Harry Potter 1-7 (box) - Sedm let v Bradavicích

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dárkové balení všech sedmi dílů Harryho Pottera (2. vydání v této úpravě). V prodeji pouze jako komplet (7 brožovaných svazků v kartonovém obalu). Takhle pohromadě celý příběh sedmi dlouhých let – to tu ještě nebylo! Pozor, pozor! Expres do Bradavic je připraven k odjezdu! Ale od začátku: Nejdříve jsme v domě číslo 4 v Zobí ulici… A potom už postupně poznáváme Harryho, Rona, Hermionu, Hagrida, Albuse Brumbála, Malfoye, Voldemorta a mnoho dalších a dalších postav a postaviček, z nichž každá má v této sáze své důležité místo. Tento komplet obsahuje samostatně neprodejné svazky: Harry Potter a kámen mudrců (ISBN 978-80-00-03437-9); Harry Potter a tajemná komnata (ISBN 978-80-00-03439-3); Harry Potter a vězeň z Azkabanu (ISBN 978-80-00-03440-9); Harry Potter a ohnivý pohár (ISBN 978-80-00-03438-6); Harry Potter a Fénixův řád (ISBN 978-80-00-03443-0); Potter a princ dvojí krve (ISBN 978-80-00-03441-6); Harry Potter a relikvie smrti (ISBN 978-80-00-03442-3)....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/254/harry-potter-1-7-box-sedm-let-v-bra-cKx-254.jpg 4.9638
Série:

Harry Potter

Žánr:
Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (84)

Kniha Harry Potter 1-7 (box) - Sedm let v Bradavicích

Přidat komentář
Dada_cte
25. dubna

Dokonalá série! Všem doporučuji ❤️

KatieFar
13. dubna

Toto je prostě fenomén.... jsem obrovský fanda celého kouzelnickeho světa, který dostal celý svět...

fruitbueno
01. března

Vím, že závist je špatná vlastnost, ale upřímně závidím všem, kteří s bradavickými hrdiny vyrůstali... Já už byla dost velká, když tenhle fenomén dorazil a přesto mě naprosto pohltil. Dokonalý vypravěčský styl, naprosto promyšlený koncept, vše do sebe do posledního dílečku zapadá, charismatické postavy... Vřelé díky letošní čtenářské výzvě, že mě přiměla znovu si přečíst všechny díly a přenést se alespoň v myšlenkám na tak fantastické místo jako jsou Bradavice.

JoeSurikata
24. února

Kdybych měl celou sadu hodnotit podle prvních dvou, možná i tří dílů, neváhal bych dát 5*. Harry Potter je ukázkou hned několika pozoruhodných jevů: jak je možno v podstatě okamžitě proměnit knihu v kultovní legendu. A zároveň: vůbec k tomu nemuselo dojít, nebýt houževnaté nedobytnosti autorčině při shánění vydavatele. Neměla to vůbec snadné. Klobouk dolů.

edith79
05. února

Napadlo mě, že jsem vlastně nikdy neokomentovala knížky o Harry Potterovi. A to by byla chyba, protože já tyto knížky považuji za geniální, mistrně propracované a v dnešní době už kultovní dílo. Svět čarodějů a čarodějek mě od první knihy fascinoval a bavil, ale i děsil a dojímal. Četla jsem napřed v knižní podobě, po mnoha letech poslouchala jako báječné audioknihy. Pavel Medek knížky přeložil naprosto geniálním způsobem, s obrovskou fantazií. A v tomto případě nemůžu opomenout ani skvělé filmové zpracování. Prostě srdcovka. Díky.

JulianaH.
30. ledna

Já si nemůžu pomoct, ale mně se líbí. Fascinuje mě, že Rowlingová dovede vyprávět děj po jednotlivých dnech a do takových detailů jako Dostojevskij, aniž by nudila, takže ve výsledku má čtenář dojem, že v jejím světě žije také. Jazykově mi knihy přijdou bohaté, kultivované a vynalézavé (a český překlad je prostě brilantní). Nejpůsobivější je samozřejmě kontrast mezi realismem v detailu a fantaskností v koncepci. Samozřejmě nesrovnávám literární kvalitu třeba s Shakespearem, ale mám zato, že Rowlingová spadá do jiné kategorie než Shakespeare a v jejím rámci si zaslouží nejvyšší hodnocení.

CleoXandra
06. ledna

Tuto dnes již legendární klasiku je těžko hodnotit. Přečetla jsem ji celou, byť mé nadšení postupně ochládalo. A stejné pocity jsem měla při sledování filmů. Nejkouzelnější je první díl, a ještě tak ten druhý je jakžtakž krásný. A pak se postupně vytrácí roztomilost příběhu a stává se z toho povrchní thriller, z nějž občas vykoukne něco fakt podnětného.

Viki0
02.12.2018

Myslím, že je úplně zbytečné něco psát...
Pro mě je to nejlepší knižní série, všechno je kouzelné a rozhodně jsem ráda, že jsem se nedávno dokopala k přečtení. Byla by velká chyba, kdyby všech sedm knih nadále leželo v mé knihovně bez povšimnutí.

Doporučujeme

Probuzená
Probuzená
Harry Potter a Princ dvojí krve
Harry Potter a Princ dvojí krve
Crescendo
Crescendo
Harry Potter a kámen mudrců
Harry Potter a kámen mudrců