Nabíječ

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190345/big_cocktail-nabijec-Ywc-190345.jpg 3.91822
Série:

Cocktail 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Mladá fronta
Originální název:

Wallbanger, 2012


více info...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

chystá se audiokniha :) (Alija)


Alice Clayton přijíždí 10. července 2014 do Prahy představit své knihy, 14. července má v Luxoru v Praze autogramiádu. (Alija)


Nabíječ se umístil na druhém místě v kategorii Nejvtipnější kniha roku 2013 v čtenářském ocenění Goodreads Choice Awards :)

http://www.goodreads.com/choiceawards/best-humor-books-2013 (Alija)