Výzva

Výzva https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460534/bmid_vyzva-CVP-460534.jpg 4 717 122

Briar U série

< 4. díl

Vysoká měla být moje šance, jak bych se mohla zbavit komplexu ošklivého káčátka a roztáhnout křídla. Místo toho jsem skončila v domě sesterstva plném nepříjemných holek. Nedokážu mezi ně zapadnout, proto nemůžu výzvu sester z Kappa Chí odmítnout. Výzva zní: Sveď toho nového rajcovního hokejistu ze třeťáku. Conor Edwards vymetá každou párty v univerzitní Řecké čtvrti stejně jako postele holek ze sesterstev. Zamilujete se do něj dřív, než pochopíte, že kluci jako on nevěnují holkám jako já jediný pohled. Pan Oblíbený mě však zachrání – místo aby se mi vysmál, souhlasí s tím, že se mnou půjde do ložnice a bude předstírat, že jsme na to spolu vlítli. A pak mě naprosto dorazí, když oznámí, že v tom předstírání chce pokračovat. Jak se ukázalo, Conor se rád baví a dál to hrát na holky ze sesterstva mu připadá jako hodně velká zábava. Odolat jeho pohodářské povaze a sexy vzhledu je však skoro nemožné. A navíc si začínám myslet, že v Conorovi se toho možná skrývá víc, než dává sám najevo.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Dare , 2020

Zlá-Ňufie
12.01.2022 5 z 5

Byla sem varována, ohledně hlavní hrdinky, takže jsem neměla příliš velké očekávání.
Nakonec mi to přišlo fakt fajn a Connor je bezva. Taylor mě dost rozčilovala no.
To drama na závěr vych si reda klidně odpustila, to mě v dočtení pěkně zbrzdilo.
Ale je to Elle a ja tohle kliše prostě můžu :)

katerina3329
24.12.2021 5 z 5

DOPORUČUJI. Odpočinkove čtení.

Lutzinka
01.12.2021 3 z 5

Žádná sláva, už mi to přijde moc překombinované. Jsou rozhodně lepší díly.

kraibiska
26.11.2021 5 z 5

Mám ráda tento žánr

katkaq
17.11.2021 3 z 5

Naivní romantická oddechovka. Asi začnu tomuhle typu knih říkat Kennediovky.

genikuxik
06.11.2021 5 z 5

Autorka je skvělá. Každá kniha je svým způsobem originální. Bezvadná oddechovka na odpoledne.

Blanka29
02.11.2021 5 z 5

Tak to byla panečku jízda :) Connor byl zlatíčko a měl místy až neskutečnou trpělivost. Taylor i přes své komplexy z váhy, byla pohodová a měla smysl pro humor. Konec se mi místy zdál natahovaný, ale dalo se to :) Skvělé ukončení série. Snad vydavatelství vydá i poslední knihu, která se má zabývat všemi páry série OFF CAMPUS :)

hana1039
28.10.2021 5 z 5

Elle Kennedy je jistota, že se u její knihy budeme bavit, já ano.. Každý z nás si cestou životem ( nebo většina lidí) uvědomí, kým je a co chce dělat.. Pro studenty je to VÝZVA a na každém z nich je, jak se s tímto popere....

LilianaFalcon
24.10.2021 4 z 5

Až na ten rozvleklý překombinovaný konec to bylo skvělé.

LucySmile
22.10.2021 4 z 5

Knížku jsem si opravdu užila, je ti skvělá oddychovka. Conor je sympatický, Taylor mi už tak skvělá nepřišla. E. Kennedy píše fantastické knížky, tato je trochu slabší, proto dávám jen 4*.

petusska01
11.10.2021 5 z 5

Elle a jej hokejisti!! To je vždy topka! Je pravda, že najradšej čítam o sebavedomých ženách, samostatných a Taylor mi v tomto trochu nesadla. Dialógy a chémia medzi nimi bola úžasná a potom zrazu také sebaznicujuce myšlienky. Connor bol úžasný, riešil si aj svoje drámy, ale ako vystupoval a pristupoval k Taylor to bolo obdivuhodné. Celkovo by som príbeh zaradila k tým slabším z hokejovej série ale rada som sa "stretla" s ostatnými známymi a kto má rád predchádzajúce príbehy neurobí chybu ani s týmto.

avalonek
27.09.2021 5 z 5

Sice mě oba občas trošku štvali,ale jinak jako vždy povedené čtení od autorky..Všechny je mám strašně ráda a vždy mě potěší,když čtu i o všech předchozích párech..

janesy
26.09.2021 3 z 5

Tuhle autorku mám ráda, ale...Tenhle díl se mi líbil nejméně. Zakomplexovane Tay bylo až příliš a Conor s ní měl svatou trpělivost.

Janulkaxxx
20.09.2021 5 z 5

Autorka opět nezklamala. Její knihy jsou Nej.

Kristy.Seb
19.09.2021 5 z 5

Všichni se snažíme zjistit, kdo vlastně jsme, a schováváme se za maskou odvahy.

Opět skvělý příběh! Skvělý prostředí, skvělí kluci!

EvikU.
14.09.2021 5 z 5

Moc jsem se bavila, asi nejvíc z téhle série. Opravdu povedená kniha, sice konec je jasný, jak to dopadne, ale to mi vůbec nevadilo. Hlavně první půlka mě hodně bavila. Tak nějak jsem byla na stejné vlně humoru. A kdo by si neoblíbil Conora. :-)

kacenka6144
13.09.2021 5 z 5

"Chápu, že hokej je v podstatě o tom, že se banda prvňáčků pere o mrňavý černý puk, zatímco se jim sudí snaží zabránit, aby se navzájem povraždili. Je to vlastně docela roztomilý."

Já tuhle ženskou fakt žeru. Její knížky se sportovní tematikou nemají chybu. A mám pocit, že je v jejich psaní čím dál tím lepší. A jenom doufám, že už kluci ten pohár konečně vyhrají. :-)

Kekik
04.09.2021 5 z 5

Skvělá kniha z oblíbené série od oblíbené autorky. Je příjemné vrátit se mezi známé postavy a prostředí.

Na Connora jsem se těšila a nezklamal. Taylor byla občas trochu nesympatická, ale není divu. Vím, jaké to je, když vás někdo ponižuje kvůli postavě.
Těším se na další knihu od Elle Kennedy. Pokaždé si její tvorbou zpříjemním čas a krásně si odpočinu.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

"Všichni se snažíme zjistit, kdo vlastně jsme a schováváme se za maskou odvahy"

Skvělé zakončení série ️ Elle je sázka na jistotu,její příběhy z hokejového prostředí jsou skvělé, romantické a vtipné..sice předvídatelné,ale tady mi to vůbec nevadí..u Výzvy jsem se hodně nasmála, Conor byl naprosto dokonalý ️kdyby se naučil líp komunikovat,tak by se vyhnuli tomu menšímu dramatu,ale to by pak nebylo ono V Taylor jsem se hodně viděla...ze začátku zakřiknutá holka s komplexi ze svého vzhledu,ze které se vyklubala strašně fajn pohodová holka ️ Strašně se mi líbilo jak se ten jejich falešný vztah vyvíjí a pomalu se propracovávají ke skutečnému ️ ostatní kluci z předchozích dílů nezklamali...pořád vtipní,sexy troubové ️ Série Off Campus a Briar U řadím mezi ty nejlepší co jsem kdy četla

lihate
22.08.2021 5 z 5

"Bez ohledu na to, co uděláte nebo jakkoli upřímně se omluvíte, občas prostě lidem ublížíte natolik, že je od sebe nadobro odeženete. Lidé vaše chování strpí jenom do určité míry."

"Lhát se musí člověk naučit a pocit viny přetrvá navěky."

Bych mohla číst knihu o každém zmíněném ve všech knihách z Briaru a stejně bych se bavila. Elle Kennedy prostě nezklame.
Panejo... Tohle byl asi nejlepší díl, nejvíc napínavý s největší akcí a s mega citama.
Bylo mi Conora líto, protože minulost si nevybírá kdy zaútočí. Vlastně mi ale bylo mnohem víc líto Taylor, nevím jestli mají holky nějakej jinej mozek, ale asi by mi v jejím případě taky hlavou běželi všechny možný scénáře a hledala bych chybu u sebe. Asi bych ve většině případů reagovala prostě stejně.
Přesto, že jsou oba rozdílní, jsou nakonec naprosto stejní. Oba mají své strachy, stinné stránky a bouřlivé dny. Ne pokaždý, je všechno jednoduchý a je důležitý vědět, že je o koho se opřít a že se tím všechno nepodělá, i když to momentálně tak vypadá.
Tahle kniha se mi líbila moc, a už teď se těším, až se jednou do Briaru vrátím.

"Rozchody bývají zničující a nikdy toho člověka ze svého života docela nevymažete. Vždycky po něm zůstane maličká stopa, skvrna, které se nikdy nezbavíte."

"Nic nás neutváří tolik jako přátelé. Teda i rodina, to jasně. Rodina nás naprosto zmrví. Ale přátelé, ti jsou pro nás jako cihly, hřebíky a sádrokarton. Tvoří náš půdorys, jenže ten půdorys je věčně v renovaci. Všichni se rozhodujeme, kým se máme stát, volíme si, měníme se, dorůstáme do toho, kým jsme. Naši přátelé představují vlastnosti, které chceme přijmout za svoje. Jsou tím, kým chceme být."

tajemství první láska romantika kanadské romány

Elle Kennedy
kanadská, 1982