Harry Potter 1–7 (box) – Sedm let v Bradavicích

Harry Potter 1–7 (box) – Sedm let v Bradavicích https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/254/bmid_harry-potter-1-7-box-sedm-let-v-bra-cKx-254.jpg 5 1044 130

Harry Potter série

Dárkové balení všech sedmi dílů Harryho Pottera (2. vydání v této úpravě). V prodeji pouze jako komplet (7 brožovaných svazků v kartonovém obalu). Takhle pohromadě celý příběh sedmi dlouhých let – to tu ještě nebylo! Pozor, pozor! Expres do Bradavic je připraven k odjezdu! Ale od začátku: Nejdříve jsme v domě číslo 4 v Zobí ulici… A potom už postupně poznáváme Harryho, Rona, Hermionu, Hagrida, Albuse Brumbála, Malfoye, Voldemorta a mnoho dalších a dalších postav a postaviček, z nichž každá má v této sáze své důležité místo. Tento komplet obsahuje samostatně neprodejné svazky: Harry Potter a kámen mudrců (ISBN 978-80-00-03437-9); Harry Potter a tajemná komnata (ISBN 978-80-00-03439-3); Harry Potter a vězeň z Azkabanu (ISBN 978-80-00-03440-9); Harry Potter a ohnivý pohár (ISBN 978-80-00-03438-6); Harry Potter a Fénixův řád (ISBN 978-80-00-03443-0); Potter a princ dvojí krve (ISBN 978-80-00-03441-6); Harry Potter a relikvie smrti (ISBN 978-80-00-03442-3).... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Harry Potter Volumes 1–7 Boxed Set

Aquagirl
07.10.2018 5 z 5

Nemilovat Harryho a jeho kouzelný svět snad ani není možné. Pro mě naprostá kultovní záležitost. Úžasné příběhy, ke kterým se budu vždycky ráda vracet. Hrdinové, co se člověku dostanou pod kůži, a stanou se už navždycky jeho nerozlučnými kamarády. Klobouk dolů, paní Rowlingová!

PetuliX
02.09.2018 5 z 5

Srdcová záležitost. Všech 7 bradavických příběhů má své kouzlo, celý svět je naprosto dokonalý a J.K. R. patří ta největší poklona! Knihy nikdy neomrzí a chci se k nim průběžně vracet, protože věřím, že z nich pokaždé vytěžím nové a nové informace.

Local_Bunny
16.08.2018 5 z 5

Jediná věc, které lituji je, že jsem knihu začala číst až někdy na střední škole. Nyní ji nedám z ruky a je to srdcovka, ke které se budu stále dokola vracet a nikdy neomrzí.

pip11
22.03.2018 5 z 5

Knihy jsou báječné, čtou se úplně samy. Škoda jen že nejsou další pokračování. Velmi mě potěšilo, že je celý příběh mnohem obsáhlejší než filmy. Rozhodně si je přečtu znovu :)

Neloušek
11.03.2018

Úplně nádherná série knih! Titulní stany jsou velmi povedené :))

Babsy
30.01.2018 5 z 5

Já si myslím, že Harry je tak profláknutá věc, že není co dodat :-D Ledaže, pokud jste ho nečetli a z jakéhokoliv důvodu se na to třeba cítíte staří.. nebo si myslíte, že filmy stačí.. atd.. řeknu jen: Pokud máte rádi ten kouzelný svět, dejte mu šanci!! Rozhodně je v něm víc, než se zdá. První knihy jsou sice pohádkové, ale věřte, že vyrostou stejně jako všechny děti :-)

Blond.Ronnie
12.01.2018 5 z 5

Harry Potter není pro každého. Jeho čtenář musí mít určitou fantazii a nadšení pro toto téma. TZV: Potterhead a těch je spoustu já k nim také patřím takže za mě je série knih o Harrym a kouzelném světě za zdí nástupiště největší srdcovka. Mohla bych číst stále dokola a také to dělám. Je to tak příjemné když se necháte pohltit celým kouzelnickým světem jakobyste mezi ty žáky patřily i vy sami. Prostě dokonalé dílo.

zuzik2301
06.01.2018 5 z 5

Kdo by neznal Harryho Pottera. Mě osobně knižní série o mladém čaroději naprosto pohltila od prvního přečtení a od té doby nepustila.
Ke knihám se vracím, tak často, že moje okolí se obává o mé duševní zdraví, ale prostě si nemůžu pomoct - "Bradavice jsou můj domov :D"
Je jedno kolikrát už jsem je všechny četla, vždy objevím něco nového. Miluju svět, který JKR vytvořila a doufám, že Harry Potter neupadne v zapomnění.

M-arta
10.12.2017 5 z 5

O tom, že Harry Potter dokáže děti fenomenálně "rozčíst", jsem ani chvilku nepochybovala, ale i tak mne to u našeho již dávno protřelého knihomila příjemně zaskočilo. Zrychlení čtení ve velmi krátké době bylo až neuvěřitelné - snad o 200%!
(Samozřejmě se není co divit - všech 7 dílů má přes 3500 stran a praxe je praxe - obzvlášť, když jde o něco, co se čte jedním dechcem ... ) Tedy praxe a bezpochyby i nějaká ta Bradavická kouzla nám přičarovala až skokově vyzrálejšího čtenáře.

HP je oficiálně doporučován pro čtenáře od 9 let. Zdá se mi, že to celkem odpovídá tak u prvních 4 dílů - následující 3 působí čtenářsky daleko obtížněji. Ovšem na doporučení nechat si 5., 6. a 7. díl v klidu na později, ale dcera (9) naprosto omámeně nedokázala přistoupit a všemi těmi kilogramy papíru se pročetla za neuvěřitelné 3 měsíce.

KaryAestas
23.11.2017 5 z 5

Jako mnoho dalších i já jsem začala číst knihy právě díky sérii Harry Potter. První díl jsem přečetla v 10ti letech a v 11ti jsem doufala, že mi sova přinese přijímací dopis do Bradavic. :-) Tenkrát jsem odmítala číst cokoli jiného, knihy jsem četla stále dokola a netrpělivě očekávala další díly. I v současnosti neváhám a ke knihám se vracím. Ráda se nechám okouzlit magickým světem, oplakám ztráty, raduju se z vítězství a lituji, že se neproletím na hipogryfovi, nezahraju famfrpál nebo neuklidím svůj pokoj pouhým mávnutím hůlky. :-D Harry Potter je moje srdeční záležitost a vřele doporučuji všem snílkům.

Bekerče
17.11.2017 5 z 5

Nejlepší!

Sajmoonek
29.10.2017 5 z 5

Nikdy mě nepřestane uchvacovat, že byl jeden človíček schopen vykouzlit svět, který dokáže okouzlit miliardy lidí. Navždy budu paní Rowlingové vděčná, že mé dětství (i dospělost) učinila krásnějším a nikdy, nikdy mě tento příběh neomrzí. Knihy jsem přečetla zhruba tak 7 - 8x a ještě tak milionkrát číst budu (a vím, že nejsem zdaleka jediná). Naprostá srdeční záležitost, bez které si už svůj život nedokážu představit. ♥

HPmagor
18.10.2017 5 z 5

Harry Potter? není snad nikdo, kdo neví o co jde... autorka vytvořila ,,dokonalý svět" (pro fanouška jako já, je dokonalý :-D ), knihy jsou naprosto propracované a je až neskutečné co člověk dokáže v hlavě vytvořit a myslím si, že je naprosto správné, že Harry Potter se stává povinnou četbou na středních školách. O této sérii jde říct pouze toto slovo ..... DOKONALOST

danny_21
18.10.2017 4 z 5

7 let kouzelnických dobrodružství v nejznámějším čarodějném hradě. Stejně jako stárnul Harry i autorka se posunovala od dětského podání až k temnějším stránkám. Propracovaný příběh, postavy, pro milovníky fantasy nutnost - jednotlivé díly jsem hodnotil samostatně, jako celek - 80 %

MDKrupka
01.10.2017 5 z 5

Knihu Harry Potter jsem dlouho nechtěla číst, protože ji v tu dobu četl snad každý v mém okolí a ani film mě tolik nezaujal. Po čase jsem si knihu vzala a byla jsem příjemně překvapená. Četlo se mi velmi dobře a čas se rychle odsýpal. A po prvním dílu hned pokračoval další. Velmi pěkná série.

kamzíček
15.07.2017 5 z 5

Byla jsem první ze třídy kdo tuhle sérii začal číst. Postupně jsem k tomu dovedla spoustu mých kamarádů a kamarádek.

Hellenne
10.07.2017 5 z 5

Pro mě dokáže celou sérii vystihnout jen jeden komentář; "Until the very end." Pro mě dětství a naprosto srdcová záležitost...

Vondraz
30.06.2017 5 z 5

Byla jsem jedna asi z posledních kdo odolával Bradavicím. Naprosto se nechápu. Krásný příběh, úžasně propracovaný do nejmenších detailů. Poklona před autorkou a její fantazii a umem popsat vše čtivě, srozumitelně a vůbec....best

Aniday
25.05.2017 5 z 5

tak, jak dlouho jsem si ji odpírala, tak moc jsem se jí pak nemohla nabažit 8)

Heisenberg
02.04.2017 5 z 5

Ve zkratce: Nejlepší knižní série všech dob.