Krotitel

Krotitel https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/244081/bmid_erika-falckova-patrik-hedstrom-krot-gcs-244081.jpg 4 711 149

Na zasněžené silnici u lesa srazí auto polonahou, dezorientovanou dívku. Obětí nešťastné nehody je patnáctiletá Victoria, která před čtyřmi měsíci beze stopy zmizela z místní jezdecké školy. Při ohledání vychází najevo, že byla během svého uvěznění vystavena nelidskému zacházení. Patrik Hedström s kolegy z celého kraje horečně pátrají po pachateli, protože podobný osud hrozí dalším pohřešovaným dívkám. Victoria totiž nebyla unesena jako jediná, jen ji se však podařilo najít. Erika Falcková navštěvuje ve vězení Lailu Kowalskou, která byla před třiceti lety odsouzena za vraždu násilnického manžela. Chce o ní napsat knihu, Laila však odmítá o události mluvit a Erika získává pocit, že se celá rodinná tragédie odehrála trochu jinak. Jaké hrozné tajemství Laila tak pečlivě střeží? A je možné, že tento třicet let starý případ souvisí s Victoriinou smrtí?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

Lejontämjaren , 2014

Petulla
16.07.2015 5 z 5

Žádný komentář není potřeba, Camilla opět nezklamala!
Jen mě mrzí trošku rychlý a chaotický konec, pokračování příště...

bookcase
07.07.2015 5 z 5

Opět skvělá detektivka, ve které se minulost proplétá se současností. Nechybí napětí, rodinné vztahy a šokující rozuzlení. Tak jak to má být.

KLHannah
01.07.2015 4 z 5

Kniha byla napínavá od začátku do... tak do tři čtvrtě. Nevím, ten konec na mě byl nějaký negradující a zmatený. Nejde o to, že bych ho nepochopila, ale napětí, napětí, napětí a pak závěr a nějak se u mě nedostavilo uspokojení z rozuzlení. Ale třeba nás Camilla překvapí a svou další knihu naváže na tento, poněkud otevřený, konec. Rozhodně to nebyla špatná kniha.

ovpana
20.06.2015 5 z 5

Supr čtivá detektivka, úžasně vykonstruovaný příběh vás udržuje po celou dobu v napětí , nechybí nečekané zvraty a konec dost překvapí.

sabanka
17.06.2015 5 z 5

Moje první deketivka v životě a musím....prostě musím zatleskat... Autorka píše skvěle a poutavě avšak začínám Andělíčkářku a vůbec si nejsem jistá no..... Každopádně Krotitel se stává jednou z mých oblíbených knih vůbec. Pokud mě Andělíčkářka nezklame tak plánuji Kazatele. Celkem mě zaráží jak je možné dát do knihy tolik zápletek a ve finále z toho udělat souvislost. Navíc se mi líbí i těch hned několik úhlů pohledu. Občas se zasmějete, pobrečíte si a taky proto je to skvělá kniha...Pět hvězdiček mi přijde snad i málo na něco takového.... Rozhodně mě Camilla nezklamala.

Aurellia
31.05.2015 4 z 5

Asi pred mesiacom som tiež čítala jedného "severana" kde bol takmer identický motív a kedže tá kniha bola napísaná v r. 1998, tak neviem čo si myslieť. Celý čas som dúfala, že to nebude ten "motív", žiaľ bol, len samozrejme trocha pozmenený? Kniha sa samozrejme číta na jeden záťah, len ako tu píšu ostatní čitatelia, niekedy mám dojem že všetko tu už bolo.

IlonaIlona
27.05.2015 5 z 5

Zrovna jsem ji dočetla. Myslela jsem, že mám jasno, ale konec mě překvapil. Jen se opakuje, něco už použila. Skvělá kniha

Charlesska
27.05.2015 5 z 5

Camilla Läckberg mě nikdy nezklame, dokáže udržet napětí od začátku do konce, nesleduje jen samotný zločin, ale vytváří zápletky i v osobním životě vyšetřovatelů, rozuzlení bývá překvapivé (aspoň pro mě:-). Moje nejoblíbenější detektivkářka!!!

pdoubkova
18.05.2015 4 z 5

standardni vykon Camilly Lackberg, bohuzel uz trosku sklouzava k opakovani a pokud jste cetli starsi knihy, nebudete mit problem identifikovat pachatele tak nekde v pulce knizky a pak uz vam zbyva jen motiv