Rychlá jízda

Rychlá jízda https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236379/bmid_rychla-jizda-qiH-236379.jpg 4 278 51

Buchanan-Renard (FBI) série

Cordelii Caneovou od útlého dětství s láskou vychovával její otec, neboť matka zemřela při autonehodě. Když utrpěl těžký srdeční záchvat, Cordelii to velice zdrtilo. K jejímu žalu se navíc přidal zmatek, který ji zachvátil, jakmile odhalila šokující pravdu o matčině smrti. Chce se dovědět víc o ženě, která ji porodila, a protože zjišťuje, že odpovědi na své otázky by mohla nalézt v Sydney, rozhodne se tam vydat. Hotelový magnát Aiden Madison, bratr Cordeliiny nejlepší kamarádky, si neuvědomuje, že Cordelia je do něho už dlouho zamilovaná. Když se nabídne, že ji do Sydney dopraví firemním letadlem, netuší, že ohrozí její život ani že rozpoutá vášeň, která oběma změní život.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Fast Track , 2014

muchomurka
30.01.2016 4 z 5

Mám velmi ráda knížky od Julie Garwood a ani tahle mě nezklamala. Miluji její humor a u knihy jsem se hodně nasmála. Také se mi na ní líbilo, že i když na pozadí byl příběh akční, celkově děj plynul klidně a nesoustředil se tak na padouchy. Jen závěr mi přišel trochu rychlý, snesla bych ještě kousek :-)
Jediné, co je opravdu děsné, je obálka. Takto jsem si Cordii rozhodně nepředstavovala a ta slečna na obálce mě vytáčela (a navíc kromě tmavých vlasů ani nevypadala jako hrdinka, kterou J.G. v knize vylíčila).

*Pájuše*
29.01.2016 5 z 5

Kniha se četla jedním dechem, jak se od JG dalo čekat. Tuto autorku miluji už jen kvůli tomu, že jejím příběhům věřím od první stránky až do poslední kapitoly. Možná jsou její příběhy trošku naivní - co se týče některých jejich starších děl - ale pořád má JG, co nabídnout. Úžasná autorka se smyslem pro humor, realistickým dějem, živými dialogy a bezprostředním talentem udržet čtenářovu pozornost od začátku až do konce. Nikdy jsem nebyla z jejich knih zklamaná, protože vím, že ač nabízí rozdílnou kvalitu, vždycky si u jejich knih odpočinu.
Zatímco předchozí díly v sobě zahrnují více kriminální zápletku a dialogy byly pro mě humornější, i tento díl má co do sebe. Příběh byl přesně jako název knihy - byla to opravdu rychlá jízda. :D

Fifth Element
08.01.2016 4 z 5

Ale jo, byla dobrá.. Hvězdičku navíc za celou sérii..

Šánka
08.01.2016 4 z 5

Pěkná romantická série, která si i po tolika dílech drží docela slušnou laťku ve svém žánru. Ani v této části nechybí troška napětí, přiměřená dávka erotiky a vtipné přestřelky mezi ústřední dvojicí. A jako bonus setkání s postavami z předešlých dílů. Hezké odreagování, těším se na další díl.

TiNNA5599
07.01.2016 5 z 5

Táto kniha sa trošku vymykla zo zaužívaného štýlu písania v tejto sérii. Ak teda nemáte žiadne očakávania určite ju chyťte do ruky. Je to skvelá oddychovka a konečne sme sa dočkali príbehu Aidana a Cordii. Ja osobne od časti Vraždy podľa zoznamu, či Oheň a ľad som sa tejto knihy nemohla dočkať. Určite sa môžete tešiť aj na vtipné scénky, agentov FBI aj svet medzi tými hore.

valihavlova
17.12.2015 3 z 5

Moje první kniha od této spisovatelky - rozhodně né poslední. Byla skvělá! Rozhodně jsem ji nečetla naposledy:)

zatylka
11.12.2015 2 z 5

Podle mně nejhorší díl z celé série FBI.Ani do 100 stránky jsem se nezačetla a i ke konci jsem přemýšlela ,že knihu odložím . Kriminální ani romantická zápletka za nic nestála,žádný nečekaný zvraty,zbytečné popisy,humor žádný..Celý příběh bych vyjádřila ve dvou větách. Za mě 2,5 hvězdičky.Určitě jsou lepší ty starší díly ze série FBI.

modranka
02.12.2015 4 z 5

Dalo by sa povedať, že kniha Rychlá jízda patrí do minisérie spolu s knihami Vraždy podle seznamu (Regan + Alek) spolu s Ohen a led (Sofie + Jack). Tieto postavy aktívne vstupujú do deja hlavných hrdinov z tejto časti. časti série treba čítať postupne, postavy sa vyvíjajú.
Ani jeden z hlavných hrdinov nemá nič spoločné s FBI. Kriminálna zápletka je ako vedľajší produkt, skôr je dej zameraný na romantický vzťah Cordelie a Aidena. Text je jednoduchý, nezaťažuje zložitými súvetiami, preto sa číta dobre. Každá veta čitateľa posúva dejovo dopredu, nie sú tu žiadne zbytočné "romantické drísty" ani zložitý krimi príbeh.
Obálka je skvelá rovnako ako celá kniha... má trvalé miesto v mojej knižnici.
13. časť série sa venuje Liamovi Scottovi, ktorého sme spoznali v Austráll.... je sa na čo tešiť... ale to až v roku 2016

fidáš
19.11.2015 5 z 5

Opět krásná kniha od úžasné autorky. Nevím co dodat více, snad že se moc těším na další.

mStationka
17.11.2015 5 z 5

Já prostě Garwood miluju... opět nezklamala... když jsem se dozvěděla před pár lety, že další kniha bude tak trochu ze současnosti - docela jsem se obávala změny...ale knihy jsou neustále skvělé s kapkou humoru (u této knihy jsem se smála už na 5.stránce..malá Cordi prostě bomba)s kapkou tajemna, napětí a úžasné romantiky. Její podání a tím popis sexu skvělý...protože stále u něj zafunguje vaše fantazie..od této autorky doporučuji přečís cokoli...protože vše co napsala bylo prozatím skvělé...

biki
04.11.2015 4 z 5

Poslední čtyři knihy JG ze současnosti včetně této - Rychlé jízdy - se jí opravdu povedly. A to se o některých starších říct nedá, podle mého názoru měly dřív dost proměnlivou kvalitu. Ale teď jsou tam ingredience dobrého příběhu - romantika, stará rodinná tajemství, vtip, a to vše okořeněné krimi zápletkou - namíchané v tom správném poměru. Velmi příjemné odpočinkové počtení.

tajemství

Julie Garwood