Scotland Street

Scotland Street https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/255790/bmid_scotland-street-t7l-255790.jpg 4 852 128

Dublin Street série

Shannon MacLeodová měla odjakživa slabost pro drsňáky. Jenže když se do nějakého zamilovala, obvykle skončila se zlomeným srdcem. Mezi jejími nepodařenými vztahy byl zatím nejhorší ten poslední, který málem skončil katastrofou. Když si Shannon najde práci v tetovacím salonu, kde pozná Colea Walkera, nejradši by se otočila na patě a utekla. Je potetovaný, sebevědomý, sexy, okouzlující – a pro ni naprosto nepřijatelný. Cole jí dává od začátku najevo, že ho uhranula, ale Shannon o tom nechce ani slyšet. Přesto ale musí postupně uznat, že pod drsnou slupkou se neskrývá další násilník, ale muž, který si její důvěru zaslouží.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Echoes of Scotland Street , 2014

jinbr
20.01.2020 4 z 5

No těžko tady mluvit o rodině, zde je velmi trefně řečeno, že je to vlastně klan - je to svazek několika rodin, jak postupně rostly o partnery a jejich příbuzné. Tento díl se mi líbil asi o kousek méně, lépe řečeno mě tady chvílemi iritovala Shannon. Zde se vzájemná interakce a dialogy někdy nelíbily, nebo bych asi ty dialogy vyjadřovala jinými slovy. Takhle mi to někdy přišlo až nelogické. Jinak klasika od S., myslím, že mě z té série asi jedna kniha ještě chybí, tak ji také doženu.

Jája92
04.01.2020 5 z 5

Těšila jsem se, až přijde řada i na samotného Colea. A musím říct, že se mi kniha velmi líbila, jsem ráda, že se autorka opět zmínila o ostatních členech, které známé z předešlých knih. Jsem moc zvědavá na další knihu :-)

verunka93
11.11.2019 5 z 5

Další skvělá kniha od Samanthy Young. Z Colea je dospělý a úspěšný chlap. Tento příběh jsem doslova hltala. Shannon jsem si velmi oblíbila. Od začátku jsem jim držela palce. Ke konci jsem až litovala, že jsem tu knihu přečetla tak rychle.

Petra-1
08.11.2019 4 z 5

Další velmi pěkná kniha autorky. Cole je zlatíčko.

Siwan
28.10.2019 5 z 5

Tahle kniha se mi z celé série líbila nejvíc, ta chemie mezi hlavními postavami je prostě parádní. Taky všechny vazby mezi přáteli a rodinou se tu rozvíjí, takže hodnotím jako nejlepší v sérii.

janina66
25.10.2019 5 z 5

Nádherný emotivní příběh. Asi po 1.sérii se mi tato série s Colem líbila nejvíce. Přečteno téměř za 1den. Tak moc dobře čtivé, že jsem se nemohla od knihy odtrhnout.

georginaa
08.09.2019 5 z 5

Další díl tak rozsáhlé rodiny, je úžasné jak s každým dílem se to rozplétá víc a víc. Možná, že by to nemělo vůbec končit a stále pokračovat. Je to tak suprově napsané, a tak dobře se to čte až s hltajícím pocitem, že když to skončí...je to smutné, že je konec.

Eponka
07.08.2019 5 z 5

Styl autorky je porad stejne uzasny tak ze za den knizka prectena.

Lee7
27.07.2019 4 z 5

Cole skvělé, příběh byl silný a moc se mi líbil.. rodina se nám stále rozrůstá.

Ivet1990
22.07.2019 4 z 5

Tento díl mě opravdu bavil zatím nejvíc

ivca6341
14.07.2019 5 z 5

Dnes knihu dočtu. A je mi to líto, protože se mi zatím líbila ze všech nejvíc.

malazluta
14.06.2019 5 z 5

Všechny postavy ze série Dublin Street mám moc ráda, takže Cole není výjimka. Další povedený díl, tato autorka je moje srdcová záležitost.

bekule
06.05.2019 5 z 5

Na díl s Colem jsem se těšila dlouho protože mě byl už od začátku hodně sympatický na rozdíl od Hannah z předchozího dílu. Kupodivu nezklamal, bavil mě moc i přes to že potetovanci mě spíš odpuzují. Jen škoda že Coleův díl nebyl psán z jeho pohledu. Asi v polovině mě napadlo že bych byla ráda kdyby byl další díl o Loganovi, a potěšilo mě zjištění že opravdu bude. Je to celé sice hodně přehnaná pohádka kdy jsou všichni nevěřitelně krásní,sexy a úžasně dokonalí, ale občas člověk potřebuje tu přemíru optimizmu.

ivedoo
28.04.2019 5 z 5

Další skvělý díl, který jsem měla přečtený během večera :D Cole je moje nejoblíbenější osoba, prostě sexy a vtipný dobrák :D Shay jsem ze začátku nemusela, ale postupem času jsem si ji oblíbila. Prostě tyhle dobré konce miluju..

Karola050716
14.04.2019 3 z 5

Colea jsem si oblíbila už v London Road, ale jeho příběh mě trochu zklamal, on až moc dokonalý, Shannon víceméně taky...žádné velké drama a všechno v pohodě. Čte se opět parádně, ale už se mi to trochu zajídalo.

SmallLucia
19.03.2019 2 z 5

Sice je to 5. kniha v sérii Dublin Street, ale protože jsem ji dostala od kamarádky a ani nevěděla, že jiné díly existují, přečetla jsem ji.
Byla jsem tedy hozena do velkého množství postav, u kterého jsem se ztrácela jak ve jménech i vztazích a k tomu ještě do bouřlivé minulosti mladé Shannon a Colea.
Nevadila mi tak ani předvídatelnost celého jejich vztahu, jako to, jak moc byli oba dva pro sebe dokonalí (a nejen oni dva pro sebe, ale i ostatní páry v celém jejich "klanu"), jak se najednou vše vyřešilo, zahojilo a vše bylo v pořádku. Ale na tom zřejmě takového romány stojí.
V konečném výsledku je to oddechovka, ale znovu bych ji nečetla a nejspíš ani nesáhnu po další autorčině knize.

Lana33
11.02.2019 5 z 5

Sice jsou to pořád ty podobné zápletky, o sexy muže není v knihách nouze, svatby jsou tam taky pořád (ale občas, jako zde, i překvapí ;) ), děti se rodí, jak na běžícím pásu...no i přesto mě tato série baví. Celý ten podivný klan, jak se o sobě sami vyjadřují, mě dokáže zabavit a o to jde. Na Cola a jeho příběh jsem se těšila asi nejvíc, jen škoda, že to nebylo i z jeho pohledu. Bezvadně se u toho odpočívá.
Kniha je za mě super, jen se už trochu ztrácím ve všech těch dětech...

Pedruska01
30.01.2019 5 z 5

Nic nového, když zmíním, že se kniha hrozně rychle a báječně četla. Dost jsem se těšila, protože jednoho z hlavních hrdinů už jsem znala, hrozně si ho oblíbila už dávno a fandila mu, co to šlo. Tady jsem se do něj zamilovala úplně. A jelikož jsme Coleův příběh znali, potřebovali jsme sem jeho protějšek. Zase autorka dokázala vymyslet zajimavý a silný příběh, i když ten průběh u takových počinů probíhá stejně - tohle mě prostě neomrzí.
Líbilo se mi provedení, že tentokrát je to naopak. Tentokrát to musí všechno napravovat žena u muže. Tady to je něco nového, neotřepaného, šokujícího. Líbilo se mi to gesto, kterého se téměř na konci chopila Shannon - je to tak neobvyklé, a to chtělo neskutečnou odvahu. Jejich příběh, znovushledání s původními postavami z předešlých knih bylo neskutečně milé a trochu mě šokovalo, když se tam zmínil Bradenův věk. Hrozně to letí - všichni šťastní, v manželství a kolem sebe kupu dětí. Úžasná parta. Je to hezké a mě se tohle prostě líbilo, takové pohádkové. Tenhle příběh je hodně, ale opravdu hodně vysoko. :)

TerryDee
13.01.2019 4 z 5

Scotland Street se věnuje Coleovi, mladšímu bratru Jo, což byla hrdinka z London Road. A právě Jo a její příběh mám ze všech nejradši, takže jsem se na ten Coleův opravdu těšila. A nebylo to špatný, řekla bych příjemná oddychovka. Jen mi trochu vadila hlavní hrdinka Shannon, která byla občas na pár facek. Její myšlenkové pochody jsem někdy nepobírala. A proto jsem i ráda, že po dlouhé době to musela napravovat ona a ne on. Protože Cole byl správňák se srdcem na pravém místě.

sofie92
30.12.2018 5 z 5

Kniha byla super stejně jako ostatní knihy ze série.

láska pro ženy erotika vyrovnání se s minulostí

Samantha Young
skotská, 1986