Sykot

Sykot https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47084/bmid_buchanan-renard-fbi-sykot-H2N-47084.jpg 4 322 41

Buchanan-Renard (FBI) série

Julie Garwood, autorka bestsellerů New York Times, opět rozehrává úchvatný příběh vášně, napětí a intrik a ve svém dalším vzrušujícím thrilleru přivádí na scénu přitažlivou, bystrou a odvážnou hrdinku Lyru Prescottovou. Studentka Lyra by se měla rozhodnout, co bude dělat po ukončení školy. Přijme-li zaměstnání v místním televizním studiu, možná se už nikdy nedostane k vysněné filmařské práci. A tak se místo rozhodování raději pouští do své závěrečné práce – zpracování dokumentu o kdysi krásném parku. Tento úkol se však zvratem osudu mění v horor ze skutečného života. Náhodou se stane svědkyní podivné scény, kdy rozzlobená, silně rozrušená žena vyhazuje z domu hromadu věcí. Aby Lyra zachránila cenné knihy, které mezi nimi jsou, sebere je a spolu s nimi několik DVD. Krátce nato zmíněná žena zastřelí svého manžela i sebe. Lyra netuší, že místo sleduje úkladný vrah, jehož cílem bylo a dosud je získat něco, co měl muž u sebe. A nyní se domnívá, že by to mohla mít právě Lyra. Jakmile je jasné, že jí hrozí nebezpečí, obrací se Lyra na svoji spolubydlící Sidney Buchananovou. Jejím přičiněním vstupuje do Lyřina života odvážný a nebezpečně hezký agent FBI Sam Kincaid, který se snaží záhadný případ vyřešit a zároveň dívku ochránit. S tím, jak se kruh nebezpečných intrik stahuje, rodí se ve vztahu mezi Lyrou a Samem nebezpečná vášeň. Je třeba, aby se Lyra oprostila od nedůvěry, začala spoléhat na své instinkty a šla za svým srdcem – přestože to vyvolá bouři citů i smrtící nebezpečí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Sizzle , 2009

LilianaFalcon
10.01.2018 4 z 5

Dil se od jinych z teto serie vubec nelisi, takze dostanete presne to, nac cekate.
Mne osobne se ale libil Milo :-D Ten byl moc hezky napsany ;-)

jarkaska
04.07.2017 5 z 5

Další pěkný příběh z této série. Doporučuji.

EvikU.
06.04.2017 5 z 5

Pěkná kniha. Sice je předvídatelná, že se zamiluje do svého ochránce, ale to neubírá nic na kráse knihy. Čte se pěkně, nechybí napětí.

TaLu
27.02.2017 5 z 5

Začínám být tak trochu "přeromantizovaná".
Asi budu muset sérii prokládat jinými žánry. Přesto se tak hezky čte, že se někdo objeví mezi dveřmi a hned je jasné, že je to ten jediný a pravý, případně jediná a pravá i když mužští hrdinové oblíbené autorky mají za sebou většinou mnohá milostná dobrodružství.
Ale "se žádnou z předchozích to takové nebylo" a žádná jiná poté už určitě nebude :o)
A v tomto duchu se nese i tato kniha. Ústřední dvojice velmi sympatická a packal záporák je rozhodně originálním bonusem.
Výborné čtení pro chvíle odpočinku - jako vždy.

Gi-Gi
12.02.2017 3 z 5

musím říct, že jedna z těch slabších, ale jako oddechovka dobrý

Kešu1981
04.02.2017 5 z 5

Příběh Sama a Lyry s vložkou "profesionálního" vraha Mila...fakt jsem se nasmála. Příště to nebudu číst v metru :o)

Suzynka29
04.06.2016 4 z 5

První kniha, kterou jsem od této autorky četla a opravdu mě bavila. Skvělá zápletka, až do konce jsem netušila, jak to dopadne. Romantika nebyla přehnaná, vše působilo tak nějak opravdově. A při popisu Sama pracovala moje představivost na plné obrátky...

havrmoni
01.04.2016 5 z 5

Vtipná,romantická a nějaká ta zápletka k tomu. Plný počet hvězdiček,protože jsem se bavila a romantický příběh hl.hrdinů byl hezky napsaný (jako vždy). Ale už to není to co před tím, je to víc romantika. Jo a co mi vadilo, na konci říká Sam Lyře ,,děvenko". Ono to hezké a hojně v knihách o skotech používané pojmenování DĚVČE se tu změnilo v něco co mi nesedělo.

cukrovka
17.12.2015 4 z 5

Opět mě autorka nezklamala. Akční, romantický a vtipný příběh. Záporák a nešika Milo byl k smíchu i pláči - super. Doporučuji.

xindl007
02.10.2015 5 z 5

Zatím vše,co jsem od této autorky četla,se mi líbilo. Nechyběla láska,trošku napětí,trochu erotična a humor.

Samira
05.04.2015 4 z 5

Na počátku jsem se nemohla začíst, ale od jejich setkání nemám jedinou výtku. Četla se sama. Sympatická ústřední dvojka, zajímavá zápletka. Moc příjemná oddychovka!

Val
10.10.2014 5 z 5

Vtipné, svižné,úžasně čtivé......Jako od této autorky v podstatě většina knih. Lyru si nešlo neoblíbit a o Samovi raději ani nemluvím... :-) Ke konci jsem měla pocit, že je to lehce předvídatelné, ale k mému překvapení jsem se spletla... Nicméně je mi záhadou, proč se kniha jmenuje SYKOT.

SambaRumba
20.08.2014 3 z 5

Půjčila jsem si to jako detektivku, ale byla to spíš červená knihovna. Milo to zachránil proto tři hvězdy.

munka
08.06.2014 5 z 5

Veľmi pekná kniha, Milo bol úžasný, toľko som sa nasmiala, profesionál ako má byť :-) . Prekvapilo ma kto za tým všetkým bol. Doporučujem.

Laf
01.06.2014 5 z 5

Moc pěkné. Přečteno jedním dechem. Akce od začátku do konce a romantika taky nechybí :) Doporučuju

fidáš
19.03.2014 5 z 5

Opět hezká kniha od této autorky.

Sabina2705
04.05.2013 4 z 5

Veľmi dobrá kniha. Nemohla som sa od nej odtrhnúť :)

Evaevelína
30.03.2013 4 z 5

nojo Garwood co čekat...samozřejmě to nejlepší. Kniha je pěkná,čte se jedním dechem,romantický příběh Lyry a Sama s detektivní zápletkou.Co mě potěšilo že J.G.píše příběhy jakoby pokrevně navazující.Pěkný román o pra,pra pra...dědovi Sama,Aleca Kincaida se dočtete v knize Nevěsta.A ted musím podotknout ještě jednoho hrdinu rádoby zabijáka Mila, ten byl úžasnej u něho jsem se nasmála jak mu vše s jeho nešikovností procházelo.

Monicay
11.03.2013 4 z 5

Julie Garwood nikdy nezklame :-). Každá její další kniha je plná akce a přitažlivých mužských hrdinů. I když je čtenáři jasné, kdo je padouch a kdo hrdina, přečte knihu jedním dechem, protože je skvěle napsaná. Nejvíc mě tady bavil záporák jménem Milo, který byl tak úžasně nešikovný, až to bralo dech.

jaja10
06.03.2013 5 z 5

Opět skvěle napsaná kniha od Garwoodoé. :-)