Dilema

Dilema https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452126/bmid_dilema-ZqX-452126.jpg 4 969 306

Pravda by ji mohla zničit. Mlčení zase zničí jeho. Livia nikdy nezažila svatbu snů, protože si Adama vzala v mládí a narychlo. O to víc se teď upíná na oslavu svých čtyřicátých narozenin, na níž bude chybět jen jejich dcera Marnie studující v zahraničí. Adam ale přichystal překvapení – tajně pro Marnie zařídil letenku domů. Když ho však během dne zdrtí šokující zpráva, není schopen ji Livii sdělit, než oslava skončí. Jak daleko zajde, aby své milované ženě dopřál posledních pár hodin štěstí?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Motto

The Dilemma , 2019

nada3314
04.11.2020 5 z 5

Ani nevim, co na tohle napsat! Bylo to proste dokonale! Celou dobu me pribeh drzel v napeti! Dostala jsem presne to co jsem cekala! Takze za me velke doporuceni!

klaraj093
02.11.2020 5 z 5

Tyjo, mě snad žádná kniha nikdy nedonutila mít slzy na kraji a téhle se to povedlo..Myslím že jí řadím na první místo od Paris.. Fakt skvěle napsané a příběh neskutečně děsivý..

Martiiiik
01.11.2020 5 z 5

To byl zážitek. Musím se přiznat, že jsem na konci knihu občas na chvilku odkládala, protože se slzami v očích se číst moc nedá.. :-) Hned na začátku knihy už tak nějak tušíte, co na konci čeká, ale naděje je silná.. Celou knihu se střídají ve vyprávění Livie a Adam, takže máte vhled do jejich mysli.. Celou dobu sledujete, jak oba drtí tajemství, o kterém vědí, že musí tomu druhému říci, ale jejich svět už potom nikdy nebude jako dřív.. A oni se tak snaží ochránit toho druhého od bolesti, utrpení a žalu.. Jen o chviličku déle.. Prostě kniha plná emocí, které prožijete s postavami.. Za mě pět hvězd bez jakýchkoliv pochybností :-)

Léňa2510
01.11.2020 5 z 5

úžasná kniha, rychlo se čte

Knižní střípky
01.11.2020 4 z 5

Pro mě osobně byl příběh rodinným komorním dramatem, bylo zde krásně ukázáno, kam až jsou schopni lidé zajít, aby ochránili svůj milovaný protějšek a jak se to pak může obrátit proti dotyčnému. Jak se vyrovnat s tragédií, která postihne doposud stabilní a milující pár? Jde to vůbec? Ustojí to Liv s Adamem? Já jsem spokojená, z autorčiných knih u mě sice stále vede titul Za zavřenými dveřmi, ale Dilema mě velmi bavilo.

mysterygirl
31.10.2020 4 z 5

Neni to žádný thriller, spis psychologicka sonda do duse jedne rodiny.
Cetlo se to moc pěkně, jen jsem ocekavala asi jiny zaver