Hodiny

Hodiny https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13031/bmid_hodiny-f1c-13031.jpeg 4 577 64

Hercule Poirot série

První vydání poněkud neobvyklé Agathy Christie – stopy vedou až za železnou oponu, jeden podezřelý mizí do Moskvy, jiný cituje Lenina. Mladý muž potká mladou ženu, zamilují se do sebe, a protože jsou oba volní, nemělo by nic bránit jejich štěstí. Tento příběh, zdánlivě podobný tisícům jiných, jste však ještě nečetli. Mladý muž totiž právě rozplétá složitou mezinárodní špionážní síť a současně pomáhá objasnit podivnou vraždu, mladá žena ve chvíli setkání utíká z místa vraždy a možná se na ní podílela…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

The Clocks , 1963

petraj30
14.08.2019 4 z 5

Musela jsem přečíst za 1 den, protože pak se mi postavy pletly a nevěděla jsem kdo je kdo. Děj byl celkem náročný, takže jsem to musela číst i vtahu, ale výsledek stál za to. Konec mě jako vždy velmi překvapil

sgjoli
17.11.2018 3 z 5

Hodiny patří podle mne mezi ty průměrné autorčiny knihy. Spousta postav, bylo to občas matoucí, dějově až moc spletité a nečetlo se mi to úplně plynule. Jako ano, jsem ráda, že jsem si to také mohla přečíst, ale vracet se k tomu už asi nebudu.

MonicElli
12.07.2018 2 z 5

Rozuzlení mě nenadchlo. Pořád čekáte, kdo to byl a žádné "wow" nedorazilo.

Matevi
27.02.2018 2 z 5

Velmi zajimavý zločin, který vzbudil moji zvědavost. Pak už jen zdlouhavá nuda.

JezinkaJ
12.02.2018 5 z 5

Díky, Agatho. Číst tvoje knihy je radost a ty jsi musela být mimořádná žena. Tvou obdivuhodnou fantazii ti nemohu nezávidět.

Bumeso
25.11.2017 5 z 5

Vynikající dílo Agathy Christie - pachatel de facto neodhalitelný...

ademar
06.11.2017

Od Agathy mám přečteno již několik knížek, ale tato pro mě byla jedna z nejlepších. Byla krásně čtivá a vraha jsem netušila. Opět nepřekvapil Herculův přístup k případu a k hledání odpovědí v běžných rozhovorech. Vždy mě překvapí, jak dokáže případ rozluštit pomocí maličkostí, které ostatní nevidí a nebo nevnímají jako důležité.

LucyA7
26.08.2017 5 z 5

Knížka mi přišla do ruky náhodou, kdo je vrah jsem netušila až do konce - o to líp se to četlo.

Dajda
14.08.2017 5 z 5

Děkuji Agátě, že jsem se opět nezklamala a netušila vraha do konce knihy :-)

konicekbily
30.05.2016 5 z 5

Dobré počtení.

lefa
31.03.2016 5 z 5

Chtěla jsem zkusit přečíst nějakou detektivku a padla mi pod ruku tato. Byla jsem příjemně překvapená a určitě už tento žánr nebudu zanedbávat.

Kiwisska
09.03.2016 4 z 5

První kniha, kterou jsem od Agathy četla..a byla jsem unešena..rozhodně se chystám přečíst většinu románů.

zoew
15.02.2016 4 z 5

Překvapivé rozuzlení.

dennie3
24.04.2014 4 z 5

Celý děj byl založený na tak brilantně skryté zápletce, že mě celou knihu ani nenapadlo, že by to takhle vůbec mohlo být. Po dočtení si člověk začne zpětně uvědomovat souvislosti, ale během četby jsem neměla ani tušení, kam to všechno povede.
Agatha rozhodně zaujala mou pozornost a udržela si ji po celou knihu. Čtyři hvězdičky.

Astarothh
23.02.2014 4 z 5

Řekla bych, že jedna z lepších knih A.CH.. Byla jsem vtažená do děje hned od začátku a do samého konce jsem pořád nevěděla, kdo je vrahem. Hercule Poirot prostě nezklame. Pěkné a napínavé počtení.

ajaworld
14.01.2014 2 z 5

No, už jsem od autorky četla lepší...Jako oddychovka by to šlo.

Lisbon
06.01.2014 4 z 5

Agatha je prostě spolehlivá, ještě nikdy mě nějak příliš nezklamala. A tahle knížka není výjimka. Skvělá zápletka a skvělé rozuzlení!

wooloong
06.10.2013 4 z 5

Třebaže mi detektivky se špionážní zápletkou přijdou od Agathy Christie až tristně naivní, tahle se mi líbila. Výborné také TV zpracování.

Bear Reader
22.09.2013 5 z 5

Klasická Madam Agáta, co dodat.

Marčullkas
24.07.2013 3 z 5

Neuvěřitelně zatáhnutá do děje. Ale četla jsem už lepší díla od Agathy.