Nabíječ

Nabíječ https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190345/bmid_nabijec-C7A-190345.png 4 1986 470

Cocktail série

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

Nel-ly
04.05.2014 3 z 5

Já se bavila :D A dokonce výborně... jasně, romance o napraveném "děvkaři" už nikoho zaujmout nemůže, ale já se tak nasmála... přesně takhle oddechově by měla červená knihovna působit.
Jen to její neustálý Óčko bylo neskonale otravný...

nikkifinn
03.05.2014 2 z 5

Bohužel. Prostě ne. Celou dobu jsem váhala mezi 2-3 hvězdičkami, ale za ten konec, za těch asi 40 stran bez příběhu, co se tvářily jako příručka "jak to dělat" - chápu, někde autorka musela nahnat onu erotickou absenci, která vesměs po celou dobu knihy chyběla, až jsem si říkala, proč je tohle označováno za "erotic" - tak za ten konec výš prostě nepůjdu. Nebudu tvrdit, že se mi kniha úplně nelíbila, mělo to milý romantický náboj, dokonce jsem se párkrát usmála a ano, asi 2x vyprskla smíchy, ale určité věci nepřekousnu. Třeba jako poslední stránku kapitoly vyprávěnou z pohledu kocoura. Fakt mě to mrzí. Ale tohle mi vůbec nesedlo. Souhlasím s ostatními, že nechápu, jak tohle mohlo vyhrát 2. místo v kategorii Nejvtipnější kniha roku na GoodReads. Opravdu ne.

Sysel
03.05.2014 3 z 5

Výborná knížka dokud se ti dva nevrátili ze Španělska. Pak už docela dost nuda. V ten moment kniha ztratila svůj půvab, který se mi zprvu líbil. Škoda, konec mohl být více dějově záživnější.

andulka1406
01.05.2014 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Byl to jiný druh erotického románu, než na který jsem byla zvyklá. Vážně se to čte jedním dechem a dost se nasmějete. Super knížka! :)

cz_lynn
01.05.2014 4 z 5

Skvělý byl jakýsi epilog vyprávěný kocourem hlavní hrdinky :-D

barborelka
28.04.2014 5 z 5

Čtěte, čtěte, čtěte...fakt si tuhle knihu přečtěte :-) BUCH, BUCH, ÓÓÓ SIMONE, MŃAU...BUCH, BUCH.....ANO, TAK, BUCH...
Pokud si chcete přečíst tento "erotický" román- podle mě spíš pěkný zamilovaný román- neuděláte chybu...já se opravdu hooodně nasmála, až mi tekly slzy :-) Nečekejte žádné sado-maso praktiky, či grupáče nebo "pošramocené" osobnosti...NE je to úplně obyčejná romaňtárna. Což mě neva, to já ráda ;-)
Kupodivu mi ani moc nevadilo to slavné "ÓČKO" jojo nejdřív jsem si taky myslela, že píše o hudební stanici nu což pak jsem zjistila, že její óčko je jiné óčko...:-D
A kočičák Clive mě jako "antikočkařku"naočkoval, že snad budu chtít i jednu domu :-)

luciiik123
27.04.2014 4 z 5

Super knížka:-) až na to óčko místy mě to i štvalo! Ale jinak krásná, romantická knížka:-)

rlupinek
22.04.2014 4 z 5

Musím přiznat, že jsem se u knihy zase tolik nezasmál, jako někteří recenzenti. Na druhou stranu je to příjemná kniha s romantickým příběhem, u kterého jsem od začátku oběma hlavním hrdinům fandil, aby jim "to" vyšlo. Knihu lze určitě doporučit, ale salvy smíchu nečekejte...

Iworri
22.04.2014 1 z 5

Jednoznačně NEJ knížka, kterou jsem za poslední dobu četla. Nejtrapnější, nejnudnější a nejméně vtipná. Čímž mě zaráží, jak mohla vyhrát 2. místo nejvtipnější knihy ? Román pro ženy na mě působil v tomto ohledu spíš jako román pro "náctileté", které slangově pojmenovávají všechno, co jim přijde do cesty. Tím mám na mysli slovo "óčko", které jsem nemohla vystát od 3. strany. Caroline za mě je trapná hysterka, která neví, co chce a udivuje mě, že Simon, který, musím uznat, že nebyl tak nesympatický, mě udivovalo, že s ní vůbec marní čas. Jak jsem se na knížku těšila, tak jsem ji i rychle vrátila.

kacaaba
19.04.2014 4 z 5

Pěkný. Romantika jako hrom. Takové milé čtení na večer.

vlcice326
18.04.2014 5 z 5

Z knížky jsem nadšená! V knížce mi přijde originální,že Caroline má souseda,který buší při sexu s jinými ženami do zdi.Není to takový to klišé s boháčem a obyčejnou dívkou.Fakt dobrý nápad :) Knížka byla i romantická a i vtipná.V některých pasážích jsem se nemohla přestat smát.Fajn knížka :)

Janiss_89
18.04.2014 4 z 5

První polovina hodně vtipná, druhá honba za Očkem. Jo trochu mě ta její promluva s Očkem rozčilovala a při prvním sexu jsem doufala, že ho konečně najde, ať dá s ním pokoj a ono nee.

Kakajko
14.04.2014 4 z 5

Když si odmyslím: "Buch. Ó bože. Buch.", keré tam bylo skoro stejně často jako v Padesát odstínů šedi "moje vnitřní bohyně", tak byla knížka celkem vtipná.

terez187
14.04.2014 4 z 5

super knížka,opravdu humorná oddechovka.Já můžu jen doporučit :-)

blueberrypink
13.04.2014 5 z 5

Dneska jsem dočetla, v součtu to bylo čtení asi na 10 hodin a neskutečně jsem se u toho bavila! Vtipné i trapné okamžiky, poutavě napsáno, rozhodně všem doporučuji.

bookcase
11.04.2014 4 z 5

Sex a humor v jednom, kombinace se zdařila, účel splnila. Akorát někdy mi už Carolinino "óčko" lezlo těžce na nervy a měla jsem sto chutí poslat ho někam hooodně daleko za Anastasiinou vnitřní bohyní :D. Ale jinak jo, dalo se.

Tobika
09.04.2014 5 z 5

Skvělá knížka. Dlouho jsem se takhle nenasmála. Doporučuji i jako čtení na dovolenou.

Ankavi
08.04.2014 4 z 5

Kniha mě příjemně překvapila - už dlouho jsem se tak nenasmála, chvílemi jsem se dokonce chechtala nahlas. A to se mi u knih zase tak často nestává. Nečekejte žádné velké myšlenky, filozofické úvahy ani metafory, ale zato si krásně oddechnete, zaženete chmury a získáte dobrou náladu.

monz
07.04.2014 2 z 5

Na knížku jsem se těšila, vzhledem k pozitivnímu hodnocení. V průběhu jsem se poměrně dobře bavila. Nicméně jsem si nemohla pomoci a pořád dokola jsem se sama sebe ptala, jak ty moderní romány může někdo nazvat erotickými. Je to prostě taková červená knihovna. Upřímně, četla jsem už mnoho knih, které nebyly označeny jako erotické a bylo v nich víc vášně, než v tomto. A ten výbuch na konci, byl trochu moc dlouhý a poměrně dost nudný. No nic- ten konec mi dojem zkazil a osobně bych nedoporučila...

Lennji
04.04.2014 5 z 5

Knihu jsem si koupila na základě hodnocení a recenzí, když se všem tak líbila, musí se přece líbit i mě..A ano, opravdu mě zaujala! Četla se krásně, je romantická, jemná, vzrušující, úplně jsem se vcítila do role hlavní hrdinky, jiskření a napětí, žádné sado maso, které se v poslední době v knížkách tak rozmáhá..Po dlouhé době příjemná změna, moc hezky a vtipně napsané, mohu jedině doporučit!

pro ženy erotika

Alice Clayton