Divoký symbol

Divoký symbol https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480593/bmid_divoky-symbol-f7O-480593.jpg 5 187 47

Alfa a Omega série

< 6. díl

V lese, v odlehlé osadě plné prapodivných symbolů, se probudila stará, zlá magie. Maže vzpomínky a z těch dávných vytahuje zpět na světlo světa takové, které by každý raději zapomněl. A co víc, snaží se množit a zanechat po sobě na světě mocné stopy. Nebo dokonce potomky? Obyvatelé lesního městečka jménem Divoký Symbol zmizeli. Pozemek patří marokově družce, a tak Anna s Charlesem, kteří patří do této smečky vlkodlačích potížisty, budou mít práci. Z lesů se přitom šíří magická píseň, která nevěstí nic dobrého… Vrhněte se do zkrocení zdivočelé magie v nejnovějším přírůstku do série Alfa a Omega jménem Divoký symbol. Patricia Briggs přichystala další spletitý a napínavý příběh ze světa smečky, vedené nejmocnějším z vlkodlaků.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Wild Sign , 2021

Turante
27.09.2021 5 z 5

Opět úžasný příběh ze skvělého fantasy světy, plný napětí i akce. Moc se mi líbí, jak se vyvíjí vztah mezi Annou a Charliem, i ostatní vztahy ve smečce. Jak už byli zmíněno, chtěli by to díl, ve kterém se sejdou i s Mercy a budou řešit něco všichni dohromady. Každopádně já jsem spokojena a konec? Už se nemůžu dočkat dalšího dílu!

Lacie
26.09.2021 4 z 5

(SPOILER) Divoký symbol mi nepřijde výrazně temnější, než předchozí díly – situace v obou liniích (Anna i Mercy) postupně graduje, mocný nepřítel se blíží a sbírá síly – jen doufám, že to vydrží ještě hodně knih, než nastane finále.
Anna i Charles jsou stále plni jiskry, jejich parťák na výpravě baví, padoucha jsem tentokrát vůbec netipovala, takže skvělé detektivní překvapení. Navíc postavu, kterou jsem dost nesnášela, jsem musela rehabilitovat, i ona se snad nakonec dočkala svého štěstí.
Rozuzlení příběhu je možná malinko uspěchaně popsané, ale člověk to do konce knihy dopochopí. A epilog! Těšila jsem se na nějaké šťastné vyvrcholení téhle konkrétní linky – o ono takové drama! Těším se na další.

terari95
26.09.2021 5 z 5

Briggs to prostě umí. Plno nových otázek a ten epilog otevřely plno nových příběhu kam se může v dalších knihách vydat. Jak někdo psal, taky bych byla pro nějakou další povídkovou knihu nebo ještě líp nějakou crossoverovou knihu kde by se potkali Mercy a Adam s Annou a Charlesem a řešili problém spolu. To že je kniha víc temná až depresivní než ostatní mi vůbec nepřipadá - Haló četli jste ostatní knihy??? Spíše se mi zda že autorka stále drží stejnou úroveň, jen prostě nachází nové cesty jak nás šokovat. Brzo si knihu budu muset přečíst znovu.

Matilla
25.09.2021 5 z 5

Neuvěřitelný!!! Temnější než obvykle,ale podle mě o to lepší a ten epilog?? Už teď nutně potřebuju další díl...

johana3160
24.09.2021 5 z 5

(SPOILER) Prvni, co me napadlo po docteni, bylo: A do pr****!!!!!! Tak trochu doufam, ze by mohla vyjit zase nejaka sbirka povidek, ktere objasni to nevyrcene… (ctenar pochopi po precteni epilogu)…
Nekomu se to zda temnejsi nez jine dily, me to tak neprijde. Ve vsech (vetsine) je nejaka smrt, tenhle mi jen tak namatkou pripomnel Ricni znameni a Smrtici zar, ten byl taky hodne drsny… Rozhodne neni depresivni, nebo ne vic nez jine dily.. Dam si chvilku a prectu znova.

Pozor spoilery!!!!
Je zvlastni videt promenu Charlese, ktery je vic vesely, hravy a vic se usmiva (ale jen s Annou), oproti prvni povidce, kde pusobil velmi nepristupne. Anna taky prosla velkou zmenou az se clovek divi.
Cely pribeh je dobre postaven a prvni dve tretiny se zapleta a snazi rozplect. Posledni tretina uz nejde odrhnout. “Unos”, boj, to bylo popsane suprove. Trosku me zarazila samotna smrt. To mi prislo “ha objevil se Bran, hodil mec, pich do chapadla a bylo (skoro)… ale dobra, usmazily ho blesky.. pak uz jen pribeh sjizdel na vlne a svazovaly se volne konce (nektere ne tak tesne, aby nemohly otevrit dalsi pribeh)..
nejvic me ale dostal epilog. Nechapu jak to mohl udelat.. Je to tak protichudne, tak proti tomu, co vime a prece… Nejsem si jista co si o tom myslet a uprimne se mi to asi nelibi…

brendiska
23.09.2021 5 z 5

Přečteno už v angličtině, nyní v češtině. Zatím nejtemnější díl. Chvílemi jsem ani nevěděla jestli chci číst dál a bála se že to bude pokračovat hodně špatně. Naštěstí není autorka tak krutá. Konec knihy je hodně ....... silný. Pro někoho nadějný, pro někoho beznadějný. Jsem zvědavá jak budou osudy pokračovat. A nyní se můžu těšit na další díl s Mercy :)

gabriela9668
20.09.2021 5 z 5

Dočteno. Hodnotit budu až po druhém přečtení. Je to velmi zajímavá kniha. Přináší spoustu otázek a možností. Jsem hodně zvědavá na další. Škoda, že autorka vydává jednu knihu ročně. Teď je na řadě Merci a pak bude zase Anna, doufám. Série z Mercedes se mi líbí mnohem víc. Teď mi přijde, že tahle série s Annou začíná být temná až depresivní.

vlkodlaci

Patricia Briggs