Cirkus prokletých

V USA je lykantropie i vampyrismus legální a město St. Louis je srdcem snah za rozšíření práv nelidí. Anita Blakeová – státem uznaná popravčí upírů – uvízne uprostřed bitevního pole, na němž se mají střetnout prastaří nemrtví o vládu nad městem. Kdo ji získá na svou stranu? Koho bude nucena zradit – tedy za předpokladu, že odstranění vlezlého upíra lze vůbec zradou nazvat. 2. vydání. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/93_/93549/cirkus-prokletych-93549.jpg 4.5437

Anita Blakeová, lovec upírů (3.)

Literatura světová, Horory, Fantasy
Vydáno:, Epocha (ČR, od r. 1989)

Circus of the Damned (1995)

Kniha Cirkus prokletých

SusaneCz
01.11.2018

Jsem v polovině knihy a už teď mohu napsat, že je každá knížka ještě lepší než ta předchozí. Čte se to jedním dechem. Vynikající!

JointlieKat94
02.10.2018

Další skvělý díl! Moc by se mi líbila dvojka Anita-Jean-Claude, ale tak.. :) uvidíme, zatím se nám přidal Richard, tak nevím, jak to dopadne. :) kniha samozřejmě super, nic mi tu nechybí, nic mi tu nevadí, každý díl naprosto žeru, asi stejně jako Jean-Claudea.. :) vrhám se na další díl. ;)

Evka3814
22.07.2018

Kniha se opět sama četla. Jsem zvědavá kdy Anita konečně podlehne :)

Laf
08.03.2018

Zatím je díl od dílu lepší a lepší. Uvidím dál a už se těším na další pokračování. Hlavní postavy jsem si oblíbila :)

Beatrisie
18.11.2017

Skvělé jako vždy. A ještě pořád fandím Jean-Claudovi

Adriana21
05.10.2017

Paráda, paráda, paráda...
Akce, napětí... Anita a Jean-Claude, tak to je naprosto skvělá dvojka :) Jsem zvědavá, co z toho bude dál. Hned se jdu vrhnout na další díl :D

Tabby
23.08.2017

Příběh Anity pokračuje o další díl a opět to je ta naše bojovná, nebezpečná, inteligentní, sarkastická a vtipná popravčí a oživovatelka jakou známe.
Setkáváme se známými postavami a přibudou opět další stvoření do naší sbírky. Nesmí samozřejmě chybět vládce upírů Jean- Claud a jeho nadbíhání Anitě a její věčné odmítání, já by jsem ho určitě brala podle popisu. :) Na scéně se objevuje další ctitel Richard, který mi připadá jako takový hodný a nenáročný chlap.
Sice konec se mi zdál trochu rychlí, ale kniha rozhodně nezklamala a už se těším na další díl.

roso.mak
27.01.2017

Pobavila. Četla jsem ji vytrženou ze série a vůbec mi to nevadilo, příběh je uzavřený a viditelně se dají číst na přeskáčku. Nicméně do dalších knih se pouštět nějak nemám chuť.