Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti

Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227338/bmid_denicek-moderniho-fotra-q5L-227338.jpg 3 1438 374

Deníček moderního fotra série

Jak to může vypadat, když se muž ocitne na mateřské dovolené? Deníček moderního fotra vznikl na základě úspěšného blogu, který Dominik Landsman založil s příchodem prvního dítěte. Věren názvu popisuje zážitky, situace a strasti obyčejného „chlápka“ odvedle, kterému se narodil první syn. Zprvu nezúčastněný fotr, který miminko zažívá trochu zdálky, se brzy stává „otcem na mateřské dovolené“ a s tím také začíná boj o přežití obou a zachování rodinného blaha. Nutno říct, že synek Čeněk je dítě velmi aktivní a také destruktivní. Každý Čeňkův pokrok většinou odnese vyčerpaný tatínek jizvami na duši i na těle, ale hlavní je, že dítě prospívá, ať už to stojí, co to stojí. V sympaticky drsňácké a humorné výpovědi moderního fotra se autor nebojí svěřit se s lecjakými trabli a přináší výjimečný pohled současného muže na situace, které obvykle zažívají spíše ženy.... celý text

Půca4
12.11.2017 5 z 5

Pecka! Neskutečně jsme se s přítelem u této knihy nasmáli a hned jdeme na druhý díl. Moc se mi líbí, jak autor píše odlehčeně a velice úsměvně. Krásné zpracování knihy. A jen tak mimochodem, zajímalo by mě, co bude říkat Čeněk, až si knihu jednou sám přečte :D

Tirisa
09.11.2017 4 z 5

Knihu jsem četla v těhotenství a doteď si pamatuji pasáže, u kterých jsem se smála tak, že se po mně otáčeli všichni v MHD, takže za mě vše v pořádku. Kniha měla pobavit a u mě se to naprosto podařilo.

keiko33
28.10.2017 2 z 5

Blog spisovatela sa mi pacil, ale toto uz velmi nie. Na zaciatku to bolo celkom fajn, no postupne ma kniha uz nudila. Kniha mi pripadala silene vtipna a vela veci malo uveritelnych. Raz za cas si precitat jednu vtipnu prihodu ano, ale nie tolko pokope.

Marky222
26.10.2017 4 z 5

TEnto styl humoru asi není pro každýho, ale já jsem se dost nasmála. Je to taková parádní antikoncepce.

Zuzvil
16.10.2017 odpad!

Buď jsem divná já nebo všichni (téměř všichni) ostatní :-))) Mě se knížka absolutně nelíbila hned téměř od začátku, nápad parádní, napsat takový deníček z pohledu otce, aby byl deníček čitelný, tak je potřeba, aby byl vtipný, ale to už je asi kámen úrazu, autor chtěl být vtipný za každou cenu a mě řada věcí už vtipná vážně nepřišla a to zrovna malé dítě sama mám. Upřímně, spíš mě kniha "štvala", než bavila :-(

bekule
16.10.2017 3 z 5

Příjemné lehké čtení na odreagování, místy hodně vtipné i když dost nadsazené. Před lety jsem četla Prevíta , naštěstí je každá psaná z jiného pohledu, Prevít z pohledu dítěte a Deníček rodičem. Pobavili mě obě, rozmýšlím se mezi 3 -4 hvězdičkami.

Kačta
12.10.2017 4 z 5

Když jsem narazila na původní blog, u jednotlivých článků jsem se řezala smíchy. Po vydání knihy mi už moderní fotr přišel dost profláklý, ale stejně jsem si ho přečetla znovu. Už to nebylo ono, a proto strhávám jednu hvězdu.

Dakki
28.09.2017 2 z 5

Zvláštně pojaté, jako dvojnasobného otce mě to moc nenadchlo. Dočteno jen z povinnosti.

Minnie85
15.09.2017 4 z 5

Nejedná se žádné literární veledílo, ale jako odpočinková četba je to rozhodně skvělé. Při čtení na veřejnosti máte problém nesmát se nahlas :o)

emma_belle
13.09.2017 4 z 5

První díl byl opravdu dobrý - ke konci se to už dosti opakovalo, ale dokážu si představit bezradného Landsmana, jak drží dítě za jednu nohu nad záchodovou mísou, poté co mu 3x potentovalo čistou plínu, rozpatlalo špenát po stěně a do elektrické zásuvky narvalo klíče od auta.
Je to odlehčená forma popisující mateřskou dovolenou českého muže.
Přečteno za 3 dny, hodinově asi za 7h.

Bylina
27.07.2017 1 z 5

Na knihu jsem se těšila, ale velmi mě zklamala. Možná blog tohoto spisovatele nebo krátké sloupky jsou vtipné a čtivé, nicméně neustále opakovaná fráze Čeněk se poblil... mě nudila. Roční dítě se přece 20x za den nepoblije jako kojenec... I jako nadsázka toho bylo už moc. Ze začátku jsem se smála nahlas, potom jsem se místy uchechtla a nakonec jsem jen převracela oči. Knihu jsem bohužel v půlce odložila. Manžel ji četl také a měl ty samé pocity z této knihy.

Torino
24.07.2017

Ze začátku to je pro člověka celkem zajímavá a jiná kniha, ale ten humor a až neuvěřitelné scény se pak jen stále opakují, akorát v jiných lokacích s jinými lidmi. Upřímně tak u poloviny příběhů z knihy nevěřím, že se staly... Chápu, že je to pro muže úplně jiný svět starat se o miminko, ale na mě kniha působila, jako by autor svojí otcovskou dovolenou vůbec nebral na vědomí, myslel si, že si bude užívat jen dovolené a jako hlupák pak byl překvapený, že starání se o dítě a jeho výchova je práce jako každá jiná...

bara9550
10.07.2017 2 z 5

první stránky jsem se smála, další stránky - ten stejný humor, kolovrátek neustále dokolečka, měla jsem co dělat, abych to vůbec dočetla do konce.
Další díly určitě číst nebudu.
Bohužel.

Nita17
23.06.2017

Tuto knihu, včetně druhého dílu, jsem dostala jako dárek. No, musím přiznat, že jako blog bych to brala, ovšem tenhle typ jako kniha za mě rozhodně ne. Nakoukla bych do ní pouze na chvíli pro zasmání, jako bych jsi potřebovala přečíst nějaký vtip, ovšem nejde se do toho zakousnout jako do celku, který vás zaujme a vtáhne.

Metcheque
16.06.2017 5 z 5

Originální, vtipné, nekorektní. Vydat dvojku ovšem nebylo příliš moudré rozhodnutí, protože Deníček moderního fotra se tématu chopil zcela vyčerpávajícím způsobem.

terpin
12.06.2017 4 z 5

Vtipna a mnohdy i pravdiva knizka...

Martina1805
05.06.2017 3 z 5

vtipná kniha, která mi připomněla období, kdy můj muž občas dostal za úkol pohlídat své dvě dcery

Manifest blech
18.05.2017 3 z 5

Prvotina autora byla kupodivu pro mne vtipná. Cílová skupina jsou spíše muži. Celkem příjemně mne to překvapilo.

liletka_a
17.05.2017 4 z 5

Tak jsem konečně sáhla po této knize a přečetla jí. Moderního fotra a jeho příhody s Čeňkem jsem většinou poslouchala v rádiu. Ale jo, bavila jsem se. Autor má prostě svůj vlastní humor a buď se to někomu líbí a nebo ne. Všude jsme pohlceni knihami o dětech, co dělat a co ne a tady to vzal "tatík" do vlastních rukou. Musím říct, že mi bylo chvílemi Nataši líto, i když to vlastně v knize vypadá, že nic nedělá.. :D :D Do metra/autobus/vlaku ideální.. :))

moho
11.05.2017 3 z 5

Mateřská je dřina, zde popsaná dost tvrdě, pro mě až moc. Asi špatné načasování nebo nálada, uvítala bych trochu měkčí pohled. Přesto některé situace pobavily.

humor zfilmováno výchova otcovství rodičovství humoristické romány rodiče a děti

Kniha Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti je v

Přečtených2 070x