Lov

Lov https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397194/bmid_lov-D4t-397194.png 4 1161 220

Briar U série

Říká se, že protiklady se přitahují. A nejspíš to je pravda, protože neexistuje žádný logický důvod, proč by mě měl přitahovat právě Colin Fitzgerald. Obvykle totiž neletím na potetované hokejisty, kteří si libují ve videohrách a jsou přesvědčení, že jsem povrchní a přelétavá. Jeho názor na mě mu vynesl první černý puntík. Nepomáhá ani fakt, že se kamarádí s mým bratrem. A jeho nejlepší kamarád se do mě zamiloval. Jo, a zmínila jsem se, že jsme spolubydlící? Na tom ovšem nejspíš nezáleží. Fitzy dal jasně najevo, že o mě nemá zájem, přestože to mezi námi jiskří tak, že by z toho náš dům lehl popelem. Nejsem holka, která by kluky lovila, a nehodlám s tím začínat. Mám dost práce s novou školou, úlisným profesorem a před sebou nejistou budoucnost. Takže až si můj sexy mlčenlivý spolubydlící uvědomí, o co přichází, ví, kde mě najde.... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Baronet

The Chase , 2018

Mellisek
17.06.2019 5 z 5

Jsem ráda, že se kniha odehrává ve známém prostředí. Elle Kenedy je prostě špička - kniha byla zábavná. A momenty kdy hlavním hrdinům přišel někdo do akce stáli za to :)

men0037
17.06.2019 4 z 5

Pěkná kniha ale predchozi serie me bavily více.

Petra38
17.06.2019 4 z 5

Knizky od Elle miluju, jsou plny romantiky,vasne a hlavne legrace. Tahle me zase velmi pobavila a co se tyce hlavnich postav, byli mi simpatičti,no jo jako vzdy:-)Cha, jen mam takovy dojem, co se tyce anotace,ze Summer tak vypada jako mrcha . Takovy to" az si uvedomi,o co prichazi tak vi kde me najde?! " to mi vazne nesedi...podle me,ten kdo daval dohromady anotaci spatne Summer vystihl. Jinak pro Colina bych taky mela slabost :-D jůů tetovany obr chlap ...:-) jo a tesim se na pribeh Brenny,nevim proc ale nejak me ta postava drazdi,jsem zvedava, jako osobnost se z ni vyvrbí....PS.: reakce na komentar o hezke pohadce,kdyz je vam kolem dvaceti, jen v dobrem ale myslim,ze na pohadky neni zena nikdy stara a navic doufam,ze takove "pohadky" se mym holcickam do ruky hooodne dlouho nedostanou :-D

Anna-Soltysova
16.06.2019 5 z 5

úžasná kniha, autorka píše pútavo, páči sa mi jej štýl písania, teším sa na ďalšie knihy od Elle Kennedy

betule3
16.06.2019 5 z 5

Kniha naprosto splnila má očekávání a autorka opět dokázala, že psát umí! Hlavní postavy mi byly sympatické a děj skvěle utíkal. Za mě super a těším se na další díl.

Tereza18
15.06.2019 3 z 5

Pěkná pohádka když je vám kolem dvaceti, řekla bych. :-)

oresvo
14.06.2019 4 z 5

Kniha se četla dobre ale na můj vkus to bylo zdlouhavý . Než se hlavní hrdinové k něčemu dostali bylo půl knížky pryč.
Ale jinak oddechove čtení. Těším se na další knížku .

Rudolf14
14.06.2019 5 z 5

Miluji její styl psaní, střídání postav a ten jejich náboj ???? Skoro vždy se čtou její knihy jedním dechem❤️

genikuxik
14.06.2019 5 z 5

Tento styl psaní se mi líbí. Hlavní postavy byly velmi sympatické. Já rozhodně doporučuji a těším se na další díl...

veveronka
13.06.2019 5 z 5

Jako vzdy vyborna.Pekny dej a cetlo se to samo

Saryinka
08.06.2019 5 z 5

Zase by mě zajímalo, kdo napsal tu anotaci, která je docela scestná.
Summer je naopak velmi sympatická postava a hrozně jsem si ji oblíbila. Fitzi to stejný i když byl dost nerozhodný a často bych ho nejradši pověřila za koule do průvanu :D ale sakra, tohle se mi moc moc líbilo a rozhodně si přečtu druhý díl. Doufám, že bude co nejdříve.

Ivet1990
04.06.2019 3 z 5

Za mě hodně velké zklamání. Četla jsem sérii off campus a byla jsem nadšená, že bude jako by pokračování. Po přečtení knihy jsem zklamaná podle mě se děj strašně dlouho táhne.

DianaTicha
04.06.2019 5 z 5

Tahle autorka sice píše všechny knížky na jedno brdo, ale pokud máte rádi její styl příběhu, tak je to tutovka. Užijete si klasickou zápletku ala hru na kočku a myš. Dialogy jsou pořád stejně vtipné a příběh má rychlý spád, přečetla jsem jedním dechem za večer a moc se mi to líbilo... Doporučuji a dala jsem 100%.

malazluta
04.06.2019 5 z 5

Elle Kennedy mě prostě baví a každá její kniha je pro mě sázka na jistotu. Už se těším na další.

Shanib
03.06.2019 5 z 5

Po těchto knihách (Off-Campus, Briar U) mám vždycky chuť vrátit čas zpátky na vysokou :D Sice mám blíž ke třicítce než ke dvacítce, ale Elle Kennedy mě prostě baví. Její knížky hltám jedním dechem a vždycky se u nich trochu zasním. Všechny postavy jsou jedinečné a kluci z hokeje jsou prostě...uff. Přiznám se, že jsou často mými oblíbenci zrovna ti, kdo u dotyčné hlavní hrdinky ostrouhají. Hunter mi opravdu zlomil srdce, ale těším se na třetí díl, který bude věnovaný jeho příběhu.

Karola050716
03.06.2019 4 z 5

Elle Kennedy mě prostě baví. Je to spíše oddychové čtení, ale pro mě maximální relax. Příběh Summer a Fitze mě hodně bavil kvůli tomu neustálému napětí a pro tu řadu nedorozumění mi přišel uvěřitelný, protože se střetly rozdílné osobnosti a předsudky byly velké. Občas trochu přehnané, ale hodně zábavné. Na Brennu se hodně těším.

uminaa
02.06.2019 5 z 5

Milujem túto autorku a jej knihy :) Vždy si pri jej knihách poriadne oddýchnem, až mi je ľúto, že nemajú 1000 strán, pretože takto ich prečítam vždy za pár hodín a je koniec. :(
Aj keď sa tu nájde dosť humoru, romantiky, erotiky, aj trošku toho napätia, dala by som knihe 4 a 9/10*. Bola naozaj iba o malilinkatý kúsoček horšia než Off-Campus - Fitzy mal pre mňa trošku menej šťavy než jeho bývalí spoluhráči. Ale aj napriek tomu túto knihu milujem a dúfam, že sa čoskoro dočkám aj ďalšej knihy (alebo ešte lepšie ďalších kníh) zo série. Knihu rozhodne odporúčam :)

Lil30
02.06.2019 4 z 5

Off-Campus i Wags jsem si neskutečně oblíbila a moc jsem se těšila na začátek další série. A ani tahle kniha mě nezklamala. Divoká Summer se mi zalíbila hned od začátku a Fitz se k ní skvěle hodil. Těším se na další díl o Brenně, která je taky pěkné kvítko a mám tušení, kdo si k ní v ukázce přisedl ;-)

trynitrix
01.06.2019 4 z 5

Klasika co neomrzí :-)

Kekik
30.05.2019 5 z 5

Výborný začátek nové série.
Summer jsem si oblíbila okamžitě. Fitz byl v několika případech dost na pěst. Vadilo mi, jak u Summer viděl jen to nejhorší. Nakonec ale pochopil, co je nejdůležitější. A hned se mi líbil víc. I to tetování mu odpouštím.
Tentokrát je cesta ke vztahu Summer a Fitze složitější. A to se mi to líbilo. Že to nebyla pohádka hned zkraje knihy. Tedy "rozchodová scéna" byla naprosto zbytečná. Hunter příběh velmi oživil a moc mu přeji samostatnou knihu, stejně jako Hollisovi. Určitě budou.
Téma ADHD a "učitele" bylo zajímavé. A Selena Gomez pobavila nejvíc.
Na Brennu a její příběh jsem zvědavá. Ta holka mě moc bavila. A myslím, že dojde k oživení hokejové krve. Doufám, že to tak bude.
DOPORUČUJI.