Bez naděje

Bez naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182778/bmid_bez-nadeje-bez-nadeje-xSL-182778.jpg 4 2652 569

Beznádejná série

1. díl

Bez naděje série

1. díl

Je lepší zjistit pravdu, nebo věřit lžím? Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala považovat za součást své povahy. A vyvolat v ní vzpomínky na minulost... vzpomínky tak bolestné, že by si přála nechat je dál hluboko pohřbené.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

Hopeless , 2013

niknikita
28.07.2016 5 z 5

Četla jsem knihu Bez naděje v opačném pořadí, totiž až po přečtení druhého dílu, při kterém jsem byla k vyprávění Deana Holdera doslova přikovaná. Možná proto jsem už tentokrát cítila menší napětí, ale to nic nemění na tom, že se jedná o nevšední a naprosto skvělý příběh.

Lexa123
23.07.2016 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Ze začátku to začína jako obyčejný román. Ale ke konci je to nejvíc napínavé a stojí za to to dočíst.

michaela2523
23.07.2016 5 z 5

Zpočátku na mě kniha působila jako obyčejný oddechový předvídavý románek. Následující zápletka plná bolestivých vzpomínek jež se dostávají na povrch, zklamání, bolesti ale i síly lásky neměla chybu, detaily na sebe perfektně navazovaly a nic nezůstalo nevysvětleno. Z nepříliš zajímavého románku se vyklubala kniha, která mě vzala za srdce a naprosto dojala. Rozhodně doporučuju.

Doomiiniikaa

Užasná kniha !!! Patří mezi mé nejoblíbenější

Mončičák1234
22.07.2016 5 z 5

Naprosto úžasná kniha! :-)

Mishel218
14.07.2016 5 z 5

Miluju tuto knihu. Doporučuji.

cukrovka
11.07.2016 5 z 5

Skvěle napsaná kniha. Není to jen sladká romantika, ale i příběh pro zamyšlení. Dotýká se různých traumat a vyrovnávání se s nimy.

Francesca14
07.07.2016 3 z 5

Na mě to byla asi příliš velká červená knihovna, nebo nevím. Autorka určitě umí psát, kniha se čte hezky, rychle utíká, ale děj se mi moc nelíbil. Holder byl na mě moc dokonalý, příběh moc zamilovaný, zápletka mě nijak moc nebavila... Nevím. Prostě tři hvězdy mi přijdou jako kompromis.

Elise24
21.06.2016 4 z 5

Uf no tak tuto knížku bych oddechovkou teda opravdu nenazvala...poutavý (i když místy opravdu zamotaný) příběh u kterého jsem byla napnutá jak struna až do konce byl přesně takový ten typ u kterého dočtete a hlavou vám vrtá ještě několik dalších dní..
Tato knížka na mě měla opravdu nějaký ten vliv a prostě jsem si musela sednout a popřemýšlet nad ní
Jednoduše miluju knížky co si vám pohrají s hlavou a naskytnou různý pohled na věc.

A proto 4* :)

ajla5
21.06.2016 4 z 5

Paráda! Jdu si ji přečíst znovu!

mišaša16
16.06.2016 4 z 5

Colleen je prostě úžasná :) všechny její knížky co jsem zatím četla byly jedny z nejlepších! Velmi zajímavý příběh, občas mi ale přišlo, že uz toho bylo moc (líčení pocitů a emocí). I přesto to bylo skvělé čtení! Nemohla sem přestat a jsem moc zvědavá na další díl ❤️

MsCeline
01.06.2016 1 z 5

Kniha pro mě byla velkým zklamáním. Po přečtení úžasné Odvrácené tváře lásky jsem se nemohla dočkat až si přečtu další knihu od Hooverové. Díky skvělým recenzím jsem se rozhodla pro Bez naděje. Můžu říct, že jsem od knihy čekala mnohem víc. Příběh mi přišel zbytečně natahovaný, rozhovory mezi Sky a Holderem nudné a celý příběh nereálný. Několikrát jsem knihu málem odložila a nakonec jsem se ke konci těžko prokousávala.

_Žanet_
01.06.2016 5 z 5

Tuto knihu jsem si zamilovala. Je to příjemné, oddechové čtení a musím uznat, že mě autorka knížky často překvapovala.

Aneta6
17.05.2016 4 z 5

Oddychovka, čtivý příběh, hezká kniha. :-)

Paja85
16.05.2016 4 z 5

Pěkna knížka, ale musím říct že Odvracena tvar lásky se mi líbila víc. U teto knihy mi vadilo ze už jsem po 150 str.tušila odkud vítr vane....škoda. Jinak hezka.

Petra17
06.05.2016 5 z 5

Za druhou polovinou knihy se mi začal tajit dech a vydrželo to až do konce. Skvělá kniha, která má velmi výstižný název :)

Manyna
29.04.2016 4 z 5

Bláhově jsem si ze začátku knihy myslela, že se jedná o další romantický příběh o dvou mladých lidech a v půlce knihy jsem byla překvapená, jak se to vyvinulo. Je to kniha o lži, odpuštění, lásce a hodně silné osobnosti. Nechala ve mě hodně emocí, o kterých musím ještě popřemýšlet. Nicméně myslím, že na tohle vyprávění asi nikdy nezapomenu. Ps. Myslím, že název knihy by byl lepší bez českého překladu. :)

mirkol
16.04.2016 5 z 5

Nádherná kniha o utrpení, lži, ale i radosti a naději.

Ownkai
14.04.2016 5 z 5

Skvěle napsaná kniha, která se četla jedním dechem. Dle mého názoru jeden z nejlepších románů, co jsem doposud četla. Sice to byla místy celkem slaďárna a nelíbilo se mi, jak se neustále buď Sky nebo Holder litovali, ale musím autorce pochválit skvěle promyšlený děj a konec hodně překvapil.

nikolaxx
13.04.2016 5 z 5

Zprvu jsem myslela že půjde o běžný román pro dospívající dívky, prvních pár stánek na to opravdu vypadá. Ale pak se knížka ubírala úplně jiným směrem než jsem čekala. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, velice příjemně mě překvapila. Autorka výborně využívá křehkou psychiku lidí, která nás nutí vytlačovat nepříjemné vzpomínky. Fascinující! Je to úžasná knížka , četla jsem ji už několikrát a pořád mě baví.