Nabíječ

Nabíječ https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190345/bmid_nabijec-C7A-190345.png 4 1987 1987

Cocktail série

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

Lesina
19.02.2014 5 z 5

Už dlouho jsem se u knížky nesmála nahlas a už dlouho jsem neměla chuť ostatním číst úryvky. Téhle knížce se povedlo obojí - což mě velmi příjemně překvapilo.
Ode mě určitě pět hvězdiček.

Samira
19.02.2014 5 z 5

Úžasně vtipná kniha, hlavně první polovina. Až mě to zaskočilo, smála jsem se jako blázen. Purina a Hihňa, co k nim dodat:). Ve druhé se přetransformuje do romatiky, v závěru slíbené erotiky. Postavy byly opravdu vtipné, jsem zvědavá na druhý díl, pokud u nás vyjde. Doufám, že budou zajímavé i další knihy v sérii, o někom jiném.
Doporučuji!!!

dubakm
19.02.2014 4 z 5

Tak první polovinou knížky jsem proplula lehce a opravdu jsem se hodně zasmála.Byla to taková připomínka na čas strávený na ubytovně, kde ve vedlejším pokoji sice nebušila postel o zeď, zato opravdu někdy vrzala půlku noci :-) Druhá půlka byla klasicky lovestoryovská, předvídatelná, no a konec , ten byl opravdu crazy. Jsem ráda, že jsem po knižce sáhla, zdravý smích je pro duševní zdraví důležitý .Knížku jako oddychovku doporučuji.
PS: bod k dobru za hudební vkus drtiče zdí

hrubik
19.02.2014 5 z 5

Super knížka, u které se fakt pobavíte :-) Připomínala mi knížky od Sophie Kinselly, které miluji pro její humor. Stejně tak Nabíječ mě dokázal spolehlivě rozesmát, bylo to velmi pozitivní a kniha se četla jedním dechem. Určitě doporučuji!

kacula13
18.02.2014 3 z 5

Leckdy přehnaná schýza...nicméně mě celý příběh bavil ... :o)

Styblice
18.02.2014 5 z 5

Wow, tak tohle byla jízda. Konečně knížka, která se liší od jiných knih se stejnou tématikou. Smála jsem se opravdu hlasitě, příběh se mi líbil a kočičáka Clivea bych klidně brala domů.
PS: Buch, buch, ó můj bože!!

Veronikahre
18.02.2014 5 z 5

Velmi vtipné, opravdu jsem se bavila. Čtení je lehké a děj má rychlý spád.

Péťa11
17.02.2014 5 z 5

No můžu říct, že jsem se dlouho takhle u knížky nezasmála až mě z toho bolelo břicho. Už od 3 stránky jsem čekala kdy na něj vlítne a rozkope mu jeho dveře a něco řekne. Vůbec jsem se od knížky nemohla odtrhnout. Klidně bych si přečetla pokračování pokud nějaké bude.

Shanib
17.02.2014 5 z 5

Tuhle knížku určitě doporučuji. Je zábavná, gradující a hlavní hrdinové jsou kouzelní (jiné slovo je snad ani vystihnout nemůže). Také se mi moc líbí, jak je Caroline lidská - nemine ji řada trapasů. Je ale pravda, že v jednu chvíli jsem ji nazvala káčou, a to když se ve Španělsku rozbrečela kvůli Óčku. Na základě děje jsem si také rozšířila svůj playlist písniček. Na konci je knížka možná trošku zbytečně zdlouhavá - asi aby byl čtenáři vynahrazen nedostatek erotiky

silviab
16.02.2014 5 z 5

asi najlepsia knizka v poslednej dobe... som zvedava ako dopadne tato seria s nazvom Cocktail :) pravdupovediac mohlo to zostat takto ukoncene. bojim sa, ze dalsie dve casti budu uz otrepane a nezazivne co by bola velka skoda

Sosyk
16.02.2014 5 z 5

Boží, boží a ještě jednou boží... nejednou jsem se smíchy poprskala :D

EliM
16.02.2014 4 z 5

Úžasná kniha, v některých pasážích jsem se zalykala smíchy, poslední třetina trošku polevila v humoru, což byla škoda, jinak by to bylo na pět hvězd :)

Catie_
15.02.2014 4 z 5

Možná to bylo tím, že jsem od toho nečekala nic, nebo něčím jiným, ale rozhodně mě tato knížka mile překvapila. Jak už tady psali i někteří jiní, mohlo to skončit o pár kapitol dříve :). Ale jinak když pominu tu neutuchající honbu za Óčkem, která mi přišla v některých chvílích opravdu už trapná, tak to bylo milé a zasmála jsem se u toho.

machrus
15.02.2014 4 z 5

Naprosto se ztotožňuji s komentářem uživatele e-Čtenář. První polovina super,zábavná.Opravdu jsem se smála,ale ta druhá polovina...nebo vím přesně od které části to ztratilo tu jiskru...SPOILER přesně ve chvíli kdy ji odmítl ve vířivce....Spisovatelka tohle mohla dotáhnout krapet někam jinam.Ale rozhodně se dá kniha číst.A také souhlasím,že slovo Óčko je trochu moc přemrštěné.Možná kdyby bylo v knize použito míň jak 100krát tak bych to i překousla. ;-D

marsel
14.02.2014 5 z 5

Super knížka jsem se pobavila a nic jí nechybělo.

majka7555
14.02.2014 5 z 5

Je to BOMBA! Veselá oddechovka! Přečetla jsem jí jedním dechem.

deni79
14.02.2014 4 z 5

Pěkná kniha. Taková oddechovka před spaním, dobře se mi četla.

Laf
14.02.2014 4 z 5

Kniha se mi líbila. Je to pohodové čtení a strašně rychle u toho utíká čas :)

esussi
14.02.2014 1 z 5

Za mě teda celkem nespokojenost. Ani jsem to nedočetla celé, protože takové klišé a výrazy typu "Óčko" mi převrací žaludek naruby. Příběh byl dost slabý. Myslím, v tomto žánru fakt slabota!

e-Čtenář
14.02.2014 3 z 5

Kniha mne bavila, zejména v první půli, kdy jsem se komickým situacím a rozhovorům opravdu smál. Ale po nějaké době jsem si začal uvědomovat, že mě kniha začala nudit a to i přes erotické pasáže. Nicméně jako vtipné čtení před spaním výborné.

pro ženy erotika

Alice Clayton