražda krásné Arleny Marshallové mu tyto milé plány překazí. Prostě je zatažen do vyšetřování, a – jak se postupem času ukazuje – nijak snadného vyšetřování, protože Arlenu Marshallovou si přála odstranit velká spousta lidí. Láska, nenávist, žárlivost, dokonalé alibi, touha po penězích – s tím vším se velký detektiv musí potýkat a je snad zbytečné doplňovat, že nakonec odhalí pravdu a nic než pravdu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

Evil under the Sun , 1941

Alizon
02.06.2017 5 z 5

Knihy s Poirotem jsou dobre všechny a tato navíc patří do užšího výběru těch nej. Úžasné prostředí, vztahy, propracovaná zápletka. Doporučuji. Povedlo se i převedení na TV obrazovku.

Gerbasin
17.03.2017 5 z 5

Moje první Agatha...Následovalo naprosté uchvácení atmosférou, jazykem a stylem psaní autorky. A pak už jsem musel mít všechny! Dokonalost!

misha006
12.03.2017 5 z 5

Výborná kniha, jedna z nejlepších, kterou Agatha napsala. Sice jsem nejdříve viděla obě televizní zpracování, která se mi líbila a až potom četla knihu, ale to knize vůbec nic neubírá. Právě naopak.

Půca4
09.11.2016 5 z 5

Hercule Poirot - naprostá srdcovka! Miluju styl psaní paní Agathy Christie. Napínavý příběh, četl se sám!

Mark2000
16.06.2016 5 z 5

Výborně vymyšlená zápletka, co jiného od Agathy čekat? Opět knížka, která vám vezme dech.

Kíťovec
29.03.2016 3 z 5

...povedená detektivka. Přečetla jsem ji doslova jedním dechem.

Sebasti
24.03.2016 5 z 5

Jedním slovem - senzace... Pořádné Herculovské pátrání; zkoumání maličkostí, prověřování každé teorie a nakonec nám s přehledem vysvětlí, jak to vlastně všechno bylo. Tentokrát nám odhalí asi ten nejďábelštější plán, na který sami skoro přijít nemůžeme, ale dá se tomu krásně uvěřit. Jediné, co mi trošku vadilo, byl přehršel postav, přitom by k nepředvídatelnosti pachatele stačil menší hlouček. Jinak úžas!

dikobraz
12.01.2016 2 z 5

Kedze sa mi pokazila citacka, zo zufalstva som sa pozrel otcovi do kniznice. Vybral som si Agathu. Nejsom jej fanusik, takze take bude aj hodnotenie. Neviem, bola to pre mna nuda. Zdlhave a nudne. Mne jednoducho jej styl nesedi. Nech uz mam citacku...

konicekbily
07.10.2015 5 z 5

Agatha se tady zase předvedla v tom nejlepším světle. I filmy na základě této knihy jsou jsou výborné. Poirot podává skvělý výkon i ve velikém vedru!

kiki11
14.06.2015 5 z 5

Jedna z nejlepších detektivek od Agathy Christie. Jen škoda, že jsem nejdřív viděla film, takže jsem věděla, kdo je vrah. Ale i tak, skvělé počtení.

Dellaine
14.09.2014 5 z 5

Jedna z mých oblíbených :)

markétka2002
17.06.2014

Film zábava kniha nenim.

wikiniki
23.05.2014 5 z 5

Opět klasická Agatha.

Modrina
19.05.2014 5 z 5

Skvělá detektivka, napětí z knížky úplně vyskakuje.

markétka2002
14.03.2014

pecka fakt kniha je lepší než film

petrisca
04.08.2013 5 z 5

Skvělá detektivka jako všechny ostatní od Agathy Christie

danuska
09.06.2013 5 z 5

Perfektna detektivka, vobec som nevedela, kto je vrah.

Selinute
09.11.2012 5 z 5

Vynikající detektivka, jedna z nejlepších. Taky filmové zpracování se mi moc líbilo.

studentik
28.08.2012 5 z 5

Opravdu povedená detektivka.:) Moc se mi líbilo rozuzlení a Arlena byla celkem v pohodě:) :D.

princesse
30.06.2012 5 z 5

Super detektivka s Herculem Poirotem. Nezklamalo ani filmové zpracování, ať už s Peterem Ustinovem v hlavní roli nebo s Davidem Suchetem. Doporučuji jako jednu z nejpovedenějších.