Nečekaná láska

Rok 1820 a 1824 Série Bridgertonovi - 6. díl: V životě každého se vyskytne nějaký přelom - okamžik tak úžasný, rychlý a beroucí dech, kdy člověk ví, že se jeho život navždy změnil. Pro Michaela Stirlinga, londýnského nechvalně proslulého hejska, ta chvíle nastala, když poprvé spatřil Francesku Bridgertonovou. Celý život se honil za ženskými, ale nikdy nedovolil, aby se zmocnily jeho srdce. Pak ovšem stačil jediný pohled na Francesku a zamiloval se tak bezhlavě, že byl div, že se mu podařilo zůstat stát nohama na zemi. K Michaelově smůle však měla Francesca zůstat Bridgertonová pouhých šestatřicet hodin. Setkali se právě u večeře uspořádané na oslavu její blížící se svatby s Michaelovým bratrancem. Jenže to bylo tehdy. Teď je z Michaela hrabě a Francesca je volná. MIchael se neodvažuje přiznat, že ji miluje - až do jedné nebezpečné noci, kdy se mu ve vší nevinonosti vrhne do náruče......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50413/necekana-laska-QRu-50413.jpg 4.2289

Bridgerton 6.

Literatura světová, Pro ženy, Historické romány
Vydáno, Ikar (ČR)

When He Was Wicked, 2004

Kniha Nečekaná láska

Siegrid

Trošku je třeba si počkat až se kniha dobere do šťastného konce, ale proč ne. Zatím hodnotím autorku kladně, žádný díl ze série Bridgertonových nebyl propadák, což se u jiných autorek nedá říct. Daří se jí držet nit rodiny Bridgertonových a dokáže s postavami pracovat napříč roky a přesto to je stále čtivé a zajímavé. Kolik musela vymyslet příběhů a zápletek...Za mě nebyl ani jeden propadák. Některý nebyl třeba až tak zábavný jako jiný, ale číst se dají všechny díly.

evik75

Milý příběh, přestože trochu smutný, ale nakonec se šťastným koncem.

vcielka

Najlepsia cast serie? No, asi ano. Prva, ktorej davam vsetky hviezdy. Velmi pekne sa to pieklo, tahalo a vrcholilo. To zufalstvo chudaka Michaela som az citila a sucitila s nim. A ten zaverecny list od Johnovej matky bol nadherne podany.

Gilnien

Tohle byl dobry díl, postava Michaela byla vylíčena se všemi jeho přednostmi i chybami, díky čemuž byl čtenáři blíž a dostalo se celému příběhu větší věrohodnosti.

Lee7

I když díl patří mezi silnější příběh se smutkem v pozadí, byl úžasný a velmi silný. Čte se samo a nedávám spát.. A i tak nechybí správný humor hrdinů.. tady jen díky Colinovi a jeho správného směru ;)

Kačka227

Zatím asi nejsmyslnější díl. Četlo se to jedním dechem. Co dodat ... snad jen zaplaťpánbůh za Colina ;-)

J.Pepi

Knihy této série mě vždycky chytnou a nepustí. Všechny jsem je zatím přečetla během jednoho dne/ noci. Musím říct, že během čtení knihy jsem musela přesouvat svůj pomyslný žebříček Brigertonů/ Hastingsů/ Stirlingů, protože Michael mě okouzlil už na prvních stránkách knihy a od začátku jsem mu fandila.

tetepoko
19.05.2020

6. díl série Bridgerton, ve kterém k sobě hledají cestu Francesca a Michael. Jak už zde bylo řečeno, příběh je smutnější než ostatní, autorka přidělila Francesce jako ženě těžší osud než zbytku svých hrdinek.
Některými událostmi je díl provázán se 4. dílem, tudíž doporučuji číst sérii postupně.