Dvůr mrazu a hvězd

Dvůr mrazu a hvězd https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404537/bmid_dvur-mrazu-a-hvezd-gje-404537.jpg 4 1819 1819

Pokračování bestsellerové young adult série Dvůr trnů a růží Feyre, Rhysand a jejich nejbližší přátelé pracují na obnově Nočního dvora i válkou zničené země. Ačkoli lidské královny i vílí vládci kují pikle, ve Velarisu alespoň na chvíli nastala sváteční atmosféra. Blíží se totiž oslavy zimního slunovratu. A právě v okamžicích klidu a míru se ukáže, že některé rány ještě nejsou úplně zahojené… Feyre čeká dlouhá cesta plná napětí, vášně, intrik a politikaření, než opravdu zavládne mír.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , CooBoo

A Court of Frost and Starlight , 2018

Sarajana
14.01.2020 5 z 5

krásné, i když to nemělo tu jiskru, co díly předešlé, nebylo to špatné

CatherineBarton
05.01.2020 3 z 5

Oproti ostatním tato kniha trochu pokulhává.

Damonka12
02.01.2020 4 z 5

4,5 Dokonalá S. J. Maas jako vždy, jediné co zde chybělo byla akce. Jinak nemám co vytknout. Rhyse a Feyre miluji jako Cassiana, Mor a ostatní.

orangerose
21.12.2019 5 z 5

Krásna bonusová knížka mezi 3 dílem a 4 dílem, vánoční atmosféra, krása :)
P. S: už aby byl 4 díl této série

nani_nka
14.12.2019 4 z 5

Rada som sa znova vrátila do Velarisu, i keď len na malý okamih. Potešili ma kapitoly z pohľadu aj iných postáv než Freye či Rhysa. Hoci oni dvaja predstavujú môj najobľúbenejší knižný pár, bola by som rada, keby ich v ďalších častiach dala Sarah do úzadia a venovala sa rozvíjaniu vzťahov medzi vedľajšími postavami akými sú Mor, Nesta atď.

Lenka_S
01.12.2019 2 z 5

Tahle novela byla úplně zbytečná. Ani jedna z postav se nikam neposunula. Čekala jsem, ze se vyřeší vztahy vedlejších postav jako Luciena a Elain a Cassiana a Nesty, ale ..... takže za mě jedno velké zklamání.

DreamerX9
26.11.2019 2 z 5

Upřímně tohle byl doplněk, který není třeba číst. Děj skoro žádný a nebavilo mě to ani z poloviny tak jako jiné dily. Očekávala jsem jakesi uzavření (především postav které autorka rozvětlila v předchozích dílech) ačkoliv jsem nepotřebovala happy end všech přeci jen...hodne tomu chybělo. Ale jestli jste zvládli tyhle stránky přečtěte si její poděkování ve kterém píše co při knize prožívala. Dává to smysl a její pocity jsou promítnuty v téhle knize. Jako by každá postava byla vyjádřením její emoce.
Btw kdo nejste spokojeni s koncem po téhle knize můžete si ho domyslet jako já ;)

Alíša236
17.11.2019 3 z 5

Jen takový bonbónek pro milovníky série. Jen tedy větší soucit, nebo spíše větší milosrdenství s Tamlinem by jim neškodilo....

Aidinera
10.11.2019 2 z 5

Knížka na mě působila, jako "Vánoční speciál" - trochu kýč, bez většího děje. Přečíst se to dalo, ale místy to působilo jako něco z fanfiction stránky. Upřímně bych možná byla raději, kdyby tato novela nebyla a informace, které skutečně posouvali děj a postavy byly šoupnuté až do další knihy.

Elize
06.11.2019 4 z 5

Vzhledem k "tloušťce" knihy jsem nic neočekávala, takže žádné překvapení, zklamání, ani nadšení. Knížka nemá žádný děj, spíše přibližuje každodenní život jednotlivých postav ze světa Dvorů. Zkrátka takové lehké vánoční čtení.

zuzana4291
05.11.2019 3 z 5

Nevím, proč byla tato kniha napsaná. Nic se zásadního se tam nedělo. A skákání od jedné postavy k druhé, taky nic moc. Chvilkama jsem ztrácela pojem o tom, kterou postavu čtu.

JaneSteini
05.11.2019 5 z 5

Celou sérii jsem si zamilovala. Takže tato mini verze uspokojí aspoň ty z nás, kteří netrpělivě čekají na další díly.

normen
04.11.2019 4 z 5

Super čekám další díl.

LadyHip
04.11.2019 5 z 5

Laskavé vánoční pohlazení. Příběhově nika neposouvá, ale za to hladí po duši.

Jeninas
27.10.2019 4 z 5

"Na hvězdy, které naslouchají... Na sny, které se plní..."

Taková milá jednohubka, ve které se toho sice mohlo stát víc, ale pro Feyre a Rhysanda to bylo nepochybně podstatné. Ráda jsem to prožila s nimi! Nejvíc jsem se dojala asi při úvodním rozhovoru mezi Cassianem a Rhysem v domě jeho matky. Doporučuji všem, kteří mají rádi lyriku vztahů mezi hrdiny této série, ti ostatní by to asi uvítali spíše jako součást dalšího dílu, na který se těším jak na Vánoce!

Charmedka
17.10.2019 4 z 5

Dvůr mrazu a hvězd se mi rozhodně líbil ze všech dílů nejvíce. Tohle čtení jsem si poprvé vážně užila. Za mě to je strašně milé, citlivé a dojemné čtení. Byla jsem úplně rozněžněná.

Rommy.S
10.10.2019 1 z 5

Zbytečná kniha, dějově se příběh nikam neposune. "Dokonalost" Rhyse a Feyre mi začíná připadat otravná.

Safrika
04.10.2019 3 z 5

Cetla se dobre,jen uz to bylo takove obycejne.

Ainyska
17.09.2019 4 z 5

Zajímavý pohled do běžného života našich hrdinů. Mě to bavilo, tedy rozhodně víc než třetí díl. Pravdou je, že pár věcí mě dokázalo na chvíli parádně odbourat. Například příhoda na chatě, při plnění tradice :D. Vůbec by neuškodilo více stran. Taková jednohubka, při které si ještě prodloužíte chvilku s hrdiny.

pecinka21
02.09.2019 2 z 5

No tak toto už autorka nemusela vůbec vydávat předchozí knihy super ale toto už je kniha navíc kdo nepřečte o nic nepřijde. Za mě velké zklamání