Jamaica Lane

Jamaica Lane https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234856/bmid_dublin-street-jamaica-lane-8he-234856.jpg 4 1119 180

Dublin Street série

Přitažliví muži přivádějí plachou Olivii do rozpaků. Nastal čas to změnit! Olivie je sympatická, krásná mladá žena, ale bojí se navazovat jakýkoli kontakt s muži. Jakmile ji některý osloví, hned zčervená. Nepovažuje se za přitažlivou a s partnerskou intimitou nemá skoro žádné zkušenosti. V době, kdy její vrstevnice zažívaly první intimní zážitky s muži, ona se starala o nemocnou matku. Když si na Jamaica Lane Olivie pronajme svůj první byt, uvědomí si, že nastal čas pohnout se konečně z místa. Je po uši zamilovaná do postgraduálního studenta, ale při každém střetnutí s ním ji zachvátí panika. Naštěstí je ale Olivii nablízku její dobrý kamarád, šarmantní Nat Sawyer, známý sukničkář. Ten se závazkům velkým obloukem vyhýbá, ale ke kamarádům je loajální. Olivie se mu proto svěří se svým trápením a Nat se nabídne, že ji naučí flirtovat a pomůže jí získat sebevědomí v posteli. Dohoda má jedinou podmínku – lekce svádění nesmí ohrozit jejich přátelství.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Before Jamaica Lane , 2014

barbuskaa
13.06.2015 5 z 5

Tuhle sérii prostě miluju, už se nemůžu dočkat na další díl..

Šánka
07.06.2015 5 z 5

Tak má podle mě vypadat pohodové, oddechové čtení, u kterého se i zasmějete. I třetí díl je moc pěkný příběh se sympatickou hlavní dvojicí. A líbí se mně, že autorka dává i prostor dvojicím z předchozích dílů. Zatím jsem byla nadšená z každého dílu! Budu se znovu opakovat, ale je to jedna z nejlepších sérií v tomto žánru.

PetraBery
30.05.2015 4 z 5

I třetí díl z této série se mi líbil... Jiný pár, řešení odlišných problémů, staří známí... Odpočinková četba, která se dobře čte.

red_me93
28.05.2015 4 z 5

Nejlepší díl z celé série, až mě trochu mrzí jak rychle sem ho měla přečtený :)

červ.hruška
26.05.2015 4 z 5

Série stále drží kvalitu.

malazluta
22.05.2015 5 z 5

Těžko můžu říct, jestli se mi líbil víc druhý nebo třetí díl této série... oba je řadím k mým nejmilejším knihám. Celá série Dublin Street je super a Samantha Young se rozhodně patří k nejlepším autorkám tohoto žánru. Už se těším na její další knihu.

Trimi
17.05.2015 5 z 5

Zatím nejlepší ze série :-).

Katera
16.05.2015 5 z 5

Tenhle díl mě nadchnul, určitě povedenější než dvojka. Líbí se mi, že se v příběhu objevují i postavy z předchozích knih. Oba hrdinové mi byli sympatičtí a přála jsem jim šťastný konec. Už teď se těším na pokračování série.

MisuleB
09.05.2015 5 z 5

Na tento díl jsem se těšila a nezklamal. Liv s Natem jsou osoby, které si hned oblíbíte a až do konce vás nepustí. Autorka se opět vytasila se spoustou skvělých hlášek a dějovou linií od které se prostě neodtrhnete. Jsem ráda, že se tu stále objevovaly postavy z předchozích dílů a též se jejich osudy dál rozvíjely. Ale předchozí díl se mi tedy z celé série líbil nejvíc.

Katka313
01.05.2015 5 z 5

Zatím nejlepší z téhle série.

trynitrix
26.04.2015 5 z 5

Super byla jsem vztahem Nata a Liv nadšená i když chvílemi skřípalo ale příběh se mi moc líbil :-)

inuska6280
17.04.2015 5 z 5

Další díl opět nesklamal :) jsem z knížky opět nadšená :) miluju Nata a Liv má fakt štěstí, že tolik bojoval a nepřestal :)

Veronika.C
10.04.2015 5 z 5

Jak jsem čekala, i třetí díl této série byl úžasný a hlavní postavi jsem měla ráda hned od začátku. Úžasné je jak jsou v knize postavy z předešlých dílů a můžeme sledovat jak se jejich životy posouvají a vyvíjí. Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Doporučuji :)

Nuttelka
07.04.2015 5 z 5

Jedním slovem boží :-) Nemohla jsem se od knihy odtrhnout, dokud jsem ji nepřelouskala celou :-) Liv s Natem si mě získali hned od začátku, moc jsem se bavila, i slzičky místy ukáply a to mě prostě baví, že mě kniha úplně pohltí... Jsem zvědavá na další díl, snad se ho brzy dočkáme...

Samira
04.04.2015 5 z 5

Úžasný třetí díl, skvělé série. Myslela jsem si, že druhý díl už nic nepřekoná, série však roste. Vliv na to má nejen fakt, že ostatní postavy jsou již důvěrně známé a čtenář doslova hltá jejich další osudy, ale i vypsanost autorky. Hlavní dvojice byla prostě báječná. Díl nebyl tak dramatický, ale spíš vtipný, reálný a sexy, ale ta jednoduchost a intimita ho činili ještě lepším . Nečetla jsem naposledy, moc se těším na pokračování, snad u nás vyjde. Doporučuji!

LucyNej
03.04.2015 5 z 5

Rozhodně nejlepší díl! Nevím co k tomu dalšího říct. Jsem z dílu velmi nadšená. Líbí se mi příběhy Liv a Nate...

TiNNA5599
30.03.2015 5 z 5

Tak už som sa prepracovala aj k tretiemu dielu a nemôžem byť spokojnejšia. V druhom dieli tejto série nám bola Olívia vykreslená ako typické poslušné dievča, ktoré pôsobilo t.mer. bezchybne. V tejto knihe sa dozvedáme, že aj ona je len človekom a má toho veľa prežitého. Zato Nathan, ktorý v predchádzajúcej knihe pôsobil ľahkovážne s veľkým tajomstvom z minulosti sa začína otvárať. A ako to bude vyzarať, keď sa z najlepších priateľov stane niečo viac? Tak to si dámy musíte prečítať sami. Ale jedno vám musím povedať...... Aj v byte na Jamajca lane/ street sa môžu diať Veci..... A odohrávať príjemný príbeh.

evasamankova
25.03.2015 4 z 5

Vtipné, romantické, erotické.. Stejně jako předchozí dvě knihy. Žádná velká přeslazenost, výborně se to čte. Jediná erotická série, která mě ještě baví číst. Těším se na další díl.
Recenze:

LivN
22.03.2015 5 z 5

Ano ja tu stránku znám..

mysacka
19.03.2015 5 z 5

na netu jsem narazila na tuto stránku a koukám na ty všechny knihy.. http://www.goodreads.com/series/90841-on-dublin-street znáte stránku někdo a ty knihy?