Lov

Lov https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397194/bmid_lov-D4t-397194.png 4 1161 220

Briar U série

Říká se, že protiklady se přitahují. A nejspíš to je pravda, protože neexistuje žádný logický důvod, proč by mě měl přitahovat právě Colin Fitzgerald. Obvykle totiž neletím na potetované hokejisty, kteří si libují ve videohrách a jsou přesvědčení, že jsem povrchní a přelétavá. Jeho názor na mě mu vynesl první černý puntík. Nepomáhá ani fakt, že se kamarádí s mým bratrem. A jeho nejlepší kamarád se do mě zamiloval. Jo, a zmínila jsem se, že jsme spolubydlící? Na tom ovšem nejspíš nezáleží. Fitzy dal jasně najevo, že o mě nemá zájem, přestože to mezi námi jiskří tak, že by z toho náš dům lehl popelem. Nejsem holka, která by kluky lovila, a nehodlám s tím začínat. Mám dost práce s novou školou, úlisným profesorem a před sebou nejistou budoucnost. Takže až si můj sexy mlčenlivý spolubydlící uvědomí, o co přichází, ví, kde mě najde.... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Baronet

The Chase , 2018

Lucuschka
29.05.2019 4 z 5

Ldo zná autorku, tak vi, jak ro u ní chodí. Spousta svalnatých hokejistů a adrenalinu, ale i romantiky, vášeň a lidských emocí. Dostala ksem přesně to, co jsem očekávala a na co se těšila, to jest zaručenou kvalitu a zabavné čtení.

Schalli
28.05.2019 5 z 5

Pěkná knížka. Nasmála jsem se u ní. Příjemná oddechovka.

anishta
26.05.2019 5 z 5

Tak jo, obálka je celkem děsivá, ale to nevadí. :D Každopádně mám ráda styl psaní autorky a hrozně ráda jsem se vrátila do Briaru k nové generaci fešáckých hokejistů. Nehorázně se těším na příběh Brenny.

jana6476
22.05.2019 5 z 5

Neuvěřitelný příběh. Jsem z něj nadšená. Se Summer jsem se ztotožnila jak z žádnou jinou postavou. Od Royalů přes hodného kluka po off-Campus. Je jiná. A to je právě ono. Fitzy je skvělý a hlavně je taky jiný.. Přeci jen v Off-Campus byli všichni v něčem stejní (Garrett, Logan, Dean i Tucker). Neskutečně se těším na Risk. To bude fakt něco!

LilianaFalcon
22.05.2019 4 z 5

Tak to bylo povedené, ehm. kdyby to byl příběh ze SŠ :-) Nějak se mi nechce věřit, že se takhle chovají vysokoškoláci ale co už :D Jinak ultra jednoduchá zápletka, kterou autorka celkem zvládla.
Hodně se mi líbilo, že hlavní hrdinka měla ADHD.
Fitze mi bylo líto. Joho rodiče byli vážně na odstřel.
Ale nemůžu si pomoct, na pátou hvězdičku tomu něco chybělo. Taková autorčina klasika. Skvěle zvládnutá rutinní práce.

Maruš.D
22.05.2019 4 z 5

Naprostá spokojenost.
Stoprocentní styl autorky, provázanost s Off- campus a boží postavy. Kniha je oddychová, bez velkého drama a zápletky. Nicméně jí to neubírá na zábavnosti. U knihy se nenudíte a jen hltáte vtipné dialogy, situace a postavy. Už se těším na další díl :-)))

1moniccka
22.05.2019 5 z 5

Knizka byla super. Ale od tehle autorky to ani jinak nejde nez aby byly suprr. A co se mi i libilo bylo zmineni o postavách z minulých knížek of-Campus bylo to krátké ale zajímavé jak se snaži to trochu provázat. Už se těším na pokračování

LuciKo
20.05.2019 4 z 5

Elle tak, jak ji známe. Sympatická hlavní dvojice plná protikladů, příběh, který má spád a nenudí. Hlavně moc chválím, že si na konci autorka odpustila zbytečná dramata mezi Summer a Fitzem, vůbec to pro vystavění příběhu nebylo třeba.

Abnička
19.05.2019 5 z 5

Četli jste anotaci? A zaregistrovali jste tam: “Nejsem holka, která by kluky lovila, a nehodlám s tím začínat”. To mi nějak nesedí, protože tohle vlastně celou dobu má milá Summer dělala. Ale ne, abych jí nekřivdila. Ta holka byla skvělá. A Fitz taky. A já byla nadšená že šlo o romanťárnu. A že šlo o hokejisty. A hlavně šlo o tak trochu pokračovaní mojí oblíbené série Off-campus! Vše co je od Elle Kennedy je skvělý a tohle nebyla výjimka!
Ikdyž je tahle knížka oddechovka. A já si její čtení naproto užívala. Hrdinové a celé to hokejové prostředí,
zvlášť teď, když se hrálo MS v hokeji. No byla to nádhera. Knížku jsem zhltla za necelé dva dny. A ano, čekám kdy si dám re-reading.
Tahle knížka ale i tak byla jiná než celá série Off-campus nebo Hodný kluk či Zůstaň. Tady je v hlavní roli holka, která se snaží získat Fitzovo srdce. U ostatních knih to bylo naopak. A byla to příjemná změna a já se nestihla nudit. Summer byla vtipná holka, které je všude plno ale je to holka s velkým srdcem. Já si jí oblíbila pro její osobnost, ta holka byla občas k nezaplacení. Fitz je samotář ale fajnkluk.
Takže pokud máte rádi hokejisty a romány.. Tohle je pro Vás!

Majuš333
19.05.2019 5 z 5

Tak toto bola ďalšia parádna jazda a ďalší úžasný zážitok pre mňa :) Som nadšená! Toto je presne ten druh kníh, ktoré keď otvoríte, stanú sa z vás maniaci...stále chcete viac...a zastavíte sa až na konci :) A je vám srdečne jedno, či čítate celý deň, či celú noc a na nejaké povinnosti sa tiež určite vykašlete... A ani v najmenšom mi neprekáža, že tieto série sú určené pre mladšiu vekovú kategóriu...na to tiež zvysoka kašlem :)
Som veľmi rada, že si Elle vytvorila cestičku pre 'nekonečnú' sériu a pevne verím, že to 'Hrou' neskončí...

mishelll58
18.05.2019 5 z 5

Moc dobrá kniha. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Vtáhne vás neuvěřitelně do děje a vy prožíváte příběhy hlavních hrdinů na vlastní kůži. Navíc kniha dokáže dost pobavit. Byla to první kniha od této autorky, kterou jsem četla a už se těším až si přečtu nějaké další:)

Š.Ala
16.05.2019 4 z 5

Celkem dobré počteníčko. Fitz mě teda asi tak 70% knihy štval,ale co už... :-)
Každopádně se už těším na další díl.

mimisko
15.05.2019 5 z 5

Toto se povedlo. Málokdy mám raději hl. hrdinku než hrdinu. Tady u mne Summer vyhrála.

prcek19
15.05.2019 4 z 5

Jak já mám ráda tuhle autorku..navíc se jako fanynka hokeje a fotbalu na knihy moc a moc těším a musím říct, že ani touto knihou mě autorka nezklamala..o tom svědčí, že sem ji přečetla za jeden den..absolutně sem se nemohla od knihy odtrhnout a doufám, že se brzy dočkáme další knihy ze série..i když bylo od začátku jasné, jak to dopadne, tak se mi moc líbilo, jaké napětí vznikalo mezi Fitzem a Summer a já si říkala, tak kdy už to konečně přijde

Lofda
14.05.2019 4 z 5

Autorku mám ráda a i tentokrát jsem se opravdu hodně bavila! Návrh ještě nic nepřekonalo, ale Fitz a Summer byli skvělí a jejich příběh má u mě pomyslnou stříbrnou medaili ;-) Možná to způsobil fakt, že jsem se po čase vrátila ke "starým známým"? Každopádně jejich příběh stojí za přečtení a těším se na Bí.. Tuším ale, že na vyprávění o Hunterovi si počkáme ještě o chvilku déle ;-)

peitho.1
14.05.2019 5 z 5

Další skvělá kniha od Elle Kennedy, pokud se vám líbila série Off-Campus, tak budete nadšení. Nechybí nic, najdete tu sympatické postavy, jiskření, vtipné hlášky, trochu romantiky, trochu sexu a jako třešničku na dortu - postavy z předchozí série.
Já jsem si čtení užila a těším se na další díl :)

maja11231
13.05.2019 5 z 5

Oddechová kniha

Elčokča
13.05.2019 4 z 5

Knížka super, Fitz boží, ovšem nejvíc nadšená jsem z toho, že navazuje na Off-Campus. Bohužel Summer mi vůbec nesedla... Přirovnání s Pravou blondýnou mi připadá dost trefné.

bezzink
13.05.2019 3 z 5

Pekna sladarna. Autorka pise velmi ctive, vtipne, ma to hlavu a patu. Nicmene na me je tam tradicne moc "pér" a jejich skoro az uctivani. :D Za mych pubertalnich let bych tomu dala urcite vic hvezdicek, clovek ale starne a s tim i jeho preference v danem zanru.

Evitsa
12.05.2019 5 z 5

Jak já zbožňuji,když jsou série propojené! :-)
Hltala jsem to celou noc až do samého rána,a dost jsem se zasmála,ten její humor a sarkasmus fakt miluji!!!
(Co máš proti barvám,Coline?To tě červená c dětství šikanovala?Přebrala ti zelená holku?Černá,šedá,šedá,černá,černá,a hele!Další černá.) :-))))))))))))))))))))))))
Huntera mi bylo líto čekala jsem,že se nakonec zaplete s Brenou tak se,už těším na další díl,který bude...kdo ví...???