Ztracená naděje

Ztracená naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197039/bmid_bez-nadeje-ztracena-nadeje-eIh-197039.jpg 4 1502 288

Bez naděje série

< 2. díl

Colleen Hooverová okouzlila čtenáře románem Bez naděje, příběhem toho, co se stalo, když dívka jménem Sky potkala dávno ztraceného přítele z dětství, Deana Holdera. S Holderovou pomocí odhalila Sky šokující rodinná tajemství a vyrovnala se s city a vzpomínkami, které v ní zanechaly hluboké jizvy. Bez naděje byl Skyin příběh. A ve Ztrácení naděje se konečně dozvíme pravdu o Deanu Holderovi.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

Losing Hope , 2013

Mišule_11
12.12.2017 5 z 5

Pohled na všechno z druhé strany tedy z té Holderovi bylo také zajímavé a kniha se mi líbila, ale už ne tolik jako, když jsem četla první díl předtím..! :) Člověk docela věděl, co se kdy odehraje a co čekat, ale určitě se dozvěděl také něco navíc..! Ale konec se mi líbil..:)

xindl007
05.12.2017 5 z 5

Prostě jsem si MUSELA ten příběh přečíst i z druhého pohledu. Na jednu stranu není tolik emotivní, ale přesto emotivní je. Opravdu jsem přitom vnímala, nakolik je odlišné uvažování ženy a muže ( v tomto případě dívky a hocha.) A jsem ráda, že jsem knihu četla v tomto pořadí. Člověk už "věděl" a "chytal se" v místech, ve kterých by se nechytal, kdyby to četl opačně. Knihu doporučuji, určitě je dobré číst ji s určitým odstupem a vnesla mi světlo tam, kde předtím zůstala stopa stínu.

inuska6280
08.11.2017 5 z 5

Z Pohledu Deana mnohem lepší :)

Brunnetka
21.10.2017 4 z 5

Bez naděje jsem četla dávno a asi i díky tomu mi tahle knížka nevadila... Nepamatovala jsem si přesně jak to skončí, i když občas se mi něco vybavilo... Autorka píše čtivě, ale je opravdu škoda, že nepokračovala v příběhu, jenom ho napsala z pohledu někoho jiného. I když jedno jsem si pamatovala a to, že jsem si myslela, že ten táta nespáchal sebevraždu, ale že ho zastřelil Holder... Proto pro mě byla tahle část příběhu překvapením...
Jako klidně by se to mohlo brát jako samostatný příběh a né jako pokračování.... :)

Mark.
15.10.2017 5 z 5

Kdybych četla knihu hned po vyprávění Hope, nenadchla by mne. Některé knihy si ráda přečtu znova a takto to bylo skvělé. Pár nových poznatků, které ovšem nebyly natolik procítěné jako u předešlé knihy a některé úseky zde chyběly. Srdcervoucí bylo zjištění o Les, i to, že to matka věděla.

elisa194
15.10.2017

Tuto knihu nebudu hodnotit, at ji nekazim prumer. Je krásně napsaná, to spisovatelka opravdu umí, ale pro mě zbytečná. Kdyby to bylo pokračování, ale je to v podstatě zase ta samá kniha, člověk ví jak to dopadne, tak me to ani nelakalo dal číst. Co beru jako plus byl dopis od Les.

EvikU.
04.10.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Autorka píše čtivě. Akorát mi vadilo, že je to z jeho pohledu a vlastně jsem věděla jak to dopadne. Mám radši vícedílné knihy, které pokračují dál a já nevím jak skončí. Ale i tak 5 hvězdiček za krásně napsaný.

MarKy95
04.10.2017 5 z 5

Úžasná, obě knihy určitě stojí za přečtení :)

velunka1269
13.09.2017 5 z 5

Že šlo mi trochu déle dočtení knihy než "1" dílu, ale jen o kousíček. Kniha mě bavila, hodně věcí se v ní vysvětlilo. Sice se tam opakovaly fráze že Skyina vyprávění, ale vůbec mi to nevadilo. Ba naopak, v některých částech jsem měla chuť si přečíst Holderovo prožívání a hned Skyino. Dopis od Les mě dostal. :-( No prostě musím dát zase 5 hvězdiček. :-)

helkol
11.08.2017 5 z 5

Super kniha, takový příběh jsem fakt nečekala a ani nevím co vytknout, takže doporučuji :)

Evule114
25.07.2017 5 z 5

Bylo skvělé číst jeden příběh dvakrát, akorát z druhého pohledu, moc jsem si to užila stejně jako první díl a stejně tak jsem měla slzy na krajíčku, hlavně když Dean zjistil proč se jeho sestra zabila a zlomilo ho to. A nejvíc na tom všem je, že podobné příběhy se opravdu dějí, akorát nemají moc šťastné konce...

Dandy1
24.07.2017 4 z 5

Čtete ten stejný příběh, ale tentokrát z pohledu Deana. A vůbec vám nepřipadne, že víte, jak to skončí.

IvettKremrová
23.07.2017 5 z 5

zas a opět jako u ostatních knih colleen Hooverové nemám slov! ♥ tím že kniha navazuje na titul ,, Bez naděje" tak člověk nemusí přemýšlet co a jak protože je to vlastně ten samý příběh jen z pohledu Holdera který vlastně doplňuje všechny vzpominky a myšlenky a všechno nad čím jsme si třeba v prvním dílu lámáli hlavu :) Líbilo se mi i jak Holder psal vzkazy své sestře i když věděl že si je nejspíš nikdy nepřečte. Pomáhalo mu to všechno zvládnout. Prostě opět úžasný příběh plný lásky,napětí,dramatua i po tom všem naštěstí šťastného konce ♥ :) Miluji tuto autorku a uplně všechny jeji knížky jsou boží,rozhodně všechny její tituly stojí za přečtení ♥ :)

Romžiry
10.07.2017 3 z 5

Nebylo to zlé, ale první díl byl lepší. Hodně se opakovalo z jedničky.

kik68
26.06.2017 4 z 5

Asi se mi tenhle díl líbil víc než ten první. Díky tomu, že jsem věděla co se vlastně stane jsem nemusela pořád přemýšlet, proč a co.
Holderovy dopisy Les jsou dokonalý a úplně jsem si díky tomu zamilovala tenhle druh psaní. Lessin dopis na konci jsem měla problém přes slzy přečíst.
Pohled Holdera na celou věc dal celému příběhu nový a ještě zamilovanější nádech.
Jediné co mi trochu vadilo jsou stejné rozhovory jako v prvním díle. To jsem dost přeskakovala a tím jsem si vlastně zkrátila knihu.

Žurinka
23.06.2017 5 z 5

Napřed jsem nevěděla jestli se do toho mám pustit, ale nelituji, moc pěkné....

Nita17
23.06.2017 5 z 5

Skvělé opět!!! Jsem velmi ráda, že se autorka rozhodla popsat celý příběh i z pohledu Deana. K dokreslení všeho se zde přidaly jeho vzpomínky, jeho vnitřní následky z událostí ať už z minulosti či současnosti - beznaděj ze ztráty dvou dívek, které miloval., vysvětlení jeho chování v některých momentech první knihy.
Je dokonalým doplněním, je zde více popsán začátek i konec celého příběhu. Je pravda, že oproti prvnímu dílu je smutnější a dojemnější. Naprosto mě dostal způsob vyprávění formou dopisů pro Less v deníku. Stejně jako rozvířil emoce ten její dopis jako rozloučení. Poklona, k těmto knihám se budu vracet.

_Žanet_
21.06.2017 4 z 5

Moc hezká kniha a doporučuji si ji přečíst tak 1 rok-2 po přečtení Bez naděje. :)

Evaho73
15.06.2017 5 z 5

Smutný dojímavý príbeh... Odporúčam najskôr prečítať knihu Bez nádeje.

Shinstria
27.05.2017 4 z 5

Četla jsem jak "Bez naděje" tak "Ztracená naděje". Každá měla co do sebe. Ale osobně se mi víc líbila ta z pohledu Sky (Bez naděje), jelikož tam bylo všechno s první ruky ohledně vzpomínek na dětství apod. A taky jsem jí četla jako první, takže jsem nevěděla děj dopředu... Ale tady se mi zase líbilo, že jsem víc pochopila Deana. Hezky to doplnilo děj, jsem ráda, že jsem přečetla oba dva díly. Osobně, ale doporučuji si prvně přečíst "Bez naděje"
!!MINI SPOILER !!
A taky mě uchvátilo, jak psal dopisy pro sestru do toho deníku.. a na konci ten dopis od Less. To bylo opravdu wow.