Až na konec všech dní

Až na konec všech dní https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42214/bmid_az-na-konec-vsech-dni-1j1-42214.PNG 4 386 118

Manželé Goldovi a Harteovi žijí v sousedních domech a jsou těmi nejlepšími přáteli. Mají skoro stejně staré děti: Chris a Emily spolu vyrůstají od nejútlejšího dětství a velmi k sobě přilnou. Jejich důvěrné kamarádství přeroste na střední škole v milenecký vztah. Najednou však přijde šok - rodiče jsou přivoláni o půlnoci do nemocnice, kam sanitka přivezla Chrise a Emily - Emily s prostřelenou hlavou, Chrise s menší tržnou ranou. Proč Chris přinesl na jejich schůzku revolver? Šlo o zamýšlenou dvojitou sebevraždu? Nebo snad o vraždu? Co se mezi Chrisem a Emily stalo?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Motto

Pact , 1998

hanap
25.04.2014 4 z 5

Vypůjčila jsem si ji v knihovně , J. Picoult je i moje oblíbená autorka .

KristyK.
18.04.2014

Prosím, kde jste sehnali tuto knihu? Marně ji sháním už rok po různých antikvariátech. Je to zatím jediná, kterou jsem od této autorky nečetla a doufám, že budou dále její knihy překládány, je to asi moje nejoblíbenější autorka.

hanap
01.04.2014 4 z 5

Opět dobrá kniha od J. Picoult , sáhnout po jejich knihách nikdy není chyba . Samotní hrdinové knihy mě štvali , ale to nic nemění na tom , že je dobrý příběh .

kneslova
10.03.2014 5 z 5

Jako všechny knihy od J.Picoult výborná. Začínám chápat, že knihy od této spisovatelky jsou všechny výjimečné a zasáhnou nás více či méně jen daným tématem. Vždycky ale vzbudí emoce - buď nesouhlasu a odporu s jednáním hrdinů knihy a nebo je vám zrovna toto téma blízké a pak vás kniha úplně pohltí.
Za mě nejvyšší ocenění patří Vlku samotáři a nejméně mě zatím oslovil Desátý kruh.

VladkaBU
28.02.2014 5 z 5

... zajímavá knížka, zajímavý děj, nechtělo se mi přestat číst, jenom abych už věděla, kde je pravda, a jak se to vlastně všechno odehrálo. Ty soudní procesy, jsou vesměs stejné, jsou v každé knížce, ale já je ráda čtu.

sumcicka
26.02.2014 1 z 5

Tento boj jsem vzadala někde za půlkou. Pro mě neuvěřitelná, nezajímavá a za vlasy přitažená zápletka, která mě vůbec neoslovila. Navíc s předvídatelným koncem. K postavám hlavních hrdinů jsem necítila žádné sympatie, naopak z Emiliny matky jsem byla zhnusená - Picoultová podle mě prostě matky neumí. Taky se nedokážu ztotožnit s hlavní myšlenkou celé knihy - tedy, že pokud někoho OPRAVDU milujete, dokážete ho i zabít, pokud vás o to požádá...

Neri
24.02.2014 5 z 5

Jedna z mála knih, kdy jsem doslova hltala každou stránku a kromě toho, že jsem si nadmíru užívala zajímavý příběh a hluboce soucítila především s rodiči obou hlavních hrdinů, byla jsem hrozně zvědavá, kde je pravda a jak se celá tragédie vlastně odehrála. Příběh mě velmi zasáhl i proto, že mám sama dospívající děti a skutečnost, že se za maskou spořádaných, téměř ukázkových rodin a jejich teenagerů může skrývat tak obrovský problém. Skvělé, i když velmi smutné a emotivní čtení.

lenka.v
19.01.2014 5 z 5

Tato kniha byla luxusní !!!! ..... o neskutečné lásce dvou mladých lidí ale také o nepříjemném zážitku Em z dětství podle kterého se ubírá téměř celý děj knihy . Její hrozný zážitek z doby minulé ji psychicky ničí po celý život , ničí nejen ji ale i Chrise ....
Přečtěte si , opravdu stojí za to !!

JaKlima
04.01.2014 5 z 5

Poutavá, jedním dechem čtená kniha. Miluji tuto autorku.

Ruxandra
21.08.2013 5 z 5

Nejsilnější příběh od této autorky, který jsem až dosud četla. Navždy zůstane mezi mými nejoblíbenějšími, jelikož mě dokázala zasáhnout.

malen
16.03.2013 5 z 5

Také se mi moc líbilo!

ivankaax
27.12.2012 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, ostatně jako všechny co jsem od této autorky četla. Jen ty konce u soudu píše autorka tak podobně (srovnání třeba Nejsem jako vy).

Miru
25.04.2012 5 z 5

Skvělá, vážně skvělá! Napínavá od začátku až do konce, chytne vás a nepustí. Když už si myslíte, že víte, že jste rozluštili závěrečnou pointu, s každou další přečtenou stránkou ve vás toto přesvědčení postupně slábne, až se rozplyne docela. A vám už nezbývá nic jiného, než hltat jednotlivé kapitoly jednu za druhou, abyste se co nejrychleji dostali ke kýženému konci.

kroftik
08.02.2012 4 z 5

Další skvělá kniha z pera Jodi Picoult. Výborně vystavěná, čtivá, romantická a přitom napínavá. Díky autorce jsem zjistila, že mě vážně baví skloubení příběhu o mezilidských vztazích a detektivní zápletky, obzvlášť když to spisovatel umí podat (či prodat) jako ona. Poučena z předchozích knih jsem věděla, že konec se prostě nedá předvídat, že existuje několik hypotéz a jedna z nich určitě vyjde, a mně se závěr líbil i zde.

bookcase
02.02.2012 5 z 5

Četla jsem ji už před léty, líbila se mi.

rose
18.01.2012 4 z 5

Krásný příběh lásky, i když trochu jiný konec, než by se dalo čekat. Zase detektivní zápletka, jak to autorka umí. Dobře se čte.

-Lenicka-
16.05.2011 4 z 5

Zajímavá kniha .. opět nevšední téma .. ale jak je zde napsáno, ano, konec mne trochu zklamal a rozhodně bych to nečekala ..

AnnL
26.11.2010 4 z 5

hodně dobře napsaná knížka, celou dobu jsem tajila dech, ale konec mě trochu zklamal

sebevražda sousedé

Jodi Picoult
americká, 1966
2014  92%Vypravěčka
2005  90%Je to i můj život
2015  86%Čas odejít
2011  90%Nejsem jako vy
2017  87%Velké maličkosti

Kniha Až na konec všech dní je v