Bez naděje

Bez naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182778/bmid_bez-nadeje-bez-nadeje-xSL-182778.jpg 4 2654 569

Beznádejná série

1. díl

Bez naděje série

1. díl

Je lepší zjistit pravdu, nebo věřit lžím? Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala považovat za součást své povahy. A vyvolat v ní vzpomínky na minulost... vzpomínky tak bolestné, že by si přála nechat je dál hluboko pohřbené.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

Hopeless , 2013

Marisa
24.01.2017 5 z 5

Také se přidám k tomu názoru, že ze začátku to vypadalo na takovou tuctovou knihu, avšak od půlky příběh opravdu mění směr a čte se opravdu dobře

Etule
15.01.2017 4 z 5

Musím přiznat, že ze začátku mi vadilo, jak se pořád dohadovali a on s ní pak nemluvil. Jenže pak to dostalo pořádné grády a nešlo se odtrhnout dřív než byl konec. Silný příběh, který jsem na začátku čtení skutečně nečekala.

Tery702
14.01.2017

Je až neuvěřitelné jak po přečtení knihy nahlížíme na svět. Kniha byla úžasná. Nejdříve jsem se bála jí číst, že by mě moc nezaujala, ale vůbec toho nelituji. Příběh je nečekaný a úžasný. Zamilovala jsem si ji!!! A hlavně i její postavy! Och bože, Holder a Sky jsou tak úžasné postavy!
Doporučuji přečíst všem!

Mukaa
12.01.2017 5 z 5

Knihu jsem četla před několika lety, ale pořád si pamatuju její děj a nedávno jsem četla pohled z Deanovy strany a i jeho kamaráda. :) Velice poutavý děj. Nápad skvělý. Je to silná kniha a dej nečekaný.

kytarka
10.01.2017 5 z 5

Ze začátku se mi kniha moc nelíbila, přišla ni celkem nudná, ale pak se otevřel děj a nestačila jsem se divit, knihu jsem doslova zhltla a jdu se zacist do druhého dílu.

Lizzie19979
06.01.2017 5 z 5

Knihu mi doporučila kamarádka. Řekla mi velmi stručně o hlavních hrdinech a já si řekla, že to bude asi jen další slaďárna pro teenagery. Jak jsem se mýlila! Nemohla jsem se od ní odtrhnout, poslední kapitoly jsem probrečela. Po přečtení jsem byla doslova emočně vyždímaná. A od té doby je Hoover jedna z mých oblíbených autorek. :)

Paja.
29.12.2016 5 z 5

Ten děj byl naprosto šokující. Čekáte klasickou slaďárnu. Takovou oddechovku. Přečíst a říct si ano bylo to pěkné, ale ničím výjmečné. Jenže je to výjmečné. Sice až v půlce knihy, ale tu druhou polovinu jsme přečetla takovou rychlostí až jsem z toho byla sama v šoku. Musela jsem prostě rychle vědět jak to zkončí.

Spam:
Neříkejte že Vám nepřišlo divné, že nemá od začítku mobil, počítač a ani televizi. ! :D
Ale proč tomu tak je, je velmi překvapující.

Terez67
14.12.2016 5 z 5

Mě strašně štvalo že sem na ni neměla moc čas. A když jsem už měla konečně čas, tak sem se od ní nemohla otrhnout. Dostal a dojal mě celý příběh. Moc se mi líbila a určitě si přečtu druhý díl .

Adele02
23.11.2016 3 z 5

...no. Kostra příběhu byla dobrá. Fakt. Sympatická lovestory s párem, co nejsou typičtí YA hrdinové. Ale pak přišel ten zbytek. Některé scény se mi zdály až příliš uspěchané a jiné zbytečně protáhlé, Holder je kluk sakra k neuvěření a Sky bych občas nejradši něčím praštila. Navíc ta fakta u konce mi do příběhu vůbec neseděla. Ale celkově jsem s tím docela spokojená.

Wiss
21.11.2016 4 z 5

Knížka mě chytla a nepustila až do konce. :-) Těšila jsem se na každou další stránku... Doporučuji

hanča34
07.11.2016 5 z 5

Asi do 100.stránky jsem knihu považovala za nějaký zamilovaný románek pro mladé dívky. Už, už jsem ji chtěla odložit. Pak jsem se podívala jak to bude pokračovat, najednou mě to vtáhlo a nepustilo až do konce. Tak jsem se poctivě vrátila a znovu celé dočetla. Moc mě to vzalo a jsem ráda, že jsem knihu neodložila.

tereza_krizova
03.11.2016 5 z 5

Knížku jsem si koupila asi před 3 měsíci. Vybrala jsem si ji protože mě zaujal její popis. Celé 3měsíce mi ležela na poličce,až jsem se jednou rozhodla že si ji přečtu. Začala jsem litovat že jsem si ji nepřečetla hned jak jsem si ji koupila. Knížka byla totiž úchvatná. Velice se mi líbil velmi pestrý děj. Knížku jsem přečetla během pár dní a najednou mě mrzelo že tak rychle skončila.U knížky mi nezůstaly oči suché,takže určitě doporučuju! :)

Nikoll2
02.11.2016 5 z 5

Říkala jsem si, že to bude ''klasický'' román o dvou mladých zamilovaných lidech a nic jiného jsem moc neočekávala. Po nějaké části se to pomalu začínalo měnit ve velice napínavý příběh, který odhaloval další a další tajemství.
Do příběhu jsem se okamžitě ponořila a nemohla jsem se od života hlavních hrdinů odtrhnout. Po dvou dnech kniha přečtená a já nadšená, že jsem přečetla další skvělou knihu, ale zároveň zklamaná, že je konec.
Určitě dávám 5* a všem doporučuji!!:)

TaLu
31.10.2016 4 z 5

Stále mi tam při čtení něco nesedělo, nebo něco neznělo, neladilo- nebo co já vím, ale to může být tím, že nejsem cílová skupina. Nakonec jsem hvězdu přidala za tu odvahu zpracovat velmi těžký námět. Myslím, že právě zpracování a vykreslení toho, jak hrdinové reagovali na odhalení minulosti a jak se s tím pokusili vyrovnat, aby bylo možné další život zvládnout co nejlépe, je na knize ta nejpůsobivější část.

Adiee19
02.10.2016 5 z 5

Pekna kniha...plna emocii ..fakt krasna :)

misulka680
02.10.2016 5 z 5

Dlouho jsem nečetla takhle dobrou knihu. Ani se mi nechtělo knihu odkládat. Kniha ve mne zanechala opravdu plno emocí. Doporučuji, za mě 5*

evago
17.09.2016 5 z 5

krásná kniha,jednou se k ní ráda vrátím....

AjinQa
22.08.2016 5 z 5

Opravdu skvělá kniha, plná emocí a lásky.
U téhle knihy jsem se celkem bála, že se mi nebude líbit. Kamarádka mi ji doporučovala, ale já i tak váhala. Ale když jsem se k ní po roce dostala, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Styl psaní od této autorky, mi nehorázně sedne.
Sky se mi jako hlavní hrdinka hodně líbila. Nezdála se mi ani nějak ufňukaná jako jiné knižní hrdinka z tohoto žánru. Holdera jsem si hned od první stránky, kdy byl zmíněn, zamilovala. Ti dva se mi k sobě prostě hodili.
Příběh vůbec nepokulhával. Nejvíce se mi líbil ten zvrat na konci. Několik posledních stran jsem fakt seděla s rukou před pusou. Colleen patří opravdu mezi mé nejoblíbenější autory.
Tato kniha je u mě na druhé příčce mezi jejími knihami.
Tuto knihu opravdu doporučuji, 5*. Hned jdu na další díl.

HedušKoč
15.08.2016 5 z 5

Moc hezky psaná kniha. Podle recenzí druhý díl je ještě lepší, nedovedu si to představit, tak jdu na něj.

vikaa
08.08.2016 3 z 5

Super zápletka, ale na zpracování mi něco nesedlo. Ale možná jenom nepatřím do cílové skupiny. Asi bych knihu spíš doporučila mladším čtenářkám...