Bez naděje

Bez naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182778/bmid_bez-nadeje-bez-nadeje-xSL-182778.jpg 4 2652 569

Beznádejná série

1. díl

Bez naděje série

1. díl

Je lepší zjistit pravdu, nebo věřit lžím? Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala považovat za součást své povahy. A vyvolat v ní vzpomínky na minulost... vzpomínky tak bolestné, že by si přála nechat je dál hluboko pohřbené.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

Hopeless , 2013

KlarushO
05.01.2015 5 z 5

Nenávidim ty chvíle, kdy přemýšlím, jestli si nějakou knihu přečíst nebo ne, a zbožňuju ty chvíle, kdy si říkám o co jsem mohla přijít, kdybych si ji nepřečetla. Tahle kniha patří k těm, nad kterými se na konci zastavíte a cítíte ten zvláštní pocit, tu krásnou otupělost a zklamání, že už jste na poslední stránce. Je to kniha od které jsem čekala jen pár romantických scén, pár rozchodů a pak Šťastně až na věky. Ale kniha má mnohem víc, má příbeh, má duši a hrdinku která mi snad ani jednou nelezla na nervy. Je prostě dokonalá! Co říct dál... snad jen: "Nic víc nepotřebuju, než popelník, tuhle hru, tenhle ovladač, lampu a tebe Deane Holdere. To je všechno co potřebuju."
Prostě úžasné...

Petrulelll
30.12.2014 5 z 5

Tahle kniha mi doma ležela docela dlouho, než jsem se ji přinutila číst. Všude na ní byla jen chvála, všude milion chvalozpěvů. Když jsem ji večer začala číst, netušila jsem, že ve 4 ráno skončím na poslední stránce. Naprosto dokonalý příběh od kterého jsem se nemohla, prostě nemohla odtrhnout. Při některých situacích, kdy se Sky s Holderem poznávali jsem měla i ty motýlky v břiše. :-) S Holderem je to prostě láska už při první zmínce. Jen mě občas štvaly některé nejasnosti. Jaktože v době, kdy se otec Sky přiznával k tomu, co udělal Less, řekl před Holderem jen, že to byla holka od vedle? Přece musel vědět, že to byla jeho sestra. Vždyť tam přece teď rok žil, že by se ani jednou nepotkali?
A takových jsem našla ještě pár. Ale to nic nemění na tom, že to byl skvělý, úžasně napsaný příběh :-)

adelaska
28.12.2014 5 z 5

Naprosto dokonalá, úžasná, nepředvídatelná kniha.
První polovinu knihy nemáte vůbec šajnu, co se stane potom. I když musím říct, že se mi líbila i ta první polovina, bylo to nádherně napsané, jak se Sky a Holder seznamovali a oťukávali. A bylo to i celkem vtipné:-) Z recenzí jsem věděla, že se tam něco stane, něco opravdu hrozného. No, takže jsem se strašně bála číst rychle, furt jsem tu krásnou zamilovanou pohádku oddalovala, vytvářela si různé teorie o tom, co by se mohlo stát. A že jich bylo hodně! Ale ono PRÁSK. Toto mě fakt nenapadlo a běhal mi z toho mráz po zádech. Ono totiž s jedním "překvapením" se odhaluje spoustu dalších, takže celá druhá polovina knihy vás nenechá ji odložit a budete prostě číst dokonce.
Co se týče postav, tak jsem si je nehorázně zamilovala.
Knihu bych hodnotila na více než pět hvězdiček. Doporučuji. Kdo ji ještě nečetl, tak neví o co přichází.

smejkalova.m
20.12.2014 5 z 5

Škoda, že jde dát jenom PĚT hvězdiček. Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla!! Už na začátku mě strašně upoutala a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Ani mě nenapadlo, že by to mohlo dopadnou takhle! Nádherná kniha, rozhodně doporučuji přečíst, stojí to za to!

domcza21
09.12.2014 5 z 5

Velmi povedená knížka a velmi hezky napsaná... přečetla jsem jí dost rychle a i slzička ukápla (a to se mi u knížek moc nestává :)) )

Madame R
09.12.2014 3 z 5

Kniha se četla velmi dobře, až jsem se divila jak rychle jsem jí přečetla. Příběh mě zaujal, ani minutu jsem se nenudila, pořád se tam něco dělo. Bylo zajímavé sledovat jak se Sky sbližuje s Holderem a jak se postupeně odkrývala děsivá pravda.
Už se těším, až si přečtu Ztracenou naději, což je příběh s pohledu Holdera.
Spisovatelka Colleen Hoover má opravdu talent na psaní.
Všem moc doporučuji!!

Alenes
02.12.2014 4 z 5

Kniha je zajímavá jak obalem tak dějem, který se váže k holce, která potká kluka, do kterého se zamiluje ale později zjistí, že ho vlastně zná už nějakou dobu.

Nikolnela
30.11.2014

Tato kniha mě hodně nadchla. Z prvu jsem si říkala co se tam bude dít vždyť už jsou spolu a šťastni, ale děj mě překvapil. Rozvíjel se zajímavě. Bylo to zas něco jiného ,než jsem dosud četla a už se těším na další knihu. Příběh byl opravdu velmi zajímavý.

Laf
30.11.2014 4 z 5

Když jsem tuhle knihu začala číst, opravdu jsem netušila, co mě čeká. Očekávala jsem nějakou hezkou romanci, ale byla jsem překvapena těmi zvraty, kterých je kniha plná. Díky tomu jsem se od ní těžko odtrhávala, neboť jsem chtěla vědět, co bude dál :)

dubakm
28.11.2014 5 z 5

,, Je v pořádku milovat na něm to dobré, Hope, protože on není jen zlej. A je v pořádku nenávidět na něm to, čím ti působí bolest. Můžeš cítit, co chceš, jen mi slib jedno: že nikdy nebudeš cítit vinu. Že se z toho nebudeš obviňovat. Ty za nic nemůžeš. Jsi jenom malá holčička, a není tvoje chyba, že život je mnohem tvrdší, než by měl být. A vím, že chceš hrozně moc zapomenout na tyhle věci a na tuhle část svého života, ale já potřebuju, aby sis to pomatovala" - jo, naše vzpomínky jsou tím ,co nás formuje pro náš další život. Bez vzpomínek to nejsme my, je to naše prázdna schránka a my tak nějak podvědomě cítime, že kus nás chybí. Holder i Sky-Hope zažili hodně zlého, ale i přesto našli v sobě sílu každé ráno vstát a kouknout životu přímo do tváře. Krásna kniha a já se těším na Holderovu část životního příběhu.

Annie G.
24.11.2014

Nemůžu dodat nic, co už by tu nebylo řečeno. Byla to úžasná, čtivá a vtipná knížka, s úžasnými hlavními hrdiny. Škoda jen že nejde dát více jak pět hvězdiček :D .

Samira
18.11.2014 5 z 5

Nádherná, dokonale napsaná kniha. Autorka opravdu umí psát. První polovina byla neotřele romantická, nesmírně vtipná a napínavá a druhá byla brutální přesně tak, no možná víc, než jsem čekala, ale také úžasná. Tématem přesahuje žánr. Moc se těším až si přečtu druhý díl a příběh si tím doplním.
Doporučuji!

LilianaFalcon
16.11.2014 4 z 5

Nemůžu si pomoct, vím, že pro hromadu lidí, je právě tohle ta nej nej nej kniha od Colleen, ale pro mě?
Možná, že kdyby to nebylo od Colleen, tak dostane 4 hvězdičky ;-D Takhle? Silný příběh, jen mi to zkrátka a dobře nevyrazilo dech tak jako Ugly love nebo Maybe Someday.
Celou dobu mi to přišlo tak akorát úsměvné, což by asi nemělo...

hatuli
26.10.2014 5 z 5

Super,mám ji ve čtečce,dočetla jsem ji běhěm večera,i Ztracená naděje čte se sama,nechcete se od toho odtrhnout,dobře jednoduše plynule napsaná,teď dočítám o Six a Danielovi,všechny tři knihy jedním dechem :-)

hatuli
26.10.2014 5 z 5

Super,mám ji ve čtečce,dočetla jsem ji běhěm večera,i Ztracená naděje čte se sama,nechcete se od toho odtrhnout,dobře jednoduše plynule Six a Danielovi,všechny tři knihy jedním dechem :-)

zuzunka
20.10.2014 4 z 5

Pěkná knížka!! Dobře se mi četla... :-)

l.ennca
19.10.2014 5 z 5

Skvělá kniha, doporučuji!

Klarineta
19.10.2014 5 z 5

Strhující a naprosto senzační čtení. Ze začátku to vypadalo jako obyčejný sladký románek, ale přesto mě to neustále nutilo číst dál. Děj knihy je opravdu neskutečně poutavý. Velmi se mi líbilo, jak se v průběhu knížky vše vyjasňovalo a začalo dávat smysl. Vřele doporučuji!

paget
15.10.2014

Velice zajímavá kniha. Neotřelý námět a hezky napsáno.

warca
12.10.2014 5 z 5

Tahle knížka mě zaujala a moc se mi líbila. Hezký nápad a nic tomu nechybělo.