Neprůstřelné alibi

Neprůstřelné alibi https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95834/neprustrelne-alibi-95834.jpg 5 150 27

Eva Dallasová série

Po návratu z dovolené čeká na policistku Evu Dallasovou v New Yorku tvrdý oříšek – série zdánlivě nesouvisejících vražd bez motivu, provedených zvláštním způsobem. Eva zjistí, že stopy vedou ke dvojici mladíků z bohatých rodin, kteří zabíjejí čistě pro zábavu a navzájem si poskytují alibi. Hledá důkazy, které by o jejich vině přesvědčily soudce, neví však, že se sama má stát další obětí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Indulgence in Death , 2010

lusinka.9
28.10.2014 5 z 5

Hrozně moc se mi tahle kniha líbila

R.E.M.
04.09.2014 4 z 5

Sympaticky ironická, tvrdohlavá a vtipná hlavní postava, tak jak už jsem si na Evu Dallasovou zvykla, přesně a často zábavně vykreslené ostatní postavy, bezvadná atmosféra, příjemně vzrušující kriminální zápletka. Malinké mínus je za moc brzké prozrazení pachatele. Dávám přednost vlastnímu tipování, hledání vraha.

Mergirus
23.12.2013 5 z 5

Moc pěkně je tu ukázáno, jak si boháči navzájem poskytují alibi. Jsou mezi námi lidé, kteří si myslí, že si mohou dovolit vše a trest je mine. :) opět kniha, která se čte jedním dechem.

čef
12.10.2013 3 z 5

Zápletka a řešení vcelku v pořádku a originální. Bohužel je zde také spousta balastu, povrchnosti a směšných detailů. Zejména nadbytečně, neinvenčně a vzhledem k současné úrovni techniky místy až směšně působí přesunutí děje do roku 2060. Vcelku hodnotím jako promeškanou příležitost pro opravdu dobrý detektivní román - nejsem si však jist jestli na to autorka vůbec má.

Pakuna
11.09.2013 3 z 5

První kniha od Nory Roberts, kterou jsem přečetla. Zaujala mě, Eva Dallasová i Rourke se mi líbili. Mám v plánu si přečíst i jiné díly ze série Smrtící s Evou Dallasovou.

kika 13
03.03.2013 4 z 5

Mile psané pohodově čtené.

marr13
23.03.2012 5 z 5

Tento díl se jí povedl, je odpočinkový a plný humoru a hlášek. Stojí zato si přečíst celou sérii.

J. D. Robb (p)
americká, 1950