Jamaica Lane

Jamaica Lane https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234856/bmid_dublin-street-jamaica-lane-8he-234856.jpg 4 1119 180

Dublin Street série

Přitažliví muži přivádějí plachou Olivii do rozpaků. Nastal čas to změnit! Olivie je sympatická, krásná mladá žena, ale bojí se navazovat jakýkoli kontakt s muži. Jakmile ji některý osloví, hned zčervená. Nepovažuje se za přitažlivou a s partnerskou intimitou nemá skoro žádné zkušenosti. V době, kdy její vrstevnice zažívaly první intimní zážitky s muži, ona se starala o nemocnou matku. Když si na Jamaica Lane Olivie pronajme svůj první byt, uvědomí si, že nastal čas pohnout se konečně z místa. Je po uši zamilovaná do postgraduálního studenta, ale při každém střetnutí s ním ji zachvátí panika. Naštěstí je ale Olivii nablízku její dobrý kamarád, šarmantní Nat Sawyer, známý sukničkář. Ten se závazkům velkým obloukem vyhýbá, ale ke kamarádům je loajální. Olivie se mu proto svěří se svým trápením a Nat se nabídne, že ji naučí flirtovat a pomůže jí získat sebevědomí v posteli. Dohoda má jedinou podmínku – lekce svádění nesmí ohrozit jejich přátelství.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Before Jamaica Lane , 2014

Pralinka1910
28.01.2020 4 z 5

Sladká jednoduchá oddychovka. Pokud potřebujete něco, co zaručeně dobre skončí - ideální. Jednu hvězdičku ubiram, protože jsem se od začátku do konce nezorientovala v kamaradech a kamaradkach hlavních hrdinu. Což ovšem hlavní příběh nijak nerušilo.

jinbr
20.01.2020 5 z 5

Tento díl se mě líbil. Dialogy se dobře odvíjely, zápletka mezi hlavními aktéry byla také zajímavá. Pro mě bezva oddechovka, když se chci před spaním pozitivně naladit.

Jája92
03.01.2020 4 z 5

Další skvělá oddechovka, kterou jsem měla přečtenou za jeden den. Nechybělo spoustu vtipných dialogů, napětí i romantika.

verunka93
08.11.2019 5 z 5

Další skvělá kniha od Samanthy Young. Hlavní postavy Olivii a Nata jsem si zamilovala. Příběh se četl jedním dechem, ráda jsem se vrátila k hlavním postavám z předchozích dílů. Knihu mohu jedině doporučit.

Petra-1
08.11.2019 5 z 5

Za mě nejlepší kniha série. Hlavní postavy jsem si zamilovala.

TomuVer
05.10.2019 1 z 5

Kniha bola dobrá, ale na môj vkus s lacným príbehom. Akože ideme sa muckať, ale bez citov a lásky. No tak to uuuuurčite. Veď všetci veľmi dobre vieme,ako také dohody dopadnú. A hlavná hrdinka vedela,že sa jej páči a že sa zaľúbi do dotyčného, napriek tomu do toho šla. To nemám rada,lebo potom reve a môže si za to veľkou mierou sama.

Janinka14
14.09.2019

Četlo se to rychle. Hezký příběh.

georginaa
13.09.2019 5 z 5

I když sérii čtu na přeskáčku, tak to nemění nic na tom, že příběhy kamarádů jsou skvěle napsané. Kamarádství s výhodami přesáhne hranici v něco víc, což si mozek zakazuje, ale srdce neoblafne. A když to po úvahách přijmou, tak nic nebrání tomu se do vztahu položit se vším všudy.

Ivet1990
14.07.2019 4 z 5

Nejvíce na této sérii líbí jak to hezky na vazuje na konec předešlých dílu.

men0037
17.06.2019 5 z 5

Další úžasný díl.

Janík511
09.06.2019 3 z 5

Oddechovka, tak nějak si romantiku na klidné nedělní odpoledne představuji.

OnlyFour
03.05.2019 4 z 5

Pekné, nenáročné čítanie, oddychovka, jasný koniec :D

katslana
22.04.2019 4 z 5

Přijemná,milá knížka. Trošku jsem se s Liv ztotožnila hned na začátku. Nate mě maličko štval ale na konci sebral svoje k**le a postavil se tomu jako chlap :-) Takže nakonec všechno dobrý. Ale nikdo ani nic jiného nečekal :-)

LuciíŠvarc
07.04.2019 5 z 5

Krásný příběh, se kterým se opět můžeme potkat v životě. To maximálně oceňuji, spousta lidí se v některých částech může vidět. Postavy sympatické, celá parta sympatická, byť každá postava je jiná a stmelil je dohromady sám život. Doufám v další pokračování Scotland Street, kam se má stěhovat Ellie a Adam.

Karola050716
07.03.2019 3 z 5

Taková příjemná oddychová knížka, třetí v sérii...obě hlavní postavy nadmíru sympatické, jejich interakce parádní a asi pro mě druzí v pořadí po London Road.

Pedruska01
22.01.2019 5 z 5

Těšila jsem se na příběh z téhle ulice a stálo to za to. Opět autorka nezklamala tím, že její dílo se naprosto samo čte, až je to škoda, a stále pokračuje v tom báječném stylu prezentování.
Zpětně se ptám, proč jsem si myslela, že hlavní hrdinka bude kapku víc konzerva? Blbost. Byla skvělá a navíc jsem se s ní tak nějak ztotožňovala. A Nate? Toho jsem si beznadějně zamilovala. :) Samozřejmě, i zde se objevil kus příběhu obou hlavních hrdinů, který odkryl tu bolest a rány - bylo to silné a hrozně to oceňuju, protože z toho prostě není jen nějaká laciná romance. Ale tentokrát jsem si hrozně užívala to pouto mezi Liv a Natem, až mi jejich minulost byla naprosto ukradená - zajímala mě ta přítomnost. Naprosto jsem to prožívala a nejen je, ale i mě to silně bolelo. Mám takový dojem, že to pro mě pocitově převyšuje v žebříčku i Dublin Street, která byla výborná.
Mimo jiné, znovu jsme se setkali s hrdiny z předešlých dvou knih, což se mi líbí a připadalo mi to a připadali mi oni hrozně fajn. (Ta jistá nechuť vůči některým postavám v London Road? Nejspíš anomálie.)
Hrozně se zase těším na další díl, na postavy, které znám, prostě na další nějakou Straße. :D Plné hodnocení a dala bych ještě větší, pokud by to šlo a doporučení. :)

Lofda
30.12.2018 5 z 5

Z této série se mi tahle dvojka, Liv a Nate, líbila zatím nejvíc. Styl autorky mi sedí, dobře se čte. Jak se jeden začte, špatně se knížka odkládá ;-) Navíc oceňuji, že se nenásilně objevují i postavy z předchozích dílů a víme "jak to s nimi bylo dál"...

Siwan
17.11.2018 3 z 5

Klasická červená knihovna, na tohle téma bych řekla líp napsaný Hříšník od Ch.Laurenové, ale má to spád a čte se to dobře, takže v rámci žánru pohoda.

Etule
27.10.2018 4 z 5

Moc hezký díl. Nateův strach ze závazků byl podle mě celkem pochopitelný, ale jsem ráda, že se nakonec "probudil", což ale nemění nic na tom, že byl sem tam na přes držku. :D Líbilo se mi, že Olivia neustoupila na první dobrou, jak se říká, ale nechala ho v tom trochu vycukat. Jen ať se pěkně snaží. Moc pěkné čtení.

Lee7
25.10.2018 4 z 5