Nabíječ

Nabíječ https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190345/bmid_nabijec-C7A-190345.png 4 1987 1987

Cocktail série

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

Bee
02.04.2014 5 z 5

Musím se přiznat, že k erotickým románům už jsem opravdu hodně skeptická, proto jsem Nabíječi tak dlouho odolávala. Nakonec mě asi ukecala hláška na obálce, která tvrdí, že se jedná o druhou nejvtipnější knihu roku.
Kupodivu - je to pravda. Tohle je totiž erotický román, jak má být - nejsou tu divní lidé s psychologickými poruchami a fakt prapodivnými choutkami a úchylkami, žádná hysterka, ani holka, kterou nedokážete pochopit, ani když se sebevíc snažíte. Je to příběh o celkem normálních lidech, plný humoru a neskutečně dvojsmyslných hlášek, které jsou často tak peprné, že naprosto vynahrazují absenci sexu na každé druhé straně na jedno brdo, jako to vídáme v jiných knihách.
S Nabíječem jsem se neskutečně pobavila, nedošlo k žádnému odumření mozkových buněk a celkově to stálo za přečtení :)

majka7555
02.04.2014 5 z 5

Je to bomba a vřele doporučuju :-))

katkafe
25.03.2014 3 z 5

Humorný příběh,který neurazil ani nepřekvapil.

Rosamund
20.03.2014 5 z 5

podľa názvu ma veľmi nezaujala, ale chcela som nejaké ľahšie čítanie, tak som sa začítala a zrazu som bola na konci knihy :)

pocketka
19.03.2014 3 z 5

Po knize jsem sáhla ve chvíli, kdy jsem potřebovala něco jednoduchého, zábavného. Toto splnila zhruba první polovina knihy, bavila mě, rozesmála mě. Díky tomu dávám hvězdičky tři. Od chvíle, kdy byli hlavní postavy ve Španělsku jsem se nudila, různé pasáže jsem přeskakovala. Důvod, proč se Simon vrátil dříve, byl víc než trapný. Příliš časté zmiňování "Óčka" už snad ani nestojí za komentář.

evafort
19.03.2014 5 z 5

Skvělá knížka, nejdříve jsem myslela, že mě nebude bavit, ale velice rychle jsem se začetla a pak se nemohla odtrhnout. Oblíbila jsem si hlavní hrdinku, s jejím prima přístupem k životu a názory, které má od své babičky a se super smyslem pro humor.

Petrush.kaa
17.03.2014 2 z 5

Vysoká literatura se od takovéto knížky čekat rozhodně nedá.. Nicméně svůj účel splnila - chtěla jsem u ní vypnout a nepřemýšlet a trošku se i pobavit. Hlavní hrdinka mě lehce štvala - přehnaně sebevědomá a pubertální výraz "Očko" mě přiváděl k šílenství. Jinak ji řadím mezi povedenější knihy v rámci čtení pro ženy. (Porovnávám s FSoG, Crossfire sérií a Božským bastardem)

Lilithen
13.03.2014 2 z 5

Ze začátku mě kniha bavila, když opominu ten hrozný výraz "Óčko". Zhruba po jedné třetině mi však přišlo, jako by se jednotlivá střetnutí hlavních hrdinů odehrávala tak nějak stereotypně a tak jsem se začala mírně nudit. Do popředí se dostaly situace, jež mi připadaly poněkud trapné (prohazování partnerů mezi kamarády hlavních postav, chování hrdinky po většinu knihy). Abych vyzdvihla i nějaké pozitivum, líbila se mi tam ta kočka. Hlavně její sexuálně motivovaný útok na jednu z "Nabíječových" milenek.

psirena
12.03.2014 3 z 5

Je to vtipné a romantické. Škoda jen , že se to prezentuje jako erotická knížka, proboha, spíš bych tomu dala nálepku, sladká romantika. :-)

Lenji78
10.03.2014 5 z 5

Tahle knížka mě neskutečně bavila, i když to není žádné náročné a hlubokomyslné dílo, rozhodně stojí za přečtení.

Brambram
08.03.2014 4 z 5

Nic jsem nečekala o to víc jsem byla překvapená. Svěží, vtipné, nic hlubokomyslného,ale občas je třeba si jen tak oddechnout. Smála jsem se a u scény kdy sledují Simonem vybraný film jsem se smála hodně nahlas ač to bylo v dopravním prostředku. Doporučuji

bezzink
07.03.2014 4 z 5

Musim rict, ze me kniha celkem bavila.. Vyjadrovani a myslenky Caroline byly vazne misty k popukani..:D Jiz zminene smsky nebo primo myslenky hlavnich protagonistu byly prijemnym osvezenim a vazne nemely chybu..Kazdopadne plny pocet nemuzu dat kvuli Ocku a dalsim jinym infaltilnim nazvum a kvuli misty az prehnanemu durazu na chybejici Ocko..To mi prislo trochu zbytecne teen..;)

Clara del Valle
06.03.2014 odpad!

Vzdala jsem to po pár kapitolách, preferuji jiný typ humoru než je "óčko". Škoda toho času, který jsem tomu věnovala :-(

dee.dee
04.03.2014 5 z 5

dlouho jsem se u knihy takhle nezasmala velmi doporucuji :)

drbohlav
01.03.2014 2 z 5

no tak já půjdu proti proudu. erotika se konala až někde na konci, co se týče humoru... občas jsem se pousmála. myslím si, že žena v domácnosti při vaření bramboračky zažije víc vzrušení. očividně kniha není určená pro mě. hlavní hrdinka mě vytáčela od první stránky. na můj vkus moc seběvědomá, málo sebekritická a hlavně nudná. pardon, ale já měla velký problém knihu dočíst.

Michaela91
27.02.2014 5 z 5

Pod názvem jsem si představila jen sex a tak se mi číst nechtělo protože knih s touto tematikou je teď víc než dost... Kniha mě ale mile překvapila, byla vtipná a zábavná a já se u ní nasmála a odpočinula si. Uvolněné a takové moc příjemn čtení.

Petra28
25.02.2014 4 z 5

Ideální knížka na blbou náladu ... smíchu není nikdy dost :-)

Petulinda
22.02.2014 5 z 5

Uzasna ,vtipna knizka ... a mooooc bych uvitala pokracovaniii :)

tejinka7
21.02.2014 5 z 5

Absolutní bomba :)....takhle moc jsem se už dlouho nenasmála :)

střapatá
20.02.2014 4 z 5

Po zhruba padesáti stranách jsem chtěla čtení vzdát, kniha mi přišla infantilní, některé výrazy mě vyloženě štvaly (možná způsobeno překladem) a nejhorší ze všeho bylo jméno jedné z hlavních postav - Mimi. Nebýt zdejšího dobrého hodnocení, knihu bych nedočetla. To by ale byla škoda, postupně začal mít děj spád a zbytek jsem dočetla velmi rychle. Nicméně titulem nejvtipnější kniha bych to nehodnotila, zas tak vtipné mi to nepřišlo..

pro ženy erotika

Alice Clayton