Aristokratka ve varu

Aristokratka ve varu https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177395/bmid_aristokratka-ve-varu-Yxg-177395.jpg 4 3500 678

Aristokratka série

Aristokraté jsou v ohrožení, ale situace Marie Kostkové z Kostky je o to těžší, že denně potkává členy své bláznivé rodiny a k tomu několik střelených zaměstnanců „nejchudšího zámku v Čechách“. Otec je skrblík, americká maminka se chce podobat princezně Dianě a největší událostí na zámku Kostka za posledních tři sta let byla svatba Helenky Vondráčkové. Kastelán Josef nenávidí lidi, hospodyně paní Tichá kleje jako dlaždič a celý den nasává ořechovku přímo z lahve a chvílemi příběh rozdrnčí i charakteristické ráčkování Karla Schwarzenberga. Pokračování Poslední aristokratka, nejúspěšnější humoristické knížky roku 2012 oceněné Cenou Miloslava Švandrlíka, nabízí další porci bláznivých situací a gagů, při nichž je hlasitý smích zaručen na 100%.... celý text

petra4080
13.05.2016 2 z 5

Bohužel o dost slabší než první díl, škoda. Přesto, že jsou zde stále úsměvné momenty, děj je jaksi nedotažený.

simona5r
12.05.2016 2 z 5

Kniha mě moc zklamala. Čekala jsem vtipnost a lehkost jako u prvního dílu, ale bohužel to postrádalo vtip i jakýkoliv příběh. 2 hvězdy dávám díky skvělém výkonu narátorky Veroniky Kubařové, jelikož jsem poslouchala jako audioknihu.

Manyna
11.05.2016 3 z 5

Ve stejném duchu jako jednička, akorát humoru ubylo, nebo už mi nepřišel tak dobrý a trefný. Taky nechápu, proč autor těch pár stránek nemohl připojit rovnou k první knize

Kytiii
24.04.2016 5 z 5

Kromě super psycho výbuchů smíchu doufám ve 3.díl, aby se konečně rozseklo, jak to má Marie s Maxem ☺

her.da
24.04.2016 5 z 5

parádní odreagování

Jaruš7
23.04.2016 4 z 5

Masážní potěšení, bránice dostala zabrat , - hubnoucí kůra jistá.

lapagerie
19.04.2016 5 z 5

Po pokračování Poslední aristokratky jsem přímo skočila a už ji nedám z ruky. Jedna z mála knížek, u kterých mi dá práci se opakovaně nesmát nahlas.

mamusha
16.04.2016

Pěkná porce legrace

Vyomi
14.04.2016 3 z 5

Jak jsem již uvedl u prvního dílu, pohádka pro náctileté a dospělé. Oddychové čtení pro zasmátí.

anickalysano
12.04.2016 3 z 5

Ale jooo. Sice mi trochu chybí nějaká dějová linka, ale zasmála jsem se :-)

namornice
10.04.2016 4 z 5

Skvělá jednohubka! Prosmátý sobotní odpoledne :-))

Tamten
04.04.2016 4 z 5

Těžko říct, proč je druhý díl jako samostatná knížka, stylem je shodný s prvním dílem, ale je spíše jakási krátká nástavba nepřínášející nic nového.

Elea
28.03.2016 4 z 5

Humorná kniha, pokračování prvního dílu, který však byl - podle mého názoru - o něco lepší.

Floriška7
23.03.2016 1 z 5

Dočetla jsem ji jen kvůli tomu, že jsem si ji vzala do vlaku a neměla co jiného číst. V podstatě o ničem, naprosto zbytečné čtení. Na můj vkus velmi laciný humor, který nemám ráda. První kniha byla lepší. Tuto jsem si chtěla přečíst ze zvědavosti.

jolii
10.03.2016

Milý a vlídný humor, nikoli za každou cenu třeskutý, stejně jako v jedničce. Bavila jsem se.

baron12
10.03.2016

Obě knihy jsem přečetla jedním dechem, obě neuvěřitelně vtipné, ale v dopravním prostředku se nedají číst. Nešlo nesmát se nahlas.....dočítala jsem doma pozdě večer a dcera mi volala koho mám na návštěvě, že se tak chechtáme.

locin
29.02.2016 3 z 5

Za celé dva díly jsem konečně našla úsek kde jsem se opravdu od srdce zasmála. A to když Kostku návštívili dětské skupiny. :)

Marčullkas
29.02.2016 5 z 5

Za mě zase oddechová knížka, ale první díl byl v podstatě vtipnější.Kdyby došlo ke spojení těchto dvou knih v jednu bylo by to asi lepší

Olafa
29.02.2016 2 z 5

Podstatně slabší než první díl, opravdu vtipné momenty by se daly spočítat na prstech jedné ruky, žádný vývoj děje ani postav, stále se plácáme na jednom místě. Škoda.

Zdenik
28.02.2016 2 z 5

Knihu jsem četla ihned po přečtení Poslední aristokratky a musím říct, že jsem byla velmi zklamaná. Přišlo mi, jako by autor napsal jednu knihu a následně si řekl, že ji vydá jako knihy dvě. Ve druhé knize pokračuje stejný humor, který byl už na konci první knihy trošku nudný a očekávatelný, postavy se nijak nevyvíjí a příběh stagnuje.