Zloděj

Zloděj https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397186/bmid_zlodej-FVv-397186.jpg 4 284 45

Bratrstvo černé dýky série

Poté, co se Bratrstvo spojilo s Bandou bastardů, je víc než kdy dřív odhodláno vymazat Vyhlazovací společnost z povrchu země. Jeho členové se vzpamatovávají z poslední bitvy se zbytky bezduchých a zjišťují, že boj proti nepřátelům ještě zdaleka neskončil. Throe, Xcorův bývalý zástupce, pomocí prastaré knihy svolává novou armádu, vytvořenou mocností ještě nebezpečnější a horší než Omega. A členy Bratrstva černé dýky teď čekají těžké zkoušky doma i na bojišti.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Thief , 2018

Kakatja
30.01.2020 4 z 5

Trochu slabší díl, Vishous to zachraňoval. Mám tohohle bratra ráda. Sola a Assail? Těšila jsem se na ně, ale wou se nekonalo. Uvidíme co Spasitel

havrmoni
24.01.2020 4 z 5

Bylo to lepší než předchozí, kde jsem byla vděčná za vedlejší linky. Tady jsem je opět nenáviděla. Jo a Victorie nezajímavé i když Jo bude asi mít nějakou roli v Bratrstvu. Vichous mě stále baví takže číst o něm je fajn. Assail mi začal být sympatický až teď a Sola mě pořád nebere. Mám radši stránky s upíry bez toho lidského jeje a teď mě zabijou a kousnou a neexistujou. To mě nebaví číst.

Bráňošek
02.01.2020 4 z 5

Na této sérii naprosto ujíždím. Takže jedním dechem přečteno. Některé díly jsou slabší jiné naopak velmi čtivé. Tento nebyl úplně top, ale i tak ho musíte přečíst.

Ewiczka_areebah
02.01.2020 4 z 5

Tentokrát mi trvalo, než jsem se začetla... dlouho, přes sto stran, ale poté se to rozjelo tak jak jsme zvyklí a jako vzdy to stálo za to.

Lee7
13.12.2019 4 z 5

Vážně každý díl má něco do sebe.. v každém se něco odehrává a těším se jak se rodina rozrůstá.. a jaká další nebezpečí nás čekají..

LucijeT
30.11.2019 4 z 5

Assasailovi a Marisol fandim už od začátku, je to hezký příběh, Vishous a Jane taky super, ale nějak jsem od toho čekala asi víc. Líbilo se mi to, ale ve srovnání s příběhem o Zsadistovi, Rhevovi nebo Xcorovi to byl slabej odvar. Doufám, že se k nim spisovatelka v budoucnu taky někdy ještě vrátí, protože mi to přijde jako hrozná škoda, že je každého vyřešila jen jedním dílem...

veveronka
19.11.2019 5 z 5

Jako vzdy precteno na jeden zatah.Super

Mark.
30.09.2019 5 z 5

Stále dokonalé

Karin_Kim55
02.09.2019 4 z 5

Knížka mě jako obvykle bavila! I když jak je v předchozích komentářích zmíněno - drží se stále stejného scénáře a tentokrát to bylo o trochu slabší. Nemám jí to za zlé, líbí se mi, že se postavy, které měly vlastní knihy na začátku série, potýkají s problémy normálních smrtelníků.
Ale na druhou stranu - stále narůstající počet postav mě trošku štve. Například nová postava Jo, která byla zmíněna už v Bestii, tak jsem si k ní stále nevyvinula vztah. Hrozně mě ta holka nudí a čtu její části jen proto, že předpokládám, že o ni bude taky kniha. Ale ani to mě od čtení této série neodradí! Konečně se dozvíme něco o Muhrderovi! Na toho chlapa jsem děsně zvědavá!

PetraBery
01.09.2019 4 z 5

Šestnáctý díl upířích bratrů, v hlavní roli tentokrát Assail a Marisol. Kniha mi přišla o něco slabší než předchozí díly, přesto pořád hodně čtivé. Další díl určitě nevynechám.

Terez98
30.08.2019 3 z 5

Jedna ze slabších knih série, i když se dost těším na Muhrdera.

Erlif
13.08.2019 4 z 5

16. knížka, autorka má stále o čem psát... Jen jak vydává knížky po roce, je horší se v knize zorientovat a co, že to vlastně četl jako poslední a co se tam dělo? Autorka se moc neopakuje, což se mi ale zase líbí... ale tady by to možná trošku nevadilo.. nějaké shrnutí než začne psát.

A teď k samotné knížce, Ward má určitý styl a ten dodržuje, líbí se mi, že sem tam zmíní i jiné bratry, než ty, kterých se knížka zrovna týká. Vrací se k těm, o kterých psala první knížky.. Teď je to Jane a Vishous, kteří si procházejí krizí. Samozřejmě příběh je hlavně o Assailovi a Marisol, ze začátku jsem měla trošku problém, že jednou je to Marisol jednou Sola.. bylo to pro mě takové zmatené, když jsem knihu nečetla na jeden zátah.

Stále se těším na knihu o Lassiterovi, děsně tajuplná a raplá osoba... :)

nai.ivka
02.08.2019 3 z 5

Ráda čtu tuhle sérii, i když je to místy přeslazené. Chlapáci upíři se chovají a vyjadřují jako zamilované ženské. Zatím mě to baví a tak jsem ochotná to autorce prominout.

Janičta
25.07.2019 4 z 5

Ward psát umí. Má sice pořád stejnou kostru příběhu na kterou navěšuje různé charaktery (a to knihy zachraňuje), ale dobře se to čte a člověk se i pobaví.

Už delší dobu ale autorka doslova zahlcuje knihy vedlejšími linkami, ve kterých se hlavní dvojice často až ztrácí. Assail na to taky doplatil. Záporák pro hlavní dvojici byl v tomhle díle nemastný neslaný, vlastně úplně k ničemu. Opět to bylo šup šup a hotovo...
Vedlejší linky? Mám V ráda, ale tady byl podle mě, v pozici která jeho charakteru moc nesedí. Myslím, že Wardka nemusí se svými postavami tak emočně zametat. To nemůže být aspoň jeden pár v pohodě? Prostě našli jsme se a cajk?
Lassiter vždycky něčím zaujme, ten nezklame :-)
To, že se rodí nový nepřítel je osvěžující :-)

Závěrem: Doufám, že autorka svůj styl "jedna (údajně) hlavní linka, hlavní vedlejší linka, vedlejší linka, méně podstatná vedlejší linka a navrch ještě nepodstatnější vedlejší linka" trochu upraví - v knihách se řeší zbytečně moc postav.

misak94
16.07.2019 5 z 5

Musím uznat, že Assail nezklamal ani tady. Potvrdil, proč jsem si ho oblíbila ovšem Sola mi v téhle knize dost lezla na nervy což je vážně škoda. V byl opět skvělý, nechápu proč ho ani sama autorka nemá ráda. On je prostě svůj a tuhle knihu dost zachránil. Bratrstvo se čte samo, o tom žádná, ovšem i zde jsou světlejší a tmavší momenty, tenhle bohužel asi patří mezi tmavší. Jsem zvědavá, jak bude pojatá další kniha, nikdy jsem si nemyslela, že se o Muhrderovi něco víc dozvím, než co již bylo zmíněno.

keiko33
11.07.2019 5 z 5

Super ako vzdy, aj ked to nebol najlepsi diel. Mam rada Wardovej humor. Tentoraz si podala Vishousa, v ruzovom pyzame musel vyzerat fakt sexi. To ako si z neho utahovali nemalo chybu. No a toho Fritza im strasne zavidim, jeden by sa mi doma fakt zisiel.

Nel-ly
30.06.2019 2 z 5

Tohle už ne... linky:
1. Victoria - nezajímavá a zbytečná linka
2. Jo - jako chápu, že bude další kniha
3. Lassiter - jako jediná zajímavá linka a té bylo nejmíň
4. Vishous - tohle mi přišlo uplně mimo charakter, nechápu, proč z nich Ward musí dělat debily jen proto, aby měla další příběh s recyklovanou postavou
5. Assail - já myslela, že tohle je hlavní linka, tak proč nebyla ani v půlce knihy? Mohlo toho být z nich mnohem víc, ale ne, proč by...

mám tuhle sérii ráda, nechci, aby skončila, ale trochu mě děsí, kam to poslední knihy vede, už to jede na setrvačnosti :(

Cometka
23.06.2019 5 z 5

Super! Nezklamala a už se těším na další díl!

EvaSupovic
04.06.2019 5 z 5

Bratrstvo se čte samo, pořád je něco nového a stále se těším na další díly....horší až nebudou :-P

martina1199
02.06.2019 5 z 5

Koukám, že už je to 16 díl v sérii a pořád dobré :-) Jednou guilty pleasure, vždycky guilty pleasure :-D

V příběhu je už možné vysledovat určitý vzorec, ale pokaždé jinak podaný, což je dáno samosebou hlavně postavami. Ty mě pořád hodně baví, jak staří známí, kteří neustrnuli a dál se vyvíjejí, tak i nové postavy, které do celkového vyprávění o upírech v Caldwellu neustále přicházejí :-) Ke starému nepříteli nyní přibylo i nové, mnohem nebezpečnější zlo a myslím, že se máme zase na co těšit :-)