Lov

Lov https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397194/bmid_lov-D4t-397194.png 4 1160 220

Briar U série

Říká se, že protiklady se přitahují. A nejspíš to je pravda, protože neexistuje žádný logický důvod, proč by mě měl přitahovat právě Colin Fitzgerald. Obvykle totiž neletím na potetované hokejisty, kteří si libují ve videohrách a jsou přesvědčení, že jsem povrchní a přelétavá. Jeho názor na mě mu vynesl první černý puntík. Nepomáhá ani fakt, že se kamarádí s mým bratrem. A jeho nejlepší kamarád se do mě zamiloval. Jo, a zmínila jsem se, že jsme spolubydlící? Na tom ovšem nejspíš nezáleží. Fitzy dal jasně najevo, že o mě nemá zájem, přestože to mezi námi jiskří tak, že by z toho náš dům lehl popelem. Nejsem holka, která by kluky lovila, a nehodlám s tím začínat. Mám dost práce s novou školou, úlisným profesorem a před sebou nejistou budoucnost. Takže až si můj sexy mlčenlivý spolubydlící uvědomí, o co přichází, ví, kde mě najde.... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Baronet

The Chase , 2018

Maggie168
12.05.2019 5 z 5

Prostě Elle Kennedy, netřeba nic dodávat, jako vždy skvělá kniha! Četla jsem originál v angličtině, stejně jako druhý díl a máte se na co těšit!

Princezna_1
12.05.2019 5 z 5

Další úžasná knížka od autorky. U ní se nikdy nespletete.

fa.sci.ko
10.05.2019 5 z 5

Dva nekonečné roky čekání na pokračování o hokejistech z Briaru se rozhodně vyplatily. Bylo to samozřejmě skvělý, sexy a vtipný. Víc netřeba dodávat.
Snad kromě: Elle Kennedy, totálně tvoje knihy žeru! :D

OntkovaK
09.05.2019 5 z 5

Spisovatelka ma nesklamala.Je super.Už sa teším na další diel.Dúfam,že nebudem dlho čakat.Ja si tiež myslým na nepriatela číslo 1 vo vztahu s Brenou.Takže na knihu RISK a na Brenu sa už teším.Vydavatelia majte z nami zlutovanie.

EvaSupovic
09.05.2019 5 z 5

Super oddechovka ????

ptavichripkaa
08.05.2019 5 z 5

Miluju knihy od Elle Kennedy, tahle není výjimkou.

Katka7922
08.05.2019 5 z 5

Rozhodovala jsem se mezi 4 a 5 hvězdičkami. Nakonec kvůli překrásné dívce na obálce, která se k této knize fakt hodí, jsem se rozhodla pro 5 hvězdiček i když jsem četla od Elle lepší. U mě prostě navždy bude vítězit Dean a Allie. Kdyby v téhle knize bylo více Deana tak bych se fakt nezlobila :-)
Moc se těším na příběh Brenny a jejího vyvoleného (tuším, že to bude asi nepřítel číslo 1 :-))
Mezi nimi by to mohlo dobře jiskřit :-)

AliceTief
07.05.2019 5 z 5

Ella nezklamala, kniha přečtena na jeden nádech Fitz mě hodně bavil. Summer jsem si moc neoblíbila, ale nevadila mi =)

jojinka7
07.05.2019 4 z 5

Kniha byla moc fajn, ale od Kennedy jsem četla i lepší... možná se mi víc líbí, když kluk "nahání" holku, než obráceně, takže to bude možná tím a občas se mi některé momenty zbytečně vlekly. Osobně preferuji sérii WAGS se staršími hrdiny :), vysokoškolské prostředí je fajn, ale někdy jsou postavy ještě trochu dětinské. Moc mě mrzí, že ještě nikdo nepřeložil její detektivní romance.
Dávám 4 hvězdičky, protože v žánru ženských románů pořád tato kniha patří v žebříčku vysoko.

kopretina001
06.05.2019 4 z 5

Dlouho jsem se rozmýšlela mezi 3 a 4*, nejvíc by mi asi pasovalo 3,5*, ale půlky tu bohužel nejsou. Byla jsem na tu knížku děsně natěšená, ale za mě lehce zklamání. Ale co jsem zatím četla od autorky, bylo super.

barca8336
06.05.2019 2 z 5

Asi budu jediná s negativním hodnocením, ale tohle se mi nelíbilo. Za mě to byla nuda. Ze začátku se to dalo, ale potom se to prostě táhlo a už mě to přestalo bavit. Četla jsem lepší. :-(

inom
06.05.2019 5 z 5

Tak tohle je přesně ten typ příběhu, při kterém dočtete a máte chuť přetočit knihu na začátek a začít znovu. Prostě bomba. Jasně, Garret a Hannah zůstanou u mě asi navždycky na prvním místě, ale musím se přiznat, že chybělo málo a museli by se o to místo podělit s Fitzem a Summer. Za mě byl tenhle díl dokonce o něco lepší než Omyl v sérii Off-Campus. Já prostě nemám slov jak se to Elle vždycky podaří. Neskutečně se těším na díl o Brenne, který jsem četla v angličtině a jako vždycky je to pecka. Doufám, že nás Baronet nebude trápit a vydají ho ještě tenhle rok.

jani.ruzicko
05.05.2019 5 z 5

Knihy od Elle jsou prostě srdcovky a opět mě autorka přesvědčila, že si zaslouží, aby byla mou oblíbenou. =)

Příběh střeštěné Summer a klidného Fitze mě moc bavil. Hokej miluju a namakaný, potetovaný hokejisty? Uf, radši nemluvit... =)

Užila jsem si to od začátku až do konce. Myslím, že jsem se od čtečky vůbec neodtrhla a nešla spát, dokud nebylo dočteno =D

Určitě doporučuji a těším se na další díl!!!

Damienronnie

Opäť super .

lusitta05
05.05.2019 5 z 5

Takéto ja fakt môžem, krásni namakaní chlapi, neskutočne sa odreagujem pri čítaní kníh tejto autorky, romantika ako vyšitá, takže ďalšia super séria. Teším sa na ďalší diel.

Evule114
04.05.2019 5 z 5

Musím souhlasit s níže uvedeným komentářem, že série Off - Campus je prostě top a Lov mi přijde o kapku méně skvělý. I přesto jsem četla až do rána a byla moc zvědavá, jak to dopadne. Na Fitziho jsem se opravdu těšila a jsem zvědavá na další díl. Doufám, že to vyhraje Holis a v dalším díle bych chtěla Huntera ( trošku to připomíná Logana, nemyslite? ) :-) už teď se těším :-)

MarKy95
04.05.2019 5 z 5

Knihy od Elle jsou prostě srdcovky. Těším se na další pokračování. :)

Kukicka
04.05.2019 4 z 5

Série Off - Campus byla moje srdcovka a i přesto, že tato kniha, nové, navazující série mě bavila o chloupek méně, tak to stejně nemění nic na tom, že bych nešla třeba vůbec spát, jen abych to dočetla :-D. I přesto, že si myslím, že knihy jsou spíše určeny mladším čtenářům a k náctiletým má blíž můj tříletý syn, než já, tak mě to prostě hrozně baví. Baví mě to hokejové prostředí, vysoká škola, fešáci a hlavně autorky styl psaní. Už teď se těším na Risk a příběh Brenny a i když v ukázce nebylo odhaleno moc, tak mi tušení říká, že to bude Connelly a nebo že by přeci jen Hollis :-D

Evka3814
03.05.2019 5 z 5

Knihy od této autorky prostě žeru:) V příběhu opět nic nechybělo,pokaždé se u těchto knih odreaguji a pobavim. Summer byla vtipná a s ničím se nepárala a no Fitzy,potetovanej namakanej hezoun...Co dodat;))) Už se nemůžu dočkat pokračování, jelikoz Brenna je taky čislo:)

Kiwicatko
03.05.2019 5 z 5

Doufala jsem sice v trosku vetsi zvrat mezi nimi(prece jen to tam spis viril Hunter), ale i tak mi to sedlo jak hrnec na prdel :D Fitzyho zeru...vysokej, silnej, milej a potetovanej hokejista. Tak to je sen :D Doslova ho vidim “oblecenyho” jen do jeho tetovani ;) Mnam :D

A Summer byla uzasny divoky slunicko. Te bylo proste vsude moc :) Mam rada takove lidi, pac veskerou pozornost strhnou na sebe a ja muzu byt v klidku a pohodicce ve sve ulitce nekde v rohu :)

Boziiiii uz se tesim na dalsi dil!