Nabíječ

Nabíječ https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190345/bmid_nabijec-C7A-190345.png 4 1986 470

Cocktail série

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

MissBlack
20.06.2014 4 z 5

No, ano, nalákalo mě tvrzení na obálce, že získala 2. místo v kategorii nejvtipnější kniha roku 2013. A pak mě nalákala i celkem vtipná anotace tady na databázi (i když to Óčko mě mátlo, v životě bych to tak nenazvala).
Kniha se mi moc líbila, i přestože bych někdy Caroline něčím praštila, její chování mi úplně nesedlo. Avšak odpouštím jí, jelikož dělá skořicové šneky:D Ne, teď vážně. Pobavila jsem se královsky, nasmála jsem se dost a protože se směji ráda, leccos odpustím. U takových knih přeci nikdo nečeká, že skončí špatně a nečeká ani sofistikovaný děj - od toho ty knížky nejsou, nač to tedy hodnotit. Já budu hodnotit to, jak jsem se zasmála. A až do cesty hrdinů do Španělska jsem párkrát až utírala slzičky smíchu. Ve Španělsku se to pokazilo, byla už to taková čistá romantická romantika, člověk to rychle přelouskal v touze, že se to "vrátí do starých kolejí". Po Španělsku přišlo ještě pár vtipných momentů, ale už to nebylo úplně ono. Poslední stránky o sexu snad nemusely být až v takové míře, přišlo mi to přehnané, místy otravné a "za každou cenu" nechat hrdiny si to ještě jednou rozdat na kuchyňském ostrůvku. Souhlasím s komentáři od Sysla a Patamaty, ke konci to tak nějak ztratilo kouzlo.
Každopádně většina knihy mě bavila dokonale, tak nad koncem přivřu obě oči.

galadrielin
10.06.2014 4 z 5

Fajn oddechovka, místy opravdu hodně vtipná (v podobných knížkách málokdy narazíte obavy hlavní hrdinky z vlastního ranního dechu). Pro mě příjemné překvapení.

Blančitos
06.06.2014 4 z 5

Parádní oddechovka!! :) A navíc dost dobře pobaví. :D :D

bluelada
06.06.2014 5 z 5

Přečteno za 2 večery, kniha je opravdu "nabíjející" - nasmála jsem se, uvolnila, užila si příjemné, pohodové, řekla bych "letní" čtení. Nevěděla jsem chvílemi, jestli mám větší chuť na cuketovou buchtu nebo na úžasného Simona. Rozhodně doporučuji, erotiky je tam tak akorát pro nás velké, neprudérní holky :-)

ebartlova
05.06.2014 3 z 5

Naprostá oddechovka :-) Člověk u toho nemusí přemýšlet a docela se i pobaví. Nečekejte kdoví jaký děj, ale za přečtení to stojí ,-) Jen to hrdinky óčko bylo místy fakt trapný :-D

Kate S.
30.05.2014 5 z 5

Naprosto dokonalá knížka, plná humoru, příjemné erotiky. Chytře napsáno, četla se jedním dechem a moooc mě mrzelo že už jsem dočetla. Jedním slovem B.Á.J.E.Č.N.Á.!!! :-)

Lípa
29.05.2014 3 z 5

Tak to bylo dost vtipný :-)

Antoaneta
28.05.2014 5 z 5

Kniha splnila přesně to co jsem od ní čekala- lehká oddechovka super na odreagování pobaví a často vyloudí úsměv na tváři,za sebe mohu doporučit mně se líbila moc.

Veronika.C
26.05.2014 5 z 5

Kniha mě opravdu pobavila, až na to "očko", ale vcelku hezké čtení

werusx
18.05.2014 5 z 5

Ze začátku jsem čekala něco úplně jiného. Zdálo se mi to takové nijaké, obyčejné. A hlavně očekávané. Naštěstí byli zde i báječné pasáže v průběhu, které zvednou koutky úst. Co mě ovšem překvapilo byl konec, procítěný a fantastický. Kniha je fajn oddychovka a určitě si ji přečtu znovu :-)

pipi.sava
18.05.2014 4 z 5

Tato kniha se mi moc líbila i jsem se zasmala.

Nela2
18.05.2014 4 z 5

Čtvrtá hvězdička je za povedenou obálku knihy. :-) Jinak oddechové čtení, trochu mi stylem připomínalo psaní Alexandry Potter.

Sádina
17.05.2014 4 z 5

Dobré to bylo, začátek mě trošku nudil, ale postupem času a s tím jak plynul děj jsem se do knihy začetla :) Patří mezi ty, které si opět přečtu. Sice mi nepřišla tak vtipná jak ostatním, tak některé pasáže mi úsměv na tváři vytvořily :).

Patamata
14.05.2014 4 z 5

Moc pěkná kniha, čtivá, humorná. Poslední cca čtvrtina knihy mě docela nebavila...jak kdyby ji "dopsal" někdo jiný. Óčko mě štvalo taky, ale i přesto ANO!

Faustka
14.05.2014 3 z 5

Dokud Caroline postrádá "Óčko" a Simon buší do zdi, tak to šlape. Dál už je to jen klasická vzdychací vata. Ovšem Clive… to je jiný kabrňák, ten tam se všemi parádně zametl. Taky si pořídím takového hravého macka. "Buch."

Michnicka
11.05.2014 1 z 5

Ani to nedočtu a mrzet mě to určitě nebude. Je vidět, že puberta mě už opustila. :-D Vůbec mě to nebaví.

Telurie
11.05.2014

Oddechové čtení, zasmála jsem se..prostě pobavilo. Takové to čtení, když nechcete nad ničím přemýšlet.

Nuttelka
08.05.2014 5 z 5

Jedním slovem - božííííí! :-) Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla... Chytla mě hned od začátku a nepustila až do konce, bavila jsem se, knihu jsem si fakt užila a vřele ji doporučuji. Zmíněné přezdívky ve mně asi zůstanou ještě dlouho :-D

shey
07.05.2014

Ale jo..proč ne :o) Oddychové úsměvné čtení...mě se líbilo, taky máme doma jednoho Clivea ....Jenom to Óčko bylo fakt dost otravný :D

liletka_a
06.05.2014 5 z 5

Tak tato kniha je jedním velkým překvapením. Neskutečně zábavná, fakt je to tak! :) Smála jsem se od začátku až do konce. Někdy jsem až žasla jak hlavní hrdinka děsila svým chováním ostatní. :D Opravdu velmi temperamentní hlavní postava. A co se týče Nabíječe? No tak samozřejmě je to Pan dokonalý s pekáče buchet a naprosto nádherný a úžasný chlap nečekaně. :) Na konci jsem se v těch milostných scénách občas ztrácela, ale oni si je zasloužili, přeci na to čekali od začátku knihy. :))

pro ženy erotika

Alice Clayton