Foukneš do pěny

Foukneš do pěny https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435972/bmid_fouknes-do-peny-23X-435972.jpg 3 1216 413

Nebude to lehké, ale bude to jízda. Sbalte si do tašky všechna svoje trápení, úzkosti, zmatek, křivdy, nevyřčená slova a nevyřešené záležitosti a vydejte se spolu s hlavní hrdinkou na svoji vlastní cestu. Kniha nejprodávanější české autorky současnosti vás ve svému příběhu vezme až na konec světa.

L-aura
14.04.2021

Špatně se to četlo, bylo to zmatené, tak jsem se knihu ani nesnažila dočíst, protože by to bylo utrpení. Přitom Bábovky byly super

Loriss
06.04.2021 1 z 5

Obdiv čtenářům, kteří to dočetli.. Nejsem skalní fanynka paní Třeštíkové, ale když má člověk pro změnu chuť na nějakou vztahovku ze současnosti, tak Bábovky nebo Veselí bylo fajn. Ale tohle se nedalo. Emocionální a ufňukaný maglajz se nejenom špatně četl, ale po chvíli mi došlo, že je mi ten příběh vlastně lhostejný.

Bar16
04.04.2021 3 z 5

Věděla jsem, že takhle kniha bude trochu jiná než ostatní, protože mě na to upozornily recenze. Jenže každá kniha od Radky Třeštíkové je jiná, autorka nenapíše dvě hodně podobné knihy. To se mi na ni líbí. Foukneš do pěny se mi líbila, protože byla místy tak zmatená, že jsem nevěděla, co se zrovna děje. Pro mě zlatá střední cesta - jiné autorčiny knihy se mi líbily mnohem více.

Buchtičkajani
04.04.2021 4 z 5

Podle hodnocení jsem od knížky moc neočekávala, ale mě se to líbilo. Ze začátku sice trochu zmatené, ale postupně to začne dávát smysl. Taková jednodenní jednohubka.

danielavachova
02.04.2021 1 z 5

Kniha mě absolutně zklamala a tak jsem se na ni těšila,chaotické,místy dost vulgární. Přitom Bábovky a Osm bylo úžasné čtení!

pavel3547
02.04.2021 5 z 5

Tohle je jízda! Každý z nás byl někdy určitě na takové citové a emocionální houpačce jako Vladěna!
Skvělá kniha!

Listovacka
31.03.2021 1 z 5

Budu se řídit svým oblíbeným mottem: "Když nemůžeš říct nic pěkného, neříkej raději nic."

Len28
30.03.2021 4 z 5

Nejlepší knížka od Radky Třeštíkové. Čtu tady ty odmítavé komentáře a říkám si, že asi čtenáři knihu odložili moc brzy. Začátek knihy je zdánlivě takový zmatený, nepřehledný, nic jakoby nedává smysl, ale až dočtete dál, tak zjistíte, že to všechno do sebe zapadá. Silný příběh silné a přitom zranitelné ženy.

AnnaOšmerová
29.03.2021 odpad!

Ou jeee ???? . Nedočteno. Velké zklamání, snad se vrátí ke dřívějšímu psaní.

sarka.t
28.03.2021 odpad!

Velké očekávání! A pak následovalo velké zklamání ...

Teniskaha
26.03.2021 2 z 5

Zvláštní dílko. Chci si někdy přečíst znovu.

weberda
17.03.2021

Totální propadák. Vůbec jsem nepochopila o co jde, jestli se to dotyčné zdá nebo tak koná. Asi moje druhá kniha, kterou jsem nedočetla.

JoSvob
15.03.2021 2 z 5

Nemuzu si pomoct, ale kdyz jsem cetla tuhle knizku, objevovala se mi před ocima tvar Emmy Smetany. Ta totiz casto placa podobne radoby intelektualni myslenky, kterych je tahle knizka plna.

martineden
15.03.2021 odpad!

Asi je ta kniha moc intelektuálská, nebo já jsem moc hloupá, ale co to mělo být, nějak nechápu... Jo, ženský to maj těžký, ale v téhle knize číst pořád o tom, že hlavní hrdince těžknou pysky... Jako asi jsem prudérní, ale tohle fakt ne. Ještě že jsem knihu vyměnila a nekupovala, to bych si hodně vyčítala. Jdu si číst Annu Bolavou a Olgu Tokarczuk, ty mě uklidní.

ciniminisek
11.03.2021 4 z 5

Radka Třeštíková do detailu popsala, co se děje v ženské hlavě, jak moc složitá a přitom primitivní stvoření jsme. Dala průchod věcem, které v normálním životě jsou tabuizovány. Za mě osobně je tato kniha majstrštyk. Není to lehké čtení a už vůbec ne úsměvné, ačkoliv, kdo se spisovatelkou už měl co dočinění, nemohl to ani očekávat, ona nikdy nemá nic snadného. V knize se míchají časově linie a leckdy to oku ani mysli nelahodí, ve výsledku ta poslední částečka zapadne přesně tam, kam má.

Arnika111
06.03.2021 4 z 5

Kniha se mi líbila moc. Nic jsem od ní nečekala, což asi pomohlo. Nevadí mi míchání časů ani postav. Chaotické vyprávění je podle mě podobné tomu, jak se člověku honí myšlenky v hlavě. Je potřeba je nechat plynout, zbytečně nepřemýšlet, číst pořád dál a ono se to v celek poskládá.

Katka569
05.03.2021 odpad!

Nedočteno. Knížka mě od začátku nezaujala a v polovině jsem ji musela odložit.

Ahait
04.03.2021

Nedávám hodnocení, protože tato kniha nebyla dočtena. Mohla jsem se nutit, snažit se, ale moje pozornost vždycky zmizela jinam, ani k tomu nepotřebovala elektrické auto. Začala jsem ji číst hned po dočtení Veselí od stejné autorky. Kniha se mi líbila, ale tohle byl tvrdý náraz, hrozný omyl. Zdá se, že se autorka už snaží moc, knihy mají stejné prvky, podobné zápletky... Snad se z toho nestane “vydat knihu za každou cenu”...

Hopulka
27.02.2021 4 z 5

Tak tohle byla úplně jiná Třeštíková, než na kterou jsme zvyklí. Po tom, co jsem tak do třetiny knihy chtěla knihu odložit a nedočíst, se něco zlomilo a začalo mě to nesmírně bavit. Paráda.

citronie
20.02.2021 2 z 5

Tohle byla fakt ulítlá divočina!Ale přečetla jsem ji rychle, hnána zřejmě vidinou rozuzleni či pochopení celého příběhu...Noo,to se úplně nestalo..Chvílemi jsem i vyprskla smíchy nad myšlenkovymi pochody představitelky. Sečteno podtrženo- trip nezralé skoro padesátnice napříč Evropou,nemůžu se zbavit pocitu,že pod vlivem nějakých drog (hrdinky nebo autorky???)

nevěra pro ženy rozvod rodinné vztahy psychologické romány cesta, roadtrip

2016  71%Bábovky
2017  73%Osm
2018  68%Veselí
2020  54%Foukneš do pěny
2023  72%Kde jsi, když nejsi

Kniha Foukneš do pěny je v

Přečtených1 692x