Jamaica Lane

Jamaica Lane https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234856/bmid_dublin-street-jamaica-lane-8he-234856.jpg 4 1119 180

Dublin Street série

Přitažliví muži přivádějí plachou Olivii do rozpaků. Nastal čas to změnit! Olivie je sympatická, krásná mladá žena, ale bojí se navazovat jakýkoli kontakt s muži. Jakmile ji některý osloví, hned zčervená. Nepovažuje se za přitažlivou a s partnerskou intimitou nemá skoro žádné zkušenosti. V době, kdy její vrstevnice zažívaly první intimní zážitky s muži, ona se starala o nemocnou matku. Když si na Jamaica Lane Olivie pronajme svůj první byt, uvědomí si, že nastal čas pohnout se konečně z místa. Je po uši zamilovaná do postgraduálního studenta, ale při každém střetnutí s ním ji zachvátí panika. Naštěstí je ale Olivii nablízku její dobrý kamarád, šarmantní Nat Sawyer, známý sukničkář. Ten se závazkům velkým obloukem vyhýbá, ale ke kamarádům je loajální. Olivie se mu proto svěří se svým trápením a Nat se nabídne, že ji naučí flirtovat a pomůže jí získat sebevědomí v posteli. Dohoda má jedinou podmínku – lekce svádění nesmí ohrozit jejich přátelství.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Before Jamaica Lane , 2014

zinon
08.04.2021 4 z 5

Čtivé, ale strašně předvídatelné. Hlavní hrdinka mi moc nesedla a ten konec se mi moc nelíbil. Fajn nenáročné sexy odpočinkové čtení.

Vendulik
26.03.2021 3 z 5

První díl je stále nejlepší. Kniha mě bavila více, než druhý díl. Příběh je velice dobře čtivě napsaný. A čtěte se hodně dobře. Kniha neurazí.

martina1797
15.03.2021 5 z 5

Tahle série je prostě výborná. Další skvělá knížka u které jsem opravdu bavila. Nedokážu říct, který díl se mi líbil víc, každý má něco do sebe. Každopádně už se těším na pokračování.

BrokenDreamer
20.02.2021 5 z 5

Jamaica Lane je pro mě společně s Down London Road, Scotland Street a Night in Gale Way jedna z nejlepších knih série Dublin Street a dá se říct, že všech knih. Právě v této knize vychází Samantha Young z jejího 'normálu' dvou cizinců. Možná právě proto ji mám tak ráda.

lihate
08.02.2021 5 z 5

Mně se ten příběh líbil, fakt! Moc. Romantický, milý, krásný, něžný, sladký... Ale přišlo mi, že narozdíl od předchozích dvou dílů mi v tom chybělo něco víc. Čekala jsem nějaký větší zádrhel, něco co se objevovalo v předchozích příbězích a pokaždé mě to nutilo u čtení zkroutit ústa do O a rychle číst dál. Byl to takovej spletenec emocí, pocitů, výčitek, nahánění a vzpomínek ale žádné větší překvapení. Bavili mě vtipné rozhovory, i Nateovi lekce a prolínající se příběhy ostatních. Jo! A úplně nejvíc krásnej je epilog.

Dellphi
04.02.2021 4 z 5

Skvělá, jako vždy.

NewKiddo
21.01.2021 5 z 5

Hodnotím 5*, protože samostatný příběh byl skvělý a bavil mě. Jediné, co mě teda totálně vytáčelo, byl český překlad. Dospělí snad neříkají svým rodičům neustále "maminka a tatínek". A to není jediný překlad, který mi tam prostě neseděl.
Asi v půlce jsem se rozhodla knihu odložit a dočíst ji anglicky a udělala jsem dobře. Anglická verze mě bavila mnohem víc.
Mimo překlad se mi tato knížka moc líbila a plánuji tuto sérii dočíst.

adela_02
12.01.2021 5 z 5

Za mě je to nejlepší kniha ze série. Od začátku jsem milovala obě hlavní postavy. Děj mě bavil. Kniha je úžasná doporučuji!!!

Lejčís
07.01.2021 3 z 5

Milé, místy vtipné, romantické, oddechové, typická Samantha Young. Jen hlavní hrdinka už mě ke konci docela vytáčela :D

kacenka6144
24.10.2020 5 z 5

Tak pro mě zatím nejlepší díl. Tenhle pár zatím považuju za nejsympatičtější.

Kristy.Seb
11.10.2020 4 z 5

Bavila mě Liv a její problémy s její osobou. Byla až moc paličatá. Ale Máte byl sexy.

Siegrid
30.09.2020 5 z 5

Téma nic nového, ale Nate je prostě sympaťák, frajer:-). Stojí za to si přečíst.

ivetapl
09.09.2020 5 z 5

Opět skvělá kniha. Jediné co mě štvalo - maminka a tatínek. Překlad.. To to nikdo nekontroluje?
Jinak Liv a Nate jsou úžasný. Určitě doporučuji.

petraj30
16.06.2020 5 z 5

Moc pěkné pokračování.
Bohužel, život není peříčko. Prozatím každý díl vyprávěl o velkém trápení hlavních hrdinů a tom, jak překonávali překážky. Tento příběh nebyl výjimkou.
Nate byl velký sympaťák, jen mu strašně dlouho trvalo, než všechno pochopil. A Liv - ta byla snad ještě tvrdohlavější, prostě si nenechala nic vymluvit a tvrdě si stála za svým. Ale jinak bych řekla, že byla z těch hrdinek doposud nejlepší. Možná to jejich usmiřování bylo trochu moc natahované, ale nakonec jsem se přece jen dočkala.
Tento díl mi přišel jen o malinko slabší než předchozí, ale nedovolila bych si nižší hodnocení. Moc se těším na pokračování. Doporučuji!

knihomolka78
12.05.2020 3 z 5

Další povedená kniha od téhle autorky, která nepíše jen bezduchou červenou knihovnu, ale romantické příběhy kořeněné sexem a opravdovými problémy. I když Oliviina představa naučit se umět.... to bylo trochu přitažené za vlasy. Nevím, jestli by tohle někdo kamarádovi navrhl...? Nicméně jinak velmi pěkný příběh, i když první dva díly se mi líbily víc.
Líbí se mi také, že autorka nevykreslila hlavní hrdinku jako úplnou manekýnu z přehlídkového mola, ale její krása je přirozená a krásnému klukovi, jako je Nate se líbí i přes širší boky, bříško a stehna. Myslím, že nízkého sebevědomí na základě fotoshopů máme všichni dost. Sympatické je také, že se zde nenásilně objevují i postavy z předchozích dílů a jejich příběhy tak lehce pokračují.

lightka
11.04.2020 4 z 5

U této knihy mi nesedl překlad. Prostě neberu: "Mom, dad" se dá určitě přeložit jinak než "Maminka, tatínek". Takovéto výrazy nečekám u literatury pro dospělé, ale u dětských knih! Po pár kapitolách jsem raději přešla na originál v angličtině.
Příběh sám o sobě hezky utíkal, dával smysl, eroticky nabitých scén bylo dost, ale přesto mě něco nutí sebrat jednu hvězdičku - zkrátka jsem to tolik "nežrala".

NikolaSkop
02.04.2020 5 z 5

Celá série Dublin street mě bavila!! Za mě rozhodně stojí za přečtení.:)

Alieen
18.03.2020 5 z 5

Další skvělý díl, opět doporučuji.

Myška43
06.03.2020 5 z 5

Další super díl, přečtěte si celou sérii postupně, postavy se v příbězích prolínají. Nenudila jsem se u žádného dílu.Doporučuji!!!!

Aja39
24.02.2020 5 z 5

Další skvěle napsaná kniha moc mi líbil příběh a jeho vývoj. Doporučuji přečíst celou sérii.