Harry Potter 1–7 (box) – Sedm let v Bradavicích

Harry Potter 1–7 (box) – Sedm let v Bradavicích https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/254/bmid_harry-potter-1-7-box-sedm-let-v-bra-cKx-254.jpg 5 1044 130

Harry Potter série

Dárkové balení všech sedmi dílů Harryho Pottera (2. vydání v této úpravě). V prodeji pouze jako komplet (7 brožovaných svazků v kartonovém obalu). Takhle pohromadě celý příběh sedmi dlouhých let – to tu ještě nebylo! Pozor, pozor! Expres do Bradavic je připraven k odjezdu! Ale od začátku: Nejdříve jsme v domě číslo 4 v Zobí ulici… A potom už postupně poznáváme Harryho, Rona, Hermionu, Hagrida, Albuse Brumbála, Malfoye, Voldemorta a mnoho dalších a dalších postav a postaviček, z nichž každá má v této sáze své důležité místo. Tento komplet obsahuje samostatně neprodejné svazky: Harry Potter a kámen mudrců (ISBN 978-80-00-03437-9); Harry Potter a tajemná komnata (ISBN 978-80-00-03439-3); Harry Potter a vězeň z Azkabanu (ISBN 978-80-00-03440-9); Harry Potter a ohnivý pohár (ISBN 978-80-00-03438-6); Harry Potter a Fénixův řád (ISBN 978-80-00-03443-0); Potter a princ dvojí krve (ISBN 978-80-00-03441-6); Harry Potter a relikvie smrti (ISBN 978-80-00-03442-3).... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Harry Potter Volumes 1–7 Boxed Set

mahavan
21.08.2015

Když začala mánie Harryho Pottera a byly natočené první díly, patřil jsem ke kritikům a nadával na to. Byl jsem už dospělý. Potom jsem celou tu záležitost přestal brát tak vážně a začal jsem na film koukat pohledem malýho kluka a hrozně se mi to líbilo. Nejen že jsem shlédl všechny díly, ale koupil si i tuto sadu všech dílů a všechny je přečetl. Knihy se mi líbí ještě víc než film. Nejvíce se mi na nich líbí a oceňuji, že dialogy v knize jsou často do písmene stejné jako ve filmu. Když jsem např. nahlédl do knihy Pána prstenů, byly tam dialogy hodně odlišné od filmu a odradilo mě to od čtení knižní podoby, protože to bylo rušivé.
Harryho Pottera doporučuji i dospělým. Prospěje jim, když se na chvíli ponoří do tajemného a kouzelného světa Harryho Pottera a uniknou tak všednosti dne a starostem života dospěláků.
Jen se jim u této sady nepovedla papírová krabice v níž jsou vloženy všechny díly. Je moc těsná a téměř hned se v rozích roztrhne, i když dává člověk bacha a ví o tom. Nejsem sám a lidi si na to stěžují. I když jde o brožované vydání a silné knihy, stránky drží dobře. Žádná se z vazby neuvolnila. Je to skvělý dárek pro děti a přimějete je tím i ke čtení, což zde potvrzují další komentáře.

schejbina
18.06.2015 5 z 5

Nejlepší knižní série všech dob! Většinou vykřičníky moc nepíšu, ale...NEJLEPŠÍ KNIŽNÍ SÉRIE
VŮBEC!!!!!!! Děkuju paní Rowling, že dala vzniknout tak úžasné sérii, jakým Harry Potter je. Děkuju.
#proudtobepotterhead

Luccy78
13.06.2015 5 z 5

Nikdy bych nevěřila, že Potterovo "šílenství" zasáhne i mě.. Ale skutečně, i já neodolala a ponořila se do čtení a s velkou radostí a překvapením musím napsat, že rozhodně nelituji a rozhodně to nebylo naposledy..

Sofie45
31.03.2015 5 z 5

Harry Potter. Můj sladký Harry Potter. Poté, co jsem k Vánocům dostala svůj vysněný komplet "Sedm let v Bradavicích" a na začátku března se konečně s neuvěřitelnou nostalgií, nadšením a očekáváním pustila do dlouho plánovaného re-readingu, uvědomila jsem si, že bez Bradavic by má bytost byla jiná...ochuzenější, prázdnější. Možná bych více lpěla na realitě. To Harry Potter mi totiž pořádně ukázal, že fajn se občas nechat unášet na vlnách nekonečné fantazie. Přenést se do světa, kde je možné vše. Třeba být hrdým vlastníkem čarovné hůlky. A taky ve mně probudil neskonalou lásku ke knihám. Tedy - vášeň ke čtení mám v sobě zakořeněnou asi již odjakživa, avšak Harry Potter jí umožnil plný rozvoj.
Netvrdím, že je HP bezchybná literatura, která oplývá vším, čím se můžou pyšnit klasická díla (třeba...). Určitě, kdybych si umínila býti hnidopichem, našla bych v knihách velké množství "nedostatků". Já však hnidopichem být nepotřebuji, pro mě je HP čistě ze subjektivního hlediska jako celek dokonalý...a tečka. Ono (jo, teď píšu sentimentální *****) je totiž zcela jiné, když něco vnímáte srdcem, anebo mozkem. Já HP vnímám čistě srdcem a vím, že právě v srdci budou Bradavice existovat navždy. A budu se do nich stále vracet. Nekrásnější, nejpůvabnější, nejkouzelnější :)

mari16
12.03.2015 5 z 5

Díky těmto knihám mě začalo bavit číst. Harry Potter je tak nadčasový a vážně pro každého. Nic lepšího jsem z knížek nečetla. Úžasné.

Kari15
28.07.2014 5 z 5

Někdo je závislý na alkoholu, někdo zase na nikotinu. Já jsem závislá na Harrym Potterovi. Doslova.

Julinka679
01.07.2014 5 z 5

Když jsem poprvé viděla film Harry Potter a Kámen mudrců byla jsem fascinována příběhem chlapce, který se o svých narozeninách dozví, že je čaroděj :-) potom jsem dostala komplet všech 7 knih a všechny jsem si oblíbila :-) J. K. Rowling je spisovatelka s velkým S :-) je opravdu skvělé pozorovat jak se z malých dětí stávají dospělí :-)

HanaNov
12.08.2013

Harrymu Potterovi jsem odolávala opravdu dlouho a nakonec se ke mně dostal paradoxně díky filmovému zpracování.
Když propukla mánie kolem čarodějnického učně, důsledně jsem se všemu tomu humbuku apriori vyhýbala, protože přece nebudu číst to, co všichni okolo. To se mi dařilo, takže jsem vůbec netušila, co jsou Bradavice nebo kdo je to Brumbál...
Až po více než deseti letech, kdy začali v televizi vysílat filmy o Harrym Potterovi, jsem si řekla, že se na pár dílů podívám, abych aspoň věděla, o co jde. U třetího dílu jsem se ale začala ztrácet v nových postavách a vztazích a tím pádem i v ději, protože filmové zpracování nic divákovi nevysvětluje. A tak jsem si řekla, že si přečtu knihy, abych si udělala ve všem jasno a přitom objektivně zhodnotila, jaký tedy Harry Potter ve skutečnosti je...
Dnes jsem velkým obhájcem těchto nádherně napsaných knih, které mě ke stránkám doslova připoutaly, a to od prvního do posledního dílu. Obdivuji J. K. Rowlingovou, která stvořila úžasný svět a příběh, kde všecko do sebe zapadá a kde veškeré dění má svůj smysl a příčinu. Je fascinující sledovat, jak úzce jsou všechny díly provázány a jak důmyslně je celý děj vymyšlený. Zároveň můj obdiv patří panu Medkovi, který dokázal originál nádherně převést do češtiny.
Série o Harrym Potterovi je především skvěle napsaná - je čtivá, živá, vnitřně i dějově bohatá, do nejmenších detailů promyšlená a zaslouží si právem ta nejlepší hodnocení. Určitě se k ní budu ráda vracet.

Megii
27.08.2011 5 z 5

Je úžasné sledovat, jak se z jedenáctiletých dětiček stávají dospělí hrdinové. V jedničce Harry Voldemorta porazí pouze dotekem, ale v dalších dílech už musí použít i něco jiného.

WEIL
20.08.2011

Nechtěl bych to ani zadarmo, ani kdyby mi za přečtení někdo platil.

Jedna věc je ale dobrá, a to že to přivedlo hodně dětí ke čtení a naučily se číst.