Duchové rodiny Folcroftů

Když jejich matka po havárii skončí v nemocnici v kómatu, Tara s bratrem Kylem jdou bydlet k prarodičům, které nikdy předtím neviděli. May a Peter Folcroftovi se zpočátku zdají být vřelí a okouzlující a jejich velký dům, schovaný v horách na kraji lesa, působí idylicky. Do té doby, než se začnou dít divné věci. Poté, co bouřka přeruší telefonní vedení, se i May začne chovat podezřele. Tara s Kylem se snaží předstírat, že se svými prarodiči tvoří spokojenou rodinku, ale zdánlivě prázdný deník spolu s jednou ze zamčených místností odhalí stopy vedoucí k pátrání po neodpustitelných lžích a tajemstvích, které se k příběhu rodiny Folcroftových vážou. A duchové začínají být neklidní......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445694/big_duchove-rodiny-folcroftu-bun-445694.jpg 3.6562

Strašidelné domy 3.

Literatura světová, Horory, Romány

Vydáno: , Fobos

The Folcroft Ghosts, 2017

Kniha Duchové rodiny Folcroftů

saryk93
předevčírem

Kniha mě velmi příjemně překvapila. Četla jsem od autorky již Craven Manor, ale tenhle díl mě bavil víc. Ač jsem původně trochu čekala, že se bude jednat o knižní "kopírku " příběhu z filmu "The Visit", podobnosti tam sice patrné byly, ale od první strany mě kniha bavila, četla se skvěle a musela jsem si ji šetřit, abych ji neměla přečtenou během jednoho večera. Za zmínku opět stojí krásné přebaly knih. Těším se na další díl :)

Andynka

Přečteno za jeden den.
Trochu přitažené za vlasy, ale i tak jsem se docela bavila. Začetla jsem se a nemohla přestat, protože mě zajímalo, co chtějí duchové rodiny Folcroftů po své živé rodině. A v čem je ten háček.
Ale na to, že zde měly hlavní roly děti, tak to nebylo tak strašidelné, jak bych čekala.
Ale jinak další fajn oddechová hororovina. :)

Enrikea

Chystám se číst...

Shaxx

Taková jednohubková záležitost na jeden večer. Já vím, jsem rozmazlená Kingem, ale stejně jsem čekala něco víc. Promrhaný potenciál, v rukou někoho jiného a s větším obsahem by to mohl být super námět. Ale takhle...Reakce dětí jsou úplně mimo, nějaké strašidelné prvky se nekonají. Zjevení nějaké duchařské entity je popsáno zhruba stejně, jako když na scénu přijde do pokoje kočka. Žádný level děsivosti, možná jen snaha určitou částí šokovat, ale i ta snaha se ztrácí v tom, jak špatný je zbytek...
Možná bych i dala tři hvězdy, ale dávám dvě proto, že mě štve ten potenciál, co to mělo a jak s ním bylo naloženo.

Nevr

Určitě by si víc věcí zasloužilo trochu rozebrat, ale kniha se mi líbila

-markéta-

Kniha na jedno odpoledne, od které nemůžete nic moc čekat. Od autorky jsem četla první knihu a byla taková nijaká. Tuto bych nečetla, kdybych ji neměla ve výzvě. Kniha byla stavěná na stejně jednoduchém příběhu a stejně jednoduché češtině.
Četla se sama, když přeskakujete řádky, tak se také nic nestane, protože se v knize vlastně nic moc neděje. Strašidelné? Ani trochu.
Nebyla to katastrofa, takže za mě průměr, lehce podprůměr, ale zase tak strašné, abych dala 2 hvězdičky to nebylo.
Od autorky další knihy číst pravděpodobně nebudu.

Katuska88

Za mne příjemná oddychovka, má to být sice "děsivá" kniha, ale mne se četla příjemně. Asi mi zrovna sedla do noty.

vera4669

Kniha se čte svižně, taková oddechovka, člověk od toho nesmí moc čekat a určitě na tom není ani nic strašidelného, pro mě průměr