4.) kniha, ve které se jedna z postav jmenuje jako vy


bagel
bagel 12.08.2018 v 07:43

Foxi_ii: v odkazu nahoře máte 20 knih

Petass
Petass 12.08.2018 v 08:55

Foxi_ii: z tabulky nahoře jsem si pro Petru nic nevybrala, ale někdo tu kdesi na začátku psal, že v detektivkách Dominika Dána vystupuje policistka Petra, ale ne ve všech, jen v těch, co vyšly po roce 2000.

babicka_amalka
babicka_amalka 12.08.2018 v 11:33

Lenka.Vílka - to je zjevně marná rada - viz stále opakované dotazy v této rubrice a hned další stejný (fixu_ii) pod vaším upozorněním; lidi zřejmě vůbec nečtou a nemyslí ;-( - což je smutné zvlášť na stránkách o čtení...

foxi_ii
foxi_ii 12.08.2018 v 16:46

babicka_amalka: No, asi není dobrý nápad něco hledat kolem 3 ráno, ale nevím proč by jsme jned neměli myslet. Odkazu jsem si jednoduše nevšimla.. Mě tedy přijdou smutné jiné věci. I tak děkuji.

Koka
Koka 12.08.2018 v 17:11

foxi_ii, víte, pro lidi, co už delší dobu sledují toto vlákno, je neuvěřitelné a opravdu napochopitelné (píšu jen za sebe, ale myslím, že babicka_amalka a další to vidí stejně), že odkaz na tabulku, kde jsou ta jména a jejich výskyt v knihách, si téměř nikdo nevšimne, ani těch individuálních odpovědí, co jsou v tomto dlouhatánském vláknu, si téměř nikdo nevšimne, a pořád se další a další čtenáři/ky ptají na to samé, neboť si nevšimnou, že už ta odpověď tady dávno je. Ale jen co jim to někdo vytkne, nebo upozorní je na to, že si to lze dohledat a nevyptávat se pořád dokola - tak takový příspěvek si najednou všimnou mnozí a hned "bystře" zareagují. Zajímavý jev .....

Text příspěvku byl upraven 12.08.18 v 17:12

bookemma
bookemma 12.08.2018 v 17:33

Ester prosím?? Ale pro desetiletou holčičku :). Děkuji


hannah2000
hannah2000 12.08.2018 v 18:31

"Postava z románov Dominika Dána Petra Pergnerová - ... odvážna detektívka oddelenia vrážd. K vraždárom nastupuje v románe „Nehanebné neviniatko“, v románe „Na podpätkoch“ zas rozdáva svadobné oznámenia."
Info o dalších postavách zde: http://dominikdan.com/postavy/

Text příspěvku byl upraven 12.08.18 v 18:35

Petass
Petass 12.08.2018 v 18:40

Hannah2000: díky! Nemohla jsem to dohledat, takže tam je a já mám vybráno :)

hannah2000
hannah2000 12.08.2018 v 18:53

Petass, není zač. Krimi Dominika Dána je velmi dobré čtivo, je v nich dobře dávkované napětí i humor, tak je doporučuji ráda ;-).

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 12.08.2018 v 19:08

Babicka_amalka: ano, kdyby dotaz foxi_ii nebyl hned pod mou odpovědí, tak by mi to bylo jedno. V tomhle vlákně je běžný jev ptát se na to samé dokola. Ale v tomhle případě mi vykouzlila úsměv na tváři :)
Ano, ve tři ráno je snazší hodit dotaz do placu (tak se nemám v tu dobu ptát, když mi to nemyslí), protože písmo nahoře bych doporučila zvětšit ;)
Nebo se všichni dohodneme, že už nebudeme odpovídat a poprosímé moderátora, ať velkým tučným písmem napíšou: tabulka je nahoře.
Ale myslím, že to nepomůže. Ani velikost písma 72....

Text příspěvku byl upraven 12.08.18 v 19:08

foxi_ii
foxi_ii 12.08.2018 v 22:39

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

foxi_ii
foxi_ii 12.08.2018 v 22:48

Do diskuzí sem moc nechodím, vlastně nemám to moc zapotřebí ani nikde jinde a už vím proč. Když jsem najela na diskuze ohledně čtenářské výzvy, tahle byla mezi posledními, kde jsem hledala klíčové slovo a to mé jméno. Když jsem ho nezahlédla zeptala jsem se. Hloupí člověk nejsem a chápu, že mohlo někoho naštvat, že se zase někdo zeptal, když je tu hozený odkaz. Ale stačí mi to napsat jednou a hromadná debata o tom, že neumím číst mi opravdu příjemná není. Další vyjádření už nepotřebuji. Krásný večer

foxi_ii
foxi_ii 12.08.2018 v 23:14

Koka: Nevím jaký by to měl být zajímavý jev. Když jsem sem napsala automaticky mi začalo chodit upozornění, že napsal někdo další.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 12.08.2018 v 23:22

Foxi_ii: zbytečné to prožíváte :( ale je třeba si sama přiznat alespoň jednu věc. Když se zeptám na otázku, na kterou je ve vlákně odpověď v posledním příspěvku (!!!) hned před tím mým dotazem (!!!), tak je jasné, že mohu čekat podobné reakce ostatních uživatelů (typu, že někdo neumí číst...to si vážně nepřečtete ani ten poslední příspěvek v diskuzi nebo je vážně potřeba zvětšit písmo hned pod názvem vlákna, které na tabulku odkazuje?)

Mě osobně celé tohle vlákno přijde zbytečné. Místo aby se každý ptal, měl by se podívat do tabulky. A když někdo najde knihu, která není v tabulce, doplní. Stejně je většina odpovědí na otázku: hele víte někdo knihu s xyz jménem následují: nahoře máš tabulku...

Proto nechápu, proč se nad tím někdo rozčiluje. Místo uznání své "slepecké chyby" napíše, že kašle na diskuzi, protože jsou tady zlý lidi....

Tímto zároveň děkuji za tento nápad s tabulku, který vznikl hodně zpátky časem v tomhle vlákně.

Proto znovu. Zbytečné to prožíváte. Já to pochopila jako obecný povzdech nad tímhle vláknem. Ne nad konkrétním uživatel foxi__ii. Ale zase musíte respektovat, že už je srpen. Tolik stále opakovaných dotazů jako v tomhle vlákně jinde není.

A upřímně. Já poradím ráda, když dotaz začíná slovy: "Hledala jsem všude, ale nemohu najít. Pomozte mi." Ale fakt vypadá trapně, když se zeptáte na něco, na co je odpověď v příspěvku před tím vaším. Potom ony reakce chápu jako naprosto logické...

foxi_ii
foxi_ii 12.08.2018 v 23:40

Mnohokrát děkuji za vyčerpávající odpověď :D

Protector
Protector 13.08.2018 v 00:26

Nerozumím k čemu to uvědomělé šosáctví... Pokud se někdo zeptá na otázku, která mě irituje, ale osobně se mě nijak netýká - stačí ignorovat, neodpovídat. Ale vy ne, vy si musíte zvednout ego shazovaním a urážením. Proboha to jste tady skutečně tak nenávistní?
Odpověď je nasnadě.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 13.08.2018 v 06:08

Protector: pokud se zeptám, je to ok. Pokud se zeptám s tím, že odpověď na mou otázku je odpověď hned příspěvek před tou mojí otázkou, není to ok.
Chápu, že kdo se ptá, nelistuje celou diskusí (proč taky, zeptat se je rychlejší než hledání) a hned se ptá (proto má tolik stránek), ale v případě mnou uváděného, se mi to zdá už moc.
A není to nenávist. Jsem si jistá, že jde pouze o použití logiky v praxi. A to je něco jiného...
(Přečtěte si můj komentář ze včerejška 23:22:02, ať na 100% víte, o co tady vlastně jde. Z vaší reakce jsem si vyvodila, že nevíte...)

gleti
gleti 14.08.2018 v 19:20

bookemma pro desetiletou holčičku nevím, ale zkuste od Zuzany Novákové Skřítek do bytu nepatří;
nebo o Ester Ledecké - Zlatá Ester

Text příspěvku byl upraven 14.08.18 v 19:21

I.Zi...
I.Zi... 15.08.2018 v 13:05

RADANA - Stín banyánu

RSR
RSR 15.08.2018 v 16:55

I.Zi..., děkuju, už jsem myslela že se tohle jméno nevyskytuje vůbec nikde :-)

karla1962
karla1962 20.08.2018 v 04:05

Mam takovy pocit,ze Karolina Svetla napsala knizku Karla.

dee7
dee7 20.08.2018 v 08:06

Karla - Božena Němcová: https://www.databazeknih.cz/knihy/karla-8174

darksterka43
darksterka43 20.08.2018 v 14:58

Zná někdo knihu se jménem ANETA?

dee7
Ivanak86
Ivanak86 21.08.2018 v 20:16

Jmeno Ivana, Alice, Honza, Julie, Meda, Bruno, Pavel v knizce Osm od Radky Trestikove



Vložit příspěvek