Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti

Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227338/bmid_denicek-moderniho-fotra-q5L-227338.jpg 3 1438 374

Deníček moderního fotra série

Jak to může vypadat, když se muž ocitne na mateřské dovolené? Deníček moderního fotra vznikl na základě úspěšného blogu, který Dominik Landsman založil s příchodem prvního dítěte. Věren názvu popisuje zážitky, situace a strasti obyčejného „chlápka“ odvedle, kterému se narodil první syn. Zprvu nezúčastněný fotr, který miminko zažívá trochu zdálky, se brzy stává „otcem na mateřské dovolené“ a s tím také začíná boj o přežití obou a zachování rodinného blaha. Nutno říct, že synek Čeněk je dítě velmi aktivní a také destruktivní. Každý Čeňkův pokrok většinou odnese vyčerpaný tatínek jizvami na duši i na těle, ale hlavní je, že dítě prospívá, ať už to stojí, co to stojí. V sympaticky drsňácké a humorné výpovědi moderního fotra se autor nebojí svěřit se s lecjakými trabli a přináší výjimečný pohled současného muže na situace, které obvykle zažívají spíše ženy.... celý text

kvetuse3368
30.11.2016 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem a úžasně se při ní bavila. Maminka je v nemocnici po operaci a tak jsem ji půjčila, prohlásila, že zapomněla úplně na bolest a smála se tak, že nakazila pacientky co s ní ležely na pokoji a tak šla kniha z ruky do ruky, všichni měly po ní dobrou náladu. Mohu jen doporučit pro zlepšení nálady. Budu shánět další knihy od tohoto spisovatele.

adevis
28.11.2016 5 z 5

Knihu jsem četla převážně v práci a občas jsem svůj smích neudržela a musela se nahlas smát. Bylo to výborný! Nejvíce mi zůstalo v paměti "když jsem mu vyndal z pusy asi kilo písku" a pak "po desetiminutovém zběsilém spánku". :D
Skvělý humor, nadsázka (doufám). Chystám se na druhý díl a poté samozřejmě na nejnovější třetí, tak jsem zvědava, zda mě budou bavit alespoň stejně jako díl první.

spackula
26.11.2016 5 z 5

Vtipná kniha k odreagování. V některých pasážích jsme se s manželem našli:)

miky103
15.11.2016 4 z 5

Knížku jsem poslouchala jako audioknihu a musím říct, že jsem se opravdu pobavila. U některých pasáží jsem se řehtala i nahlas :D Samozřejmě je třeba brát s nadsázkou, ale jinak mi to přijde celkem trefné. Těším se na další výtvory od tohoto autora.

P.S.: Filip Švarc podal při načtení knížky fenomenální výkon! Rozhodně doporučuju si poslechnout :)

fruitbueno
14.11.2016 3 z 5

Kniha má řadu nesporně vtipných momentů, sráží ji však hrubost, přemíra snahy být vtipný, šokovat a všeho je tam tak nějak moc.

Veverice27
09.11.2016 5 z 5

K přečtení této knihy mě vedl jakýsi úryvek z článku na sociální síti .
V období ,kdy jsem si ji zakoupila jsem byla těhotná . Skvěle jsem si tedy užívala každou řádku a v duši se připravovala na to ,co mě čeká.
Dnes mám chlapce 2 roky starého .
A ani po dvou letech mě nepřestává tento žánr bavit . S nadšením čtu každý článek , že kterým se autor s námi podělí.
Tímto mu moc děkuji , a držím palce ,ať ho tato práce nepřestává bavit

Všem se smyslem pro humor ráda doporučuji
Těm ostatním bych to dala za úkol :D

lenka4826
02.11.2016 5 z 5

Ďakujem autorovi za výstižný opis rôznych situácií, ktoré zažil snáď každý rodič ;-) Tak dobre som sa už dávno nenasmiala s knihou v ruke. Témy sú úžasne odľahčené a kniha zdvihla mi rodičovské sebavedomie. Ďakujem :-*

Elsa14
11.10.2016 5 z 5

Nemám co dodat. Dokonalá knížka o tom, jak chlap hlídá malé dítě. Nikdy jsem se u žádné knihy tak nenasmála. Ale pozor, je životu nebezpečná: jednou jsem se totiž smála tak moc, že nechybělo málo a smíchy bych se doslova udusila :D. Opravdu doporučuji, pokud má člověk špatnou (ale i dobrou) náladu. Rozesměje.

Marryzlis
07.10.2016

Dnes jsem doposlouchala audionahrávku, myslím ale, že na ni ještě jednou dojde. Opravdu jsem se nad tím bavila, proto jsem byla překvapená tolika negativními komentáři. Příjemná oddechovka.

Ivuljenka
03.10.2016

Autor se snaží být velmi vtipný, mě to zase tak vtipné nepřijde a jsem ráda že doma nemám dítě jako je Čeněk ani tatínka.

Neznaika
03.10.2016 3 z 5

Až se vám někde dostane do ruky, přečtěte si prvních 50 stránek. Pokud už za sebou máte nějakou rodičovskou zkušenost, potrháte se smíchy (a věřím, že i v opačném případě). Potom knížku odložte, nechte příjemné pobavení doznít a oceňte originalitu autora. Dál už ale nečtěte, nestojí to za to.

Agynek
02.10.2016 odpad!

Škoda, že se vůbec někdo snažil ji vydat.. je to odpad

kazatell
30.08.2016 3 z 5

Začátek knihy (který se jí vlastně pokouší shrnout) je perfektní a velice vtipný. Bohužel s dalšími stránkami už je často vtip vynucený a neschopnost "hlavního hrdiny" je až urážející. Nebýt částí, kde vystupuje malý Čenda v první osobě, hodnotil bych o hvězdu víc

Bar16
24.08.2016 3 z 5

Chvílemi mě kniha dost bavila, ale některé pasáže byly nudnější. Klasický průměr.

Bassbooster
22.08.2016 4 z 5

Měl jsem půjčeno od kamaráda, který má pár měsíční dcerku. Jelikož mému synkovi je 7 a půl, tak jsem si pouze osvěžil, čím jsem si prošel. Nicméně potkat dnes Čeňka, tak mu jich pár napráskám za jeho tatíka bez otázek :D Super čtivo, ale cca od 2/3 ztácí sílu, nicméně jako celek hezká oddechovka.

invocation11
20.08.2016 odpad!

Tak tohle mi půjčila moje kamarádka na mateřské... Nemůžu si pomoct, ale už po pár stranách jsem chtěla rozčtvrtit jak fakana Čeňka, tak i jeho cosemtojáchudákzplodil lamentujícího fotra. Pár klišoidních témat a vtipů - hahaha, hihihi, co se omílají pořád dokola. Jako jednorázové fňukání na blogu nebo minutovka v rádiu ok, ale tohle prostě NE.
PS: Ono to má fakt i druhej díl???

Simáček
14.08.2016 4 z 5

"Četla" jsem jako audioknihu a v podání Filipa Švarce je to úžasné :-D

paajus
07.08.2016 3 z 5

Možná proto, že jsem knihu nečetla najednou, ale postupně tak, že současně s Čeňkem rostl můj syn, tak jsem se docela zasmála. Ono vždycky potěší vědomí, že je na tom někdo "hůř". Místy autor opravdu dost tlačí na pilu, ale ještě se mi nestalo, že bych to v tomto žánru nezažila :-)

edith79
05.08.2016 odpad!

Nedočetla jsem, ale připadá mi, že téhle trapárně se nedá vyhnout. Koluje po facebooku, čtou to na pokračování v rádiu a já to nechápu. Chlubit se všude tím, že mám doma nevychovaného spratka je teď snad móda nebo co??? Fakt bič boží.

ManželéMannovi
01.08.2016 odpad!

Manžel knihu ohodnotil, jako naprostý odpad a škoda papíru, tak jsem se chtěla přesvědčit jestli je kniha opravdu tak hrozná. Musím říct, že opravdu je. Humor, který není vůbec vtipný a často až trapný. Někomu se kniha bude jistě líbit, ale já mezi ně nepatřím.

Mannová

humor zfilmováno výchova otcovství rodičovství humoristické romány rodiče a děti

Kniha Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti je v

Přečtených2 070x