Mesačné svetlo na Nightingale Way

Mesačné svetlo na Nightingale Way https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357596/bmid_mesacne-svetlo-na-nightingale-way-b1E-357596.jpg 4 678 117

Dublin Street série

< 6. díl

Logan dva roky platil za chyby, ktorých sa v minulosti dopustil, ale teraz je pripravený na nový začiatok. Má skvelý byt, dobrú prácu a množstvo žien, ktoré odvádzajú jeho pozornosť od minulosti. Je tu však jedna, ktorá ho mätie… Grace utiekla od svojej manipulatívnej rodiny, presťahovala sa do iného mesta a zariadila si nový život podľa seba. Je takmer dokonalý. Až na jeden detail – veľmi by chcela konečne nájsť pána Pravého – alebo aspoň vedieť ignorovať neodolateľného, no protivného suseda sukničkára. Grace sa rozhodla, že s Loganom si určite nič nezačne. Lenže potom sa stane niečo neuveriteľné a nespútaný lámač sŕdc sa pomaly mení na silného, spoľahlivého muža, po akom vždy túžila. No vo chvíli, keď podľahne jeho šarmu, pripomenie sa jej minulosť a hrozí, že všetko, čo si vybudovali, sa zrúti ako domček z karát…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (SK)

Moonlight on Nightingale Way , 2015

Lofda
17.08.2021 4 z 5

Poslední díl série a já si vážně spravila chuť. Zase jsem se dobře bavila, autorka vytáhla snad všechny postavy z předchozích dílů a vše do sebe tak hezky zapadlo.. A Maio, ta ústřední dvojku moc hezky doplnila. Děkuji za prima sérii, až mi je trochu líto, že vyprávění neběží dál..

Vendulik
14.06.2021 5 z 5

Krásný závěr celé série. Mě je líto, že další příběhy už nebudou. Mám ale malou výtku, nebavilo mi číst pořád dokola, jak někdo pořád brečí a dokonce na jedné straně to bylo čtyřikrát.

Poslední stránky krásné shrnutí všech postav celé série.

Janík511
03.04.2021 5 z 5

Romantika na jedno sobotní odpoledne. Knihu jsem si užila, bavila mě, takže dávám plný počet. Konec už trochu ztrácel na zajímavosti, ale začátek byl opravdu dobrý. Ne nadarmo se říká, co se škádlívá, to se rádo mívá.

martina1797
22.03.2021 5 z 5

Opět skvělý román. Celá série byla výborná a neskutečně jsem si čtení užila. Za mě nejlepší díly ze série London Road a Jamaica Lane.

hadenka
03.03.2021

Lehké oddychové čtení,bavili mě hlavní hrdinové,jejich věčné hašteření,za mě supr.

Ella161
22.02.2021 5 z 5

Z téhle série jsem četla jen předchozí díl a tenhle. Jedna moje kamarádka mi říkala, že to na debe nenavazuje, tudíž nebude vadit, když něco vynechám. Je sice pravda, že občas mě mátlo, kdo je tohle a tamto, ale postupně jsem na to přicházela a zjistila jsem, že i příběhy ostatních si chci přečíst. Protože autorka píše fakt skvěle! Je to čtivé i napínavé.

Tohle je poslední díl série a já si ho fakt zamilovala. Přiznávám, že předešlý díl se mi líbil o něco víc, ale to možná je tím, že jsem ho četla jako první (vždycky to tak u všech sérií mám).

V tomhle příběhu máme Logena, kterého jsem si moc oblíbila. Je to bratr Shannon (té byl věnovaný předešlý díl) a i díky tomu jsme ho měla o něco raději. Prvně byl takový nepřátelský či chladný. Každopádně snažila jsem se jeho chování chápat po tom všem, čím si prošel. Ale když se mu obrátil život vzhůru nohama, začala jsem ho poznávat lépe. On je ochranitelský, milý, přátelský a hlavně milující. Rodina je pro něho na prvním místě, což nám jasně dokázal díky jeho činu, který udělal pro Shannon. Je pravda, že někdy se choval jak bezcitný hovado a bylo mi Grace líto, jenže vždy to nějak napravil. Prostě, ač má nějaké chyby (kdo také nemá?), tak si ho nejde neoblíbit.

Pak se tu také setkáme s Grace, kterou jsem měla sice ráda, ale že by mi přirostla k srdci? To ne. Na mě byla až moc formální i ústupná. Neprosazovala si své a byla i docela naivní. Každopádně nedá se jí odepřít, že je to milá holka, která v každé nouzi pomůže. I ona si prošla špatnou minulostí, ale i tak se ke všem chovala velmi ohleduplně. Jen málokdo by pro svého souseda udělal to, co ona.

Děj je moc krásný a vcelku originální, nebo alespoň pro mě. Nečetla jsem vlastně žádnou knihu podobného typu, takže jsem si to moc užívala. Logan se k té situaci postavil jako chlap a já ho za to měla raději zase o něco víc. Nicméně. Ruku na srdce.... bez Grace by to nezvládl tak lehce. Byla pro něho velkou oporou a díky tomu se také sblížili. Moc jsem si jejich příběh užila a určitě se k němu vrátím brzy.

BrokenDreamer
20.02.2021 5 z 5

Na tuto knihu jsem se nemohla dočkat, až ji dostanu do ruky. Všechny ostatní knihy jsem si zamilovala a tuhle stejně tak. Samantha Young vymyslela snad nejlepší způsob, jak sérii zakončit, pokud nepočítáme pokračování příběhu Liv a Natea. Nightingale Way bych klidně hodnotila jako její nejlepší knihu, co jsem od ní četla.

ovecka535
20.02.2021 5 z 5

Kniha se mi moc líbila , pěkně ukončená série.

lihate
14.02.2021 5 z 5

Opět mě autorka nezklamala. Celý příběh byl krásný a procítěný. Bavilo mě ho číst a bavila jsem se u toho. I přes celkem vážná témata jsem několikrát doslova vyprskla při čtení smíchy. Líbí se mi, jak všichni členové celé Family Crew stojí neustále při sobě, ať se děje cokoli. Líbí se mi, že právě tím jsou knihy a příběhy neustále propojené a opravdu stojí za to. Maia byla v některých případech úžasná. Chytrá, vtipná a pohotová, až jsem si ji zamilovala.
Z celé série mám ale stále nejradši Joss a Bradena, jejich sarkasmus o výchova dětí je boží a nakažlivá. Jo a Cole! Prosím, nemáte někdo jednoho volného Cola doma?? Nutně ho potřebuju!
Hrozně moc se mi líbil epilog, kde je shrnut život všech, a ne jen Grace a Logana.

Dellphi
08.02.2021 5 z 5

Celá série Dublin Street je úžasná, mám pocit jako by postavy ožily a já je opravdu znala. A je mi opravdu líto, že to tímto dílem končí. Každý díl je svým způsobem podobný, ale přesto jiný. Vždy je tu nějaká těžká životní situace, se kterou se hlavní hrdinové musí vypořádat, ale mají nesmírné štěstí, že narazí na klan v čele Elodie a Clarkem. Přátelství se změní v rodinu a ta se s každým dalším dílem rozšiřuje. Je to boží, kéž by to tak bylo i ve skutečném životě. Každá kniha od Samanthy je nesmírně emocionální a skvěle napsaná. Takže rozhodně doporučuji!

NewKiddo
25.01.2021 5 z 5

Krásný příběh na ukončení série. Musím se přiznat, že tato série mi přirostla k srdci. Je velice příjemně napsaná a hlavní postavy prostě zbožňuji.
Co se týče tohoto závěrečného příběhu, tak jsem spokojená. Možná to nebyl tak "silný" pár jako ty předchozí, ale za to jsem absolutně milovala jejich rodinu společně s Mayou.

kalinka99
09.01.2021 3 z 5

No, nevím. Poslední díl mě nijak nezaujal. Bylo tam už mnoho postav, i když jsem četla předchozí příběhy, tak jsem se v nich naprosto ztrácela. Možná mohlo být více chemie mezi Grace a Loganem. Přišel mi ten vztah takový nijaký.

kacenka6144
28.10.2020 5 z 5

Příjemné zakončení celé série.

Kristy.Seb
20.10.2020 4 z 5

Život se skládá z různých odstínů šedi.

Další milostný příběh z velké "rodiny". Na Logane jsme byla zvědavá, co se z něj po vězení vyklube. Na začátku klasickej chlap, ale život se mu že dne na den obrátil vzhůru nohama a on se k tomu postavil jako skutečný chlap. Velmi mu s tím pomohla Grace. To co si ona prožila se svojí matkou a celou rodinou je otřesný. Líbila se mi vsuvka na konci knihy, v takovém pomyslném rozloučení s hlavními hrdiny série.

Siegrid
30.09.2020 1 z 5

Logan (bratr Shannon) a Grace + rozloučení se všemi. Škoda. Táhlé. Kdo však četl celou sérii, přečte si to rád i s přeskakováním, a to, aby si naposledy užil všechny postavy.

petraj30
28.09.2020 5 z 5

Možná trochu slabší díl, ale pořád si zanechává určité kouzlo.
Ta počáteční příhoda, která opanovala celý děj, mi přišla až moc nahodilá. Chvíli jsem si říkala, že spisovatelce už docházely nápady, ale hodně mě to překvapilo, bylo to pěkné a do celého příběhu moc pěkně zakomponované. Ale možná, že za vše může překlad, ten byl otřesný, ale sehnat tyto knihy v originále je někdy moc těžké.
Oba hlavní hrdinové se mi moc líbili, to jejich škádlení bylo skvělé, stejně jako vtípky a konverzace celé rodiny. Někdy mi dělalo problémy přiřadit správný příběh ke jménům, protože jsem to nečetla v kuse, ale s velkým rozestupem.
Celá série byla úžasná, každý pár měl problémy, se kterými se musel vypořádat, a že to kolikrát nebylo snadné. Byly to knihy se silným příběhem. Celou sérii doporučuji

verukozmin
26.09.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Četla jsem ji jako první ze serie Dublin street, ale i tak mě nadchla a tak jsem se do děje vžila, že jsem ji přečetla za den:)

jitka7
30.08.2020 4 z 5

Hezky napsaný příběh. Dublin Street mám ráda. Některé díly jsou slabší, jiné jsou lepší. Tenhle příběh nebyl natahován nějakou nesmyslnou dějovou linkou. Pěkně se to četlo a bylo hezké se setkat se zbytkem z Dublin Street.

johana3160
01.08.2020 4 z 5

Citelne stejne jako predchozi dily, mozna tentokrat mi to prislo mene natahovane az na epilog, kde se autorka vracela ke vsem hl.hrdinkam.. ale dobre chtela to uzavrit. Pribeh podle ucebnicove osnovy, ale pekne napsany a oziveny propojenim s minulym pribehem...

rajcatko
19.07.2020 odpad!

Jsem ráda, že mám celou sérii za sebou a už se k ní nikdy nebudu vracet. Všechny příběhy mají naprosto stejnou šablonu. Autorka jen změnila jména. Chtěla jsem tomu dát šanci a to se také stalo, chtěla jsem pochopit to vysoké hodnocení, to se ale bohužel nedostavilo. Opravdu ne!

láska erotika rodina

Samantha Young