Výzva

Výzva https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460534/bmid_vyzva-CVP-460534.jpg 4 717 122

Briar U série

< 4. díl

Vysoká měla být moje šance, jak bych se mohla zbavit komplexu ošklivého káčátka a roztáhnout křídla. Místo toho jsem skončila v domě sesterstva plném nepříjemných holek. Nedokážu mezi ně zapadnout, proto nemůžu výzvu sester z Kappa Chí odmítnout. Výzva zní: Sveď toho nového rajcovního hokejistu ze třeťáku. Conor Edwards vymetá každou párty v univerzitní Řecké čtvrti stejně jako postele holek ze sesterstev. Zamilujete se do něj dřív, než pochopíte, že kluci jako on nevěnují holkám jako já jediný pohled. Pan Oblíbený mě však zachrání – místo aby se mi vysmál, souhlasí s tím, že se mnou půjde do ložnice a bude předstírat, že jsme na to spolu vlítli. A pak mě naprosto dorazí, když oznámí, že v tom předstírání chce pokračovat. Jak se ukázalo, Conor se rád baví a dál to hrát na holky ze sesterstva mu připadá jako hodně velká zábava. Odolat jeho pohodářské povaze a sexy vzhledu je však skoro nemožné. A navíc si začínám myslet, že v Conorovi se toho možná skrývá víc, než dává sám najevo.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Dare , 2020

Rapeh
11.10.2022 4 z 5

Odpočinkové čtivé nenáročné a na podzimní depresi ideální balzám

Nermal
13.09.2022 4 z 5

Dočetl jsem druhou sérii o hokejistech a poslední příběh se mi zdál nejlepší. Conor byl nečekaně trpělivý kluk bojující se svými démony z dětství a Taylor konečně nebyla bezstarostně bohatá, ani nebetyčně krásná holka a jako taková musela být určitě čtenářkám daleko bližší než třeba Summer.
Start děje byl raketový, střed trochu pomalý a závěr dobře vypointovaný a opatřený závažnějšími tématy, takže i zhltnutý velmi rychle. O humor se tentokrát zasloužil mimo jiné i trenér.
(Za sebe doufám, že se časem podíváme i jinam než jenom na hokej.)

MAU256
08.09.2022 5 z 5

Další krásně čtivé pokračování z vysokoškolského hokejového prostředí. Tentokrát se stal hlavní postavou Conor a jeho cesta k lásce, i když to možná bylo naopak a hlavní postavou byla Taylor a její cesta k lásce. Každopádně jsem si užila celou sérii. Mohu jen doporučit, samozřejmě zase těm, kdo mají rádi romantické knížky.

Leído
21.08.2022 4 z 5

Konečně někdo "nedokonalý". Už jsem si myslela, že na Briaru můžou studovat jen namakaní sportovci a barbíny. S Taylor se bylo snadné ztotožnit. Všechny její obavy jsem chápala a Conora jí přála. Další skvělý příběh a hezká tečka na závěr série. Jsem ráda, že nakonec došlo i na trenéra :)

princesse
15.06.2022 4 z 5

Poslední díl série a škoda. Vždycky se u toho odreaguju a to je účel. Samozřejmě má i tento díl své mouchy, ale to měl každý z nich. Vůbec to ale nevadí, smyslem těchto sérií přece není hluboké zamyšlení a hledání životních mouder. Takže když víte co čekat, nebudete zklamaní. Jako odreagovačka ideální.

Olga8480
10.05.2022 5 z 5

Co na to říct...opět super příběh. Pro mě jsou knihy Elle Kennedy skvělou volbou k relaxu a pobavení. Vždy se při dočtení jednoho dílu nemůžu dočkat koho si vybere pro ten další.

Knižnítoulky
23.04.2022 4 z 5

Čtvrtý díl ze série Briar U dostal název Výzva. Série o hokejistech mě baví a užívám si každý díl. Jedná se velmi jednoduchou, ale účelnou oddechovku, která se lehce čte a pomůže k relaxu při nenáročné knize.

adela2230
22.04.2022 4 z 5

Kniha se dobře čte. Příběh je dost poutavý, což má autorka skoro pokaždé. Jen občas bych řekla, že v některých situacích by se hlavní hrdinka mohla chovat trochu lépe.

Jita160
20.04.2022 4 z 5

Elle je opravdu dobrá spisovatelka.
Urcitě oslovuje rozsáhlou věkovou kategorii čtenářek toho žánru.
Výzva byla milá,vtipná a zábavná.
Holky s nízkým sebevědomím mají vždy zkreslený pohled na své kamarády a i na kluky, kteří o ní mají zájem.
Taylor byla kvůli svému zvhledu a postavě velmi uzavřená ...no a co tak měla velká prsa a nějaký špíček pro kluky je to spíš přednost než něco za co by se holka měla stydět.
Conor...boží,sukničkář, potížista, ale když přišlo na výzvu aby předstíral ,že je falešný přítel Taylor tak byl velmi trpělivý a tolerantní.
Příběh byl fajn a doporučuji si přečíst celou sérii.

Amitiel76
01.04.2022 4 z 5

Taková milá, jednoduchá knížka pro chvíle, kdy potřebujete něco na odlehčení. Není to nic úžasného, z čeho si sednete na zadek, ale kupodivu vás rychle vtáhne do děje. Příjemně se čte, postavy si oblíbíte, a dokonce přejdete i fakt, že je kniha plná všemožného klišé, a že jste něco podobného četli už nejmíň dvacetkrát.
Vůbec mi nevadilo že už se jedná o čtvrtý díl série. Prostě jsem po ní na regále v knihovně sáhla. Ale že bych nutně musela vyhledat další části, tak to asi určitě ne. Přesto dávám čtyři hvězdičky, protože v žánru romancí, to bylo více méně fajn počtení.

knihomolkaJani
15.03.2022 5 z 5

Jen těžko se mi s touto sérií loučí. Elle psát prostě umí. Najdete zde velmi hezký romantický příběh u kterého se budete usmívat, ale i nepochopitelně kroutit hlavou. Příběh přečtete jedním dechem! DOPORUČUJI!

Miliamka
12.03.2022 5 z 5

Elle prostě umí. Její knížky se čtou všechny velmi rychle. Já mám u ní vždycky pocit, že žiju na chvíli v Americe a vracím se zase na vysokou. Tohle za mě byla velmi silná kniha, která se věnuje těžším tématům - možná pro mě i dost osobním. Jen by jen všichni ti kluci nemuseli být tak neuvěřitelně trpěliví, vtipní a milující...

lenka7679
11.02.2022 5 z 5

Naprosto miluji celou sérii Briar U. Pokud hledáte něco nenáročného, napsaného tak čtivě, že za odpoledne to slupnete jako malinu a ještě se u toho budete přiblble usmívat, tak neváhejte a začtěte se.
Taylor je dle svých slov oplácaná nezajímavá holka, kterou nikdo nechce. Conor je jednou z hvězd Briarského hokejového týmu, je hříšně krásný a jeho svaly jsou jako vysoustružené. Navíc je to prvotřídní děvkař. Říká to o sobě i sám.
Doporučuji.

Pája699
09.02.2022 5 z 5

Elle Kennedy píše fantasticky. Ne bez důvodu patří k mým oblíbeným autorům. Její knihy pobaví, jsou plné humoru, „vážných témat“, no prostě se nenudíte ani na chvilku. Knihy mám vždy přečtené v rekordním čase .-) Hokejisti jsou moji oblíbenci a na příběh Conora Edwardse a Tay jsem se těšila a zklamaná jsem nebyla. Conor je sympaťák a zlatíčko, u Tay jsem to měla trošičku těžší s těmi sympatiemi a celkové její dětinské chování mě občas zvedalo ze židle. Konec zbytečně natahovaný, ale dopadlo to tak jak mělo. Celá série určitě stojí za přečtení!

ZHrdinka
31.01.2022 5 z 5

U tohohle dilu jsem se nasmala. Elle nezklame. Mam rada jeji knizky. Ted bych si prala dalsi dil o trenerovi a profesorce. To by bylo super.

tatjana1737
26.01.2022 4 z 5

(SPOILER) !!! POZOR SPOILERY !!!

Zjistila jsem, že knihy od Elle Kennedy musím číst s časovým rozestupem, protože pak vůči ní nejsem tak příkrá. Čtvrtý díl ze série Briar U, ve kterém se ale občas mihnou i postavy např. z Off-Campus, je vším, s čím jsem se u této autorky už setkala. Děj je sice trochu jako přes kopírák, ale Elle mě vždycky pobaví slovními přestřelkami mezi hrdiny i vzájemným jiskřením, takže jsem ochotná jí to odpustit. Sexuální scény pro mne už poněkud ztratily náboj, zejména díky neustálým úvahám, co by hlavní hrdinka (která je mimochodem panna), chtěla hrdinovi olíznout (nejčastěji břicho). Autorka se do každé knihy pokouší nenásilně vtlačit nějaké závažné téma: zde nejen pochybování o vlastním těle, ale i kyberšikanu. (To bylo docela drsné.) Conor nepřekvapil, ovšem Taylor mi tentokrát - ze všech dívčích hrdinek - nějak extra k srdci nepřirostla. S ohledem na to, že znám předchozí knihy, mne příliš nepřekvapilo, s kým randila paní Marschová, ale i tak jsem se bavila. Oproti tomu zázračnému obratu u mrchy Abigail se mi zas až tak věřit nechtělo, ale budiž, tyhle knihy jsou vlastně limonáda a musí končit dobře. Jen to tradiční schéma, že když už se ti dva milují, musí to nějak podělat a rozejít se, aby se děsně trápili a zase dali dohromady, mě zde vyloženě obtěžovalo. Za mne zatím nejslabší díl, i když úroveň si EK drží více méně pořád stejnou.

MilackovaN
24.01.2022 5 z 5

Nazvat oddechovkou to asi nemůžu, kniha může být pro mnohé dívky s nižším sebevědomím povzbuzující. Až u konce jsem zjistila, že jsem četla nejspíš poslední díl ze série, ale snad to ničemu nevadilo. K předchozím dílům se určitě ráda vrátím. Příběh plyne a velmi dobře se to čte. To drama na konci mi přišlo zbytečné, ale na druhou stranu je to také celkem důležitá osvěta.

0197
22.01.2022 5 z 5

Nechci se opakovat, ale nemůžu si pomoc, zbožňuju knihy od Elle Kennedy. Je to pro mě sázka na jistotu. Sázka, že dostanu čtivý příběh s jejím typickým humorem, sympatickými postavami, které vám přirostou k srdci a sakra chtěli by jste je za kamarády ve skutečném životě. Do toho nějaké menší drama a vážnější téma, každopádně stále v odlehčeném duchu nebo lépe řečeno nevyřvete si oči. Sexy hokejisti, kteří nejsou jen hromada svalů, ale jsou i chytří, starostliví, milé hlavní hrdinky, boží vedlejší postavy (jo narážím na Holise).

Jasně, vím, v každém díle jde o to, že kluk který si rád užívá vysokoškolského života se vším všudy, nakonec potká tu pravou. Ale sakra pořád to funguje. I kdyby byla další série o čtyřech dílech a pak další a další, pokaždé bych s úsměvem na tváři po knize sáhla a těšila se s čím autorka přijde tentokrát :-).
Tady máme předstíraný vztah, to žeru. Hlavní hrdina Connor byl zlatíčko. Jako vážně. Sice vzhledově není můj typ, ovšem ta jeho pohodářská povaha, hmm, asi bych i ty blond delší vlasy překousla :-). Mrzela mě jeho minulost, a to že Tay od sebe odehnal, každopádně pak se k tomu postavil čelem a vše napravil.

Co se týká Taylor já s ní problém neměla. Asi bych byla taky podezřívavá, že se tomu sexy, pohodářskému klukovi líbím zrovna já, ta holka, o které každý mluví jako o ošklivém káčátku. Líbilo se mi, jak se k ní Connor choval, věděl, že je před ním nejistá a dělal všechno proto, aby se sním cítila příjemně. Dával ji najevo, jak je krásná, dodával ji sebevědomí. Celé to postupné sbližování nemělo chybu. To drama na konci si mohla autorka už jako odpustit, ale budiž, aspoň jsem se pobavila u toho jak Connor zastavil dopravu :-).
Mimochodem rozhodně musím zmínit překlad, protože na tom sakra záleží a tato paní překladatelka je poklad, pokaždé když vidím u knihy její jméno, vím, že s překladem rozhodně bude vše v pořádku.

Evule114
20.01.2022 4 z 5

(SPOILER) Tenhle díl i když se čte dobře, tak se mi líbil ze všech nejméně. Asi už jsem moc stará na problémy typu malého sebevědomí u Tay. Vyzrálá žena by své křivky považovala za přednost nikoli nedostatek. Tohle chování mi zkrátka přišlo ještě nevyzrálé a to samé jsem měla i u Connora s dětským řešením jeho problémů.. Ale i tak jsem si oba oblíbila a jsem ráda, že jsem knížku přidala do své sbírky hokejistů.

jitka_dankova
14.01.2022 4 z 5

(SPOILER) Knihy Elle Kennedy jsou prostě odpočinkové odlehčené příběhy plné sexu, narážek na sex a sexy hokejistů. Tento je navíc na téma falešného chození, které mám v takových knížkách celkem ráda. Jen škoda, že si oba aktéři pak v knize vzájemně ublíží rozchodem, protože nejsou schopní řešit svoje problémy nejprve nějak normálně. Nerada čtu o takových nedorozuměních. Jinak je ale kniha fajn, je psána na střídačku z pohledu Taylor i Connora.

tajemství první láska romantika kanadské romány

Elle Kennedy
kanadská, 1982