Diskuze

Chcete-li psát do diskuze, musíte zde mít vytvořený profil a být přihlášeni. To zabere jen pár minut.
Hlavní diskuze Témat Poslední příspěvek
O knihách 1339dnes v 10:52
O autorech 166dnes v 10:13
Čtenářská výzva 2018 21dnes v 11:15
Volná diskuze 867dnes v 13:07
Nápady na vylepšení webu 322dnes v 11:19
Chyby na webu 80dnes v 12:45

Nejnovější příspěvky v Diskuzi

dnes v 13:07, Cusco

Příběh jen z názvů knih

Pátrání po Schrödingerově kočce

dnes v 12:12, Miky88

Knižní asociace

https://www.databazeknih.cz/knihy/sbohem-more-34858

dnes v 12:06, Mr.JaroCZ

Trojslovný příběh

a děda Rejpal.

dnes v 11:59, encyklopedie

......všem maminkám

Marika, ještě jednou odpovím ....a pak už jenom odkazy v tématu Třeba někoho zaujme ..... ale už nikdy nebude "třeba někoho zaujme" a jiná témata a příspěvky o knihách, které bych založil a nebo pokračoval.... a bylo jich tady okolo 6000 , většina o knihách, audiu, filmu ..... ........ má každý možnost v tom tématu pokračovat ..... Bohužel jsem až ted zjistil, že mám/a určitě by byly další/ sice svoje Veřejné seznamy plné informací v poznámkách ke knihám, ale vy bohužel vidíte jenom obálky....tak třeba budou i ty obálky v jednotlivých Seznamech pro někoho studnicí informací......celou dobu, co mám veřejné seznamy jsem toto netušil.....

dnes v 11:54, LiLLu

Čtečky e-knih

hm dobre vedet

dnes v 11:49, Lector

......všem maminkám

Nechci hovořit za někoho jiného, ale odkazuji na včerejší poslední příspěvek uživatele encyklopedie ve vlákně "...třeba někoho zaujme" - https://www.databazeknih.cz/diskuze/volna-diskuze-5/treba-nekoho-zaujme-1487/str-26#new.

dnes v 11:44, Marika Vanova

......všem maminkám

Encyklopedie, Lector: dobře, ale kde bych měla tedy možnost si dále číst něco podobného, co zaujme? Jsem asi natvrdlá? A díky za odpověď.

dnes v 11:40, eLeR

Příběh jen z názvů knih

Zmizeli beze stopy

dnes v 11:31, Lector

......všem maminkám

Děje se tu spoustu věcí, které každý návštěvník nemusí zaznamenat. Myslím, že encyklopedie dal najevo, že jen mění filozofii svého působení zde. Omezuje se na užší okruh uživatelů a dává najevo, kde jeho bohaté informace nalezneme. Je to politováníhodné, ale ne překvapivé. Zapadá to do celkového vývoje DK. Takže si přejme, aby encyklopedie, byť jinou formou, pokračoval ve svém bohulibém díle. A možná by bylo dobré jej v tom podpořit. A pokud to nejde, pak jej alespoň oprostit od negativních hodnocení.

dnes v 11:28, Ulriška

Hádejte autory:)

A už víme, kdo to je.

dnes v 11:19, vladimir3043

Vyhledávání v sekci zprávy

Často se mi stává, že kupující ve zprávě pro příjemce (u bankovního převodu) neuvede vůbec svoji přezdívku odsud nebo název objednané knihy. Pak je nemožné jen podle jeho pravého jména vyhledat o koho a jaký obchod vůbec jde. Leda bych procházel a rozklikával každou zprávu zvlášť. Pokud ale chodí více zpráv denně, tak je to obstrukční záležitost. To by odpadlo, kdyby šlo ve zprávách nějak vyhledávat jako například v emailech na seznamu. A také bych uvítal, kdybych si JÁ OSOBNĚ i jednou přečtené zprávy mohl označit znovu jako nepřečtené. Někdy něco přečtu cestou domů nebo v autě a nehodí se mi hned odpovědět. Během dne pak přijdou nové zprávy a já na tu dříve přečtenou zprávu už třeba i zapomenu odpovědět, protože zapadne ve změti ostatních. A nijak označit bohužel nejde.

dnes v 11:17, Marylaa

Příběh jen z názvů knih

Berušky, andělé a stroje

dnes v 11:15, Trchi

10.) Kniha s tématikou moře

Jednoznacne Velitel salupy od Patricka O'Briana ;) https://www.databazeknih.cz/knihy/velitel-salupy-331153 Jde o zacatek genialni, vtipne, skvele napsane namorni serie.

dnes v 11:09, encyklopedie

......všem maminkám

Paní Mariko, těší mě Váš zájem, ale nepřemýšlejte.... já myslím, že každý má svých starostí kolem sebe dost .....myslíte, že potřebuji na této databázi nějaké plus? Ono je takové staré, moudré a poupravené přísloví : Tak dlouho se do lesa volá, až se ucho utrhne . Tak si představte, že po jednom známém citátu velikána Jana Wericha se to ucho utrhlo......

dnes v 10:52, alexvera

Jakou knihu právě čtete?

Nestvůra z Essexu - Sarah Perryová

dnes v 10:46, Litocha

Knižní asociace

https://www.databazeknih.cz/knihy/ruzovy-utes-pani-z-ruzoveho-utesu-3080

dnes v 10:19, 135evik

Trojslovný příběh

žil strýček Hejkal

dnes v 10:17, Lenka27

Hádejte autory:)

Art Spiegelman - komiks Maus, za který obdržel Pulitzerovu cenu.

dnes v 10:13, Ulriška

Postava hledá autora - pomozte jí!

V klidu jsem si učil na střední škole, pak mě dohnala minulost a já se rozhodl jednat. Ale neměl jsem to dělat!

dnes v 10:10, Ulriška

Hádejte autory:)

Originálním způsobem = takřka beze slov.

1 2 3 4 5 6 >