Mesačné svetlo na Nightingale Way

Mesačné svetlo na Nightingale Way https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357596/bmid_mesacne-svetlo-na-nightingale-way-b1E-357596.jpg 4 678 117

Dublin Street série

< 6. díl

Logan dva roky platil za chyby, ktorých sa v minulosti dopustil, ale teraz je pripravený na nový začiatok. Má skvelý byt, dobrú prácu a množstvo žien, ktoré odvádzajú jeho pozornosť od minulosti. Je tu však jedna, ktorá ho mätie… Grace utiekla od svojej manipulatívnej rodiny, presťahovala sa do iného mesta a zariadila si nový život podľa seba. Je takmer dokonalý. Až na jeden detail – veľmi by chcela konečne nájsť pána Pravého – alebo aspoň vedieť ignorovať neodolateľného, no protivného suseda sukničkára. Grace sa rozhodla, že s Loganom si určite nič nezačne. Lenže potom sa stane niečo neuveriteľné a nespútaný lámač sŕdc sa pomaly mení na silného, spoľahlivého muža, po akom vždy túžila. No vo chvíli, keď podľahne jeho šarmu, pripomenie sa jej minulosť a hrozí, že všetko, čo si vybudovali, sa zrúti ako domček z karát…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (SK)

Moonlight on Nightingale Way , 2015

lightka
06.07.2020 3 z 5

Klidně mohla celá série skončit u páté knihy, Coleova příběhu. Jelikož Logan byl představen právě v pátém díle, tak už mi jeho příběh přijde zbytečný. V podstatě jediná zápletka to pro mě zachránila, abych knihu neodložila a dočetla.

viola5163
18.06.2020 5 z 5

Dobře vystavěný svět. Úžasné povahy postav a na konci menší novela pojednávající o postavách z předchozích dílů.
Rozhodně se pustím i do těch předešlých.

knihomolka78
12.05.2020 3 z 5

Knihy Samanthy Young mají, na rozdíl od stejného žánru jiných autorů, nějakou zápletku. To se mi líbí, protože mám ráda, když se v knihách neřeší jen sex, ale taky vztah lidí, ideálně nějaký posun a dozrávání postav. Ale myslím, že 6 dílů už bylo moc. Naštěstí jsem díly četla postupně, takže jsem se jakž takž orientovala v tom množství lidí a jejich vztazích, ale i ve správné časové posloupnosti jsem s tím občas měla problém. Také erotické scény byly ve všech dílech stejné... Navíc hlavní postavy mi tentokrát nebyly tak sympatické, jako dřív. Tento díl byl absolutně nejslabší a navíc mi strašně vadily mnohé překlepy, ale hlavně hrubky (které ovšem v prvních pěti dílech nebyly, tak nechápu proč teď ano). Toto by korektoři opravdu neměli dopustit.

verunka93
21.04.2020 5 z 5

Poslední kniha ze série Dublin Street, která vás vtáhne do děje hned od prvních stránek. Grace neměla vůbec lehké dětství a možná i proto jsem si ji tak oblíbila. Logen si taky prošel svým peklem. Na konci knihy jsem se setkala se všemi hlavními hrdiny. Skvělé zakončení celé série. Doporučuji.

Aja39
12.04.2020 5 z 5

No krásný závěr autorka umí skvěle popsat příběh vtáhnout do děje, že nechcete knihu zavřít a odejít.V téhle sérii si každý najde svou oblíbenou dvojici a nebo je zbožňujete všechny. Těším se na další knihy od autorky.

Myška43
03.03.2020 5 z 5

Pro mě jsou všechny knihy od autorky super. Doporučuji přečíst celou sérii, postavy se prolínají ve všech příbězích a je to zajímavé, vždy přečtu knihu jedním dechem!!!

smejkalova.m
15.02.2020 5 z 5

Já nevím, mně se líbily všechny knížky od autorky, Samantha prostě psát umí. :)

Jája92
06.01.2020 3 z 5

Tento díl se mi z celé série líbil nejméně. Velkou zásluhu na to mělo velké množství chyb a překlepů. Taky mi Grace nebyla příliš sympatická a ani Logan mi nepřirostl příliš k srdci. Též erotické scény byly jako přes kopírák a číst si po šesté stejné fráze mě už dost nudilo. Šest různých žen a přitom prožívaly vzrušení naprosto stejně, s cizím chlapem ihned dosáhly orgasmu... ještě zároveň s mužem...asi tak :-)

jinbr
16.12.2019 5 z 5

Tuto knihu jsem četla jako druhou ze série, ale nic to nemění na tom, že se mi líbila a a byla to taková pohodová romantika. nebyla zbytečně natahovaná, ale na druhou stranu také ničím extrémně nevynikala. Ale na víkend dobré.

kacaaba
19.11.2019 5 z 5

Úžasný závěr série. Moc se mi líbilo, jak se ve všech knihách promítají předchozí hrdinové a tento díl tomu nasadil korunu.

Toledo
12.09.2019 5 z 5

Zaverecny pribeh cele serie byl paradni, hodnotim jako jeden z nejlepsich ze serie Dublin street.

georginaa
10.09.2019 5 z 5

Moc je mi líto, že tato série končí, Logan byl úžasný i přes ty noční můry, jak se se vším dokázal vyrovnat. Prostě to bylo v něm, akorát si přestal věřit a dobře že měl tak chápající sousedku, která ho psychicky ze všeho dokázala dostat. Přes všechnu špatnou minulost, každý má náději na lepší budoucnost, jen se ji správně chopit. Nic není víc než někoho milovat celým srdcem o to víc si jí cení, když ji v mládí neměl.

Terka18
07.09.2019 5 z 5

Krásná kniha, která se mi četla sama. Autorka ví jak psát aby čtenáře zaujala a i trošku nějakých těch zvratů se tu najde. Hlavní hrdinové s mi líbili jako vždy a to že na konci napsala kousek o každém ze série je super.

nani_nka
01.09.2019 4 z 5

Samantha i touto poslednou knihou v sérii dokázala, že vie písať dobré romantické príbehy. Ocenila som nielen príbeh Logana a Grace, ale i záverečnú bodku za osudmi hrdinov z predchádzajúcich častí. Dúfam, že sa od nej čoskoro dočkáme novej knihy, len dúfam, že sa vyhne jej obľúbenému tématu "škaredá minulosť hrdinu/hrdinky", ktorá sa tiahla celou sériou a čím ďalej tým viac mi prekážala.

cukrovka
25.08.2019 5 z 5

Příjemné zakončení celé série. Klasická čtivá romantika, sympatičtí hlavní hrdinové. Super zakončení, kdy autorka přiblížila život párů z předešlých dílů.

bekule
21.08.2019 4 z 5

První díl jsem četla před rokem a asi je dobře že tímto dílem série končí,už to nemá to kouzlo jako první díly i když stáje je tento díl o třídu lepší než India Place. Z celé série mě nejvíc nadchl třetí díl s Olivií a Natem ,ale skvělé byly i první dva a samozřejmě Coleův díl.

Lee7
30.07.2019 4 z 5

Moc pěkně zakončené, u všech dílů jsem se bavila a doporučuji k přečtení. Hezky ladné příběhy, nečekejte žádný extra zvrat ale perfektní na cesty a večery :)

Ivet1990
22.07.2019 4 z 5

Celá série se dobře četla. Tento díl byl skvělým zakončení této série

Makyny
26.05.2019 3 z 5

Pro mě velká oddechovka, momentálně od všeho... Nenadchla ani neurazila, celkově se mi celá série líbila. Jen ta slečna na obálce, nevím proč, mi hrozně vadila...????

domina
19.04.2019 5 z 5

Tento díl se mi líbil nejvíc. Krásné završení série. Akorát Grace mě občas trochu štvala. A přála bych si také takové kamarády ????

láska erotika rodina

Samantha Young