Harry Potter a Ohnivý pohár

Harry Potter a Ohnivý pohár https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29810/bmid_harry-potter-a-ohnivy-pohar-V8M-29810.jpg 5 12963 12963

Harry Potter série

Čtvrtý školní rok v Bradavicích není o nic méně napínavější a divočejší než ty předchozí. Ještě před jeho začátkem se zapálený fanoušek Harry zúčastní spolu s Weasleyovými mistrovství světa ve famfrpálu, v jehož závěru se mu na obloze objeví znamení zla. V Bradavicích se v závěru školního roku bude konat soutěž, jaká se neudála stovky let a do které jsou zapojeny konkurenční školy čar a kouzel. Její vyvrcholení je ale nečekaně tragické.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Harry Potter and the Goblet of Fire , 2000

pufina
06.02.2012 4 z 5

Opět další dobrodružství v Bradavicích, napínavý děj, dobrá zápletka, ale přesto je to pro mě nejslabší díl. Některé pasáže bych naprosto vystřihla a možná by to o to bylo svižnější a líbilo by se mi to víc.. Ale pořád je to dobrý díl, jen v mém žebříčku oblíbenosti zaostává..

dangerita
28.12.2011 4 z 5

Ze všech dílů se mi líbil Ohnivý pohár asi nejméně. Ale to vůbec neznamená, že nejsem spokojená. Kvalita srovnatelná s předchozími díly, jen trošku zdlouhavější. Předchozí knihy mají lepší spád a jejich děj je více spletitý.

Sussane
25.12.2011 5 z 5

Úžasná kniha, ako všetky HP :D

KateCullen
26.10.2011 5 z 5

To je můj nejoblíbenější díl :)

Oter
03.10.2011 5 z 5

Tak tohle dílo přímo miluju - najdeme zde jak napětí, akci, známky hororu, tak pohádku, fantasy a takovou dětskou hravost a vtipnost. ;)

Tripedalia
30.08.2011 5 z 5

Začínám si říkat, že Rowlingová je mist v tom, že nikdo není tím, kým se zdá být.. No nicméně, ať je Moody kýmkoli, tak rozhodně je to nejlepší postava tohohle dílu, boží.. =) Navíc to všechno začíná dostávat pořádný spád a poslední čtvrtinu knihy mám vždycky na jeden zátah.. A navíc mám pocit, že s přibývajícím věkem se mi tenhle díl líbí mnohem víc.. =)

aychend
14.08.2011 5 z 5

Hodně povedený a napínavý díl!!! Film se mi líbí ze všech zatím nejvíc (neviděla jsem oba 7. díly).

p.anomisss
25.07.2011 5 z 5

Do této knížky jsem se tak zažrala, že série Harryho Pottera se stala mou nejoblíbenější :)

Darkjober
18.07.2011 5 z 5

Mů nejoblíbenější díl. Přečetl jsem tento díl asi 6x

-Lenicka-
14.06.2011

Jako dospívající dítě jsem knížky H.Pottera měla opravdu ráda .. tyhle knížky vás dokážou úplně pohltit ..

Tytyna
09.06.2011 5 z 5

Super kniha, napínavá.....jen kdyby se mi podařilo dokopat k této četbě synka.

Peťanka
28.05.2011 5 z 5

Tento díl mám z celé série jednoznačně nejradši.

Georgianna
11.04.2011

Tato knížka se mi líbila

sBety
09.04.2011 5 z 5

Tady už začíná jít do tuhého, Mistrovství světa ve famfrplu, postava Pošuka Moodyho, turnají 3. kouz. škol, konečné střetnutí s Voldym...Knize nechybí dobe plánovaná akce, vzrůstající napětí a zápletky. Ale je tu jeden zádrhel: Proč by Moody nemohl kdykoli podstrčit Harrymu přenášedlo a ušetřit si to, že ho musel protáhnout celým turnajem?
BTW: i film je hodně dobrý

Addie
01.04.2011 4 z 5

Bradavice jak je neznáme, čili opepřeny o turnaj tří (vlastně čtyř) kouzelníků. Povedené zpestření.

Swatulkaa
26.03.2011 5 z 5

Tento díl se mě velmi líbil. To sem četla snad jen chvilku jak to bylo vynikající.

yzmael
22.02.2011 5 z 5

spolu s knihou č. 6 ide o najlepšie časti série..práve preto bol pre mňa film obrovským sklamaním

Čmoudová
31.01.2011

Jeden z nejvydařenějších dílů... Výborný popis turnaje, napětí, akce... Téhle knížce nechybí nic...

Kormorán
30.11.-0001 5 z 5

Podle mě nejlepší díl série a za tím si stojím!

Azizi
30.11.-0001 5 z 5

Ja úplne súhlasím s prvými príspevkami, že táto kniha bola dosť odlišná od ostatných a že sa mi z celej série páčila najmenej. Asi to bude tými úlohami a tak. Iná štruktúra, iná atmosféra. Ale aj tak bola fajn.