Rychlá jízda

Rychlá jízda https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236379/bmid_rychla-jizda-qiH-236379.jpg 4 278 51

Buchanan-Renard (FBI) série

Cordelii Caneovou od útlého dětství s láskou vychovával její otec, neboť matka zemřela při autonehodě. Když utrpěl těžký srdeční záchvat, Cordelii to velice zdrtilo. K jejímu žalu se navíc přidal zmatek, který ji zachvátil, jakmile odhalila šokující pravdu o matčině smrti. Chce se dovědět víc o ženě, která ji porodila, a protože zjišťuje, že odpovědi na své otázky by mohla nalézt v Sydney, rozhodne se tam vydat. Hotelový magnát Aiden Madison, bratr Cordeliiny nejlepší kamarádky, si neuvědomuje, že Cordelia je do něho už dlouho zamilovaná. Když se nabídne, že ji do Sydney dopraví firemním letadlem, netuší, že ohrozí její život ani že rozpoutá vášeň, která oběma změní život.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Fast Track , 2014

moudivlacek
08.04.2018 5 z 5

Další skvělý díl skvělé série, jsem ráda, když jsou díly v sérii propojené, jako zde. Konečně došlo zde i na mého oblíbence Aidena, skvělou protivnicí a protějškem ve vícero směrech je mu zde Cordelie. Rozhodně to není žádná třasořitka, a jejich slovní výměny a situace stojí za to.
Celá série si zaslouží mou pozornost a krásné vzpomínky. Jestli má autorka další díl, šup sem s ním.
Doporučuji celou sérii.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Suzynka29
06.03.2018 5 z 5

Před chvíli jsem docela a moc se mi kniha líbila. Postavy. I byly sympatické, nic mi nepřišlo až zas tak prehnane, proste jsem se bavila. Už se těším na další knihu od této autorky.

Elishkad
20.02.2018 2 z 5

Od autorky jsem přečetla snad všechny knihy a bohužel musím říct, že tahle a ani další knihy ze série FBI se zdaleka nevyrovnají skvělým historickým románům, které autorka psala dříve. Jistě, je to čtivé, ale hlavní hrdinky jsou jak přes kopírák, detektivní zápletka nestojí za nic a celkově je příběh až moc jednoduchý. Nevidím velký rozdíl mezi touto knihou a brožovanou harlequinkou z trafiky. Můj dojem ještě umocňuje příšerná obálka.

Evka3814
04.01.2018 5 z 5

Moc pěkný děj,napinák až do konce

TaLu
09.10.2017 5 z 5

Tento díl jsem nikdy předtím nečetla. Doufám, že autorka bude v sérii pokračovat, postav je tam ještě hodně, o kterých by se nechal napsat zajímavý příběh. Kniha plná romantiky i napětí mi udělala radost. Děj má rychlý spád a pro mě bylo milým bonusem, že pojednává o třetí dívce, které se kdysi dávno seznámily v první třídě a staly se z nich celoživotní kamarádky. Tohle trio jsem měla v sérii velmi ráda a opět musím napsat, že jsem vděčná za setkání s postavami, jež znám z předchozích příběhů. Je to jako bych v životě po čase potkala milé známé a zjistila, jak se jim daří.

saleji80
28.06.2017 5 z 5

Poprvé jsem od této autorky četla něco jiného než historický román a jsem spokojená. J.Garwood to prostě umí :-)

EvikU.
06.04.2017 4 z 5

Komentář beze slov. 111111 Dávám samé jedničky.

sabca
28.03.2017 5 z 5

Tato kniha opravdu stojí za přečtení. Zajímavá od začátku do konce. Hlavní hrdinka Cordeli sympatická . Nechyběla láska ani napětí. Doporučuji

Kešu1981
05.02.2017 5 z 5

Čekání se vyplatilo...Aiden, tak umanutej, tvrdohlavej a panovačnej...rozhodně si příběh přečtu znovu :o)

Kačí137
24.01.2017 5 z 5

Mám ráda Garwoodovou. Ať už píše historické romány, či jako tento, ze současnosti.Knížky jsou vtipné, hrdinky žádné padavky a chlapi žádní moulové. Taky mám ráda, když přidá trochu napětí a zápletky.
Tato knížka není úplně nejlepší, jakou jsem od ní četla. Ze současnosti je podle mě lepší např. Tanec stínů, či Ideální muž. Ale i tak je krásná a konečně, konečně, napsala příběh Cordelie a Aidena. Už jsem si myslela, že se snad nedočkám ;-).
A ty dva mě nezklamali!

WerczaG
10.01.2017 5 z 5

Moc pěkný příběh.Takové oddechove čtení.Určitě ne poslední knížka od této autorky.

LilianaFalcon
25.08.2016 4 z 5

V rámci žánru to bylo opravdu velmi povedené :-)
I když musím říct, že jaksi odmítám věřit, že by takováhle hrdinka měla titul, vyznala se v autek líp než kdokoliv jiný a ještě se snažila vědecky vymyslet lepší motory...

cukrovka
13.06.2016 4 z 5

Příjemné oddychové čtení. Tento díl mi připadal slabší, v sérii jsou lépe propracované díly.

Ann4
09.05.2016 4 z 5

Knihy od Garwoodové mám ráda. Nesmí chybět v mé knihovně.

havrmoni
05.04.2016 5 z 5

Patří za Oheň a led,navazuje na dvě její kamarádky a Buchanan. Pak už je spojitost jen s FBI a ne s Buchananovými. Krásný romantický a asi nejvíc citlivý nebo na city. Pobrečela jsem si hrdinkou na začátku a vůbec jak příběh postupoval cítila jsem vztek i hněv. Docela mě mrzelo,že je poslední v sérii, celá mě chytla. Moc pěkné příběhy.

janesy
29.03.2016 4 z 5

Pohoda, relax - tak jsem se cítila u této knížky. Nic náročného nečekejte, ale před spaním myslím dobrá knížka :)

jluky
28.03.2016 5 z 5

Užila som si ju! Takýto romantický kúsok môžem vždy....

Laf
26.02.2016 4 z 5

Velice pěkný a zajímavý příběh. Je to napsané pohodovým a nenáročným stylem, takže se hodí pro chvíle odpočinku.

Samira
08.02.2016 4 z 5

Příjemné oddechové čtení jako vždy. V sérii jsou však propracovanější díly, tento nabízel hlavně odpočinek, zápletka tentokrát nebyla nijak složitá, ale uvěřitelná. Zajímal by mě Liamův příběh, doufám, že se ho dočkáme.

tajemství

Julie Garwood